Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı. Ben de Note 9'dan geçtim. P30 Pro almak için satmıştım ancak Huawei olayı çıkınca, yine Samsung alayım dedim. Karşı tarafa sesim az gidiyor kaç gündür. Önce bir problemim yoktu. Bakalım ne olacak.
  • YagamiLight kullanıcısına yanıt
    Tam iki hafta dolmadıysa ve internetten aldıysanız, iade edin hocam. Hiç uğraşmayın. Benim iki haftalık süreç doldu. Yoksa direk iade ederdim. Çünkü düzelecek mi düzelmeyecek mi belli değil.
  • besttiger B kullanıcısına yanıt
    Pubg'de pek beğenmiyorlar hocam. Ben denemek için kurdum. Bana yeterli geliyor ama oyunu sevmediğim için ilgilenmiyorum. Ayrıca 4 yıl kullanıyorsanız, pil kapasitesi yüksek olan modellere yönelin derim. Bütçe sorun değilse, en iyisi Note 10'u da görün derim.
  • Foto kötü değil ama iyi de değil. Telefonun, parasını haketmediğini düşünüyorum. Yine de genel olarak memnunum. Keşke almasaydım demedim ve sevdim s10 plus ı. Pub G de bence çok bi sorun yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    yazsa nolacak ki o kadar imeiler geçmis ki karsimdan ))

• besttiger B kullanıcısına yanıt
    Şarj aleti yanınızda olmayacaksa (masabaşı çalışmıyorsanız) s10e üzer sizi. Ben masabaşı çalıştığım için s10e aldım. Telefon ekran ve kasa boyu benim için ideal. Oyun da oynamıyorum ama exynoslu cihazların pubg oyununu iyi oynatmadığı bir çok kili tarafından söyleniyor. Snapdragonlu bir cihaz almanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herze -- 19 Haziran 2019; 23:1:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    Tamam da ne var bunda. ben s10 da kullandım. P30 da kullandım. İphone serisi de. Miu denemeyi düşünüyorum ikinci telefon olarak.

• Penah000000 P kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarını anlamıyorum, mesajlarımı alıntılamazsan sevinirim. S10 plus alabilirsin. Güle güle kullan. Ama elindeki telefon daha iyi.

• jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Nİye p30 konusunda mesaj atmaya devam etmiyorsun?? S10 aşık oldun unutamıyorsun galiba öylemi??

Sen bana ne yapmam gerektiğini yaz ben o şekilde davranayım.
    Sen neden kullanmadığın telefon başlığında troluk yaptın ? 😈

2 saat boyunca yaptım bir daha da ziyaret etmedin. Sen neden her gün buradasın
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Kullandım deneyimledim ve takip ediyorum.

Sen saçmalıyorsun normalde burdan engellenmen lazım ama senin gibi bu site de samsung u hazmedemediğinden görmezden geliniyorsun . Burda yaptıklarının yarısını p30 konusunda yap bak başına ne geliyor. İstersem dene bak ne oluyor

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Merhaba. Bu gün note 8 cihazımı satıp s10 plus aldım. Konuya heycanla girdim yok artık dedim. Bi kişi takmış bi kulpu sallayıpta duruyor. Anlamıyorum note 8 konusundada geziniyordum böyle bi tip görmedim ben. Satıp kurtulmuşsan eğer, ben sattım sıkıntıları vardı bana hitap etmiyordu hakkınızı helal edin deyip gitmek bu kadarmı zor? Yada konuyu sessizce takip etmek bu kadarmı zor? Cihazı tanımasam haklısın diyeceğimde yok işte. Söylediklerinin hiç biri yok. Kamera sorunu diyor sana hitap etmez bana hitap eder. Gelipte burada güzelim konuyu mahvediyorsunuz. Diğer forum sakinlerinden ricamdır bu kişini kişilerin ( sattım kurtuldum diyenlerin ) mesajlarına cevap veripte sevindirmeyin mutlu etmeyin. Kendi kendine konuşup dursun. İllaki yöneticiler el atacaktır. Herkese iyi forumlar.

• Luttarte kullanıcısına yanıt
    Ben de note 8 satıp s10e ye geçtim. Note 8 konusuna ilk girdiğimde birisi "burası hiç diğer telefon konuları gibi değil. Herkes seviyeli vs." demişti şaşırmıştım açıkçası. Şimdi bu konunun halini gördükçe o arkadaşın ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Gerçekten istisna idi orası.

• herze H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle. Ben böyle bişey ile karşılaşacağımı hiç tahmin etmemiştim. Çok büyük sıkıntı bu. Prim vermemek gerek. Yönetimin bu kişi ve kişilere bi çözüm bulmalı. Bu şekilde gitmez bir konu.

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.