Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10'un tasarımı açığa çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu çekntikten bile kötü. O en azından simetrikti bu köşeye konumlanmış bütün estetiğin içine etmiş. Ekran delinir mi arkadaş kafayı bozdular ekran-kasa oranıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    Haklısın bitmez zaten bunlar biterse millet asıl düzelmesi gereken noktaları fark eder ozamanda firmaların işine gelmez bir dönem parmak izi okuyucunun yeri sürekli gündemdeydi şimdi o gitti çentik geldi.
  • Tam ortada ve üst çerçeveyle bitişik. Benim gibi simetri hastalarını anca bu memnun eder :)

• Ortalama herkesin sevip kullanacağı cihazlar çıkmıyor artık,telefon işlerinden bıktım ne ekranı ne kasası düzeliyor Sony Z2 kullanıyorum bu telefonun aynısının Güncel işlemci az alt üst çerçeveli 4000 bataryalı versiyonu olsa bana yeter ve öyle bir telefon yok bana en yakın cihaz pocophone görünüyor (dayanıklı gibi gelmiyor bana ama yine de iyi kötü o cihaz işimi görür) seneye de onu alırım elimdeki bozulursa telefon için yani hepi topu bir telefon için ne bu kadar birbirinize laf söylemeye ne de o paraları vermeye değmez benim görüşüm bu kendinize iyi bakın aklınıza mukayyet olun iyi forumlar

• samsunga bizimle taşşşş... mı atmak istiyor

• ölü piksel diye geri verirler bunu...

edit: Biri belirtmişti bile, fark etmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 18 Kasım 2018; 18:26:26 >
  • Bence iyi yau

• Çentiksiz özgün tasarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.