Şimdi Ara

samsung galaxy s2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung galaxys2 kullanıcısıyım ama nedense bende bi sorun olusmaya basladı galerisi çok geç açılıyor o kadar aşırı bır resim yok acaba neden böyle oldu bunun bir çözümü varmı lütfen yardım ediniz
    tşkler

• uygulama sayısının fazlalıgındandan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgunes

samsung galaxys2 kullanıcısıyım ama nedense bende bi sorun olusmaya basladı galerisi çok geç açılıyor o kadar aşırı bır resim yok acaba neden böyle oldu bunun bir çözümü varmı lütfen yardım ediniz
    tşkler

Aynısı benimde başıma gelmişti. 3-5 resim vardı ama açılması aşırı uzun sürüyordu. sorunu bulamadım ben de resetledim düzeldi. Uygulamada çok fazla yüklü değildi
  • Quickpic yüklemenizi tavsiye ederim,hem hızlı hemde telefonun ekranını otomatik döndürmeye almadan da telefonu yatay tuttuğunuzda resimlere bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhdemir -- 24 Haziran 2012; 9:09:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

samsung galaxys2 kullanıcısıyım ama nedense bende bi sorun olusmaya basladı galerisi çok geç açılıyor o kadar aşırı bır resim yok acaba neden böyle oldu bunun bir çözümü varmı lütfen yardım ediniz
    tşkler

Aynısı benimde başıma gelmişti. 3-5 resim vardı ama açılması aşırı uzun sürüyordu. sorunu bulamadım ben de resetledim düzeldi. Uygulamada çok fazla yüklü değildi

galeriyi mi resetlediniz reset derken nasıl yaptiniz yardımcı olur musunuz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

tşkler

galeriyi mi resetlediniz reset derken nasıl yaptiniz yardımcı olur musunuz?

Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Unutmadan sıfırlamadan önce yedek almayı unutmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.