Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen fotoğraftan anlamıyorsun ozaman kusura bakma. istersen sıfırdan başlayabilirsin. link önerebilirim.
  • Bütün dünya yalan bi senin sorunlu telefonun doğru sanki
    Bu kısır tartışmayı daha fazla uzatmanın anlamı yok Beğenmeyen satsın kurtulsun ve konuyu daha fazla kirletmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyunsavar

Bu mesaj silindi.
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Hahaha şimdi 0.3 megapixel gitti 5s gitti karşılaştırmalardan banane elimdeki böyle gitti 3310 kamerası dedi o da gitti sıra ben fotoğraftan anlamıyorum.bu formda hiç tartışmaya girmem ama bence sen kasti yapıoaun olay bu o yüzden sana ben dürüstçe söyliyim ben prof değilim ama senin anlattığından fazlasını anlıyorum.. herkes bence artık amacınızı biliyor bi espiiriniz kalmadı konuyu kirletip alacak olan girerse almasın diye çalışan karşı marka grubu sizi.Apple da mı çalışıosunuz acaba ben elimdeki malın kölesi değilim objektif olarak yazarım herşeyi siz amaç ve çıkar uğrunuza kendinizi de konuyuda kirletmeyin ..

• Adam 1 hafta test etseler %70 %80 almaz demiş

Kardesim değil size s10 s20 versek bir hafta sonra yine orasina burasina kulp bulursunuz. Sıkılırsınız

Neden biliyormusun 6000 lira para verdin suan icin yaniyor bir ozentilik yaptin aldin 120 taksitle simdi orasina burasina kusur ariyorsun satmak icin kendini kandirmaya calisiyorsun

Sat kurtul orasi boyle burasi boyle demek belliki senin karin agrini cozmuyor.

Yada sen maymun istahlisin s20 de verler sana 1 hafta sonra sıkılırsin

Bana göre telefon gayet guzel özellikleride dolu dolu bugun benim ihtiyaclarimi karsilamiyor diyen adam (pil haric) yalan soyler telefonun ozellikelri su forumda ki herkesin fazla fazla ihtiyacini karsilar gorur.

Siz afedersiniz burda dıdısinin dıdısini tartisiyorsunuz.

• s855 li s10+ Türkiyeden alabilme şansımız var mı ? Tr dekiler e9820 mi ?
  • vettero V kullanıcısına yanıt
    Tamam da zaten sorun burda, burada ne paylaşacağını insanlar sana mı sormalı ? Yada diğerlerine. Her insan istediğini yazar. Okursun okumazsın yada cevap verirsin. Bu kadar basit.
    Burası birilerinin sahibi olduğu bi yer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jocabonita -- 19 Haziran 2019; 21:55:48 >
  • jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Ama siz zaten önceden yaşadığınız kötü deneyimi yazmadınız mı ? Her sefetinde kötülemek insanlara kasti geliyor.Buarada güncelleme konusunda size hak veriyorum ..ekran süresi filan berbat oldu

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Zaten 5 kalem başlık var. Mükerrer çok tartışma olur. 300 sayfadır şarj konusuluyor. Siz şimdi 301 oldunuz. Ben çıkıp alıntı yapsam yeter bu kadar diye küfür etsem hoş mu olur ?
    Normal böyle şeyler. Tam aksine bu sorunlara birlikte tepki vererek çözüm istemeliyiz. Ben bunu defalarca yazdım. Kimse kasti hiç bir şey yapmadı.

Aksine bunları yapan insanların başka başlıklarda neler yaptığıyla ilgili bişiler paylaşıldı. Bunu yapanlar bu kadar gerilim çıkarıyor. Sokak ağzı,küfür ve sürekli dalga geçer gibi konusmalar. Okumussundur. Umarım bunları normal karşılamıyorsundur.

Buraya herkes her istediğini yazar. Forum kuralları dışına çıkmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jocabonita -- 19 Haziran 2019; 22:21:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jocabonita

Zaten 5 kalem başlık var. Mükerrer çok tartışma olur. 300 sayfadır şarj konusuluyor. Siz şimdi 301 oldunuz. Ben çıkıp alıntı yapsam yeter bu kadar diye küfür etsem hoş mu olur ?
    Normal böyle şeyler. Tam aksine bu sorunlara birlikte tepki vererek çözüm istemeliyiz. Ben bunu defalarca yazdım. Kimse kasti hiç bir şey yapmadı.

Aksine bunları yapan insanların başka başlıklarda neler yaptığıyla ilgili bişiler paylaşıldı. Bunu yapanlar bu kadar gerilim çıkarıyor. Sokak ağzı,küfür ve sürekli dalga geçer gibi konusmalar. Okumussundur. Umarım bunları normal karşılamıyorsundur.

Buraya herkes her istediğini yazar. Forum kuralları dışına çıkmadan.
    S10 a çözüm aramak sana mı kaldı?? Git ipon formuna orda saçmala kardeşim sanane s10 kullananların derdi

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    Seni ilgilendirmez ve buna sen karar veremezsin. Okuduğunu anlamakta sıkıntı mı var?

Kullanmadığın bie alet hakkında burda ahkam kesemezsin. Seni ilgilendirmez

• S10 plus modelini kullanıyorum fakat gece %100 de bıraktığım telefon sabah kalktığımda %90 olmuş oluyor bu sıkıntı sadece ben de mi var yoksa genel bir sorun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

karşılaştırmalar gerçeği yansıtmıyor. elimdeki telefona mı inanayım linkteki karşılaştırmaya mı. sabaha kadar övebilirsin samsungu

Alıntıları Göster
    Belki de sizin telefon arızalı.

snapdragon ile exynos neredeyse ayni perfomansi sunuyo kafana takma derim, exynos çok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

neden yalan söylüyon iphone dandik çekiyo iphone 7 plus 128 lik 2500 tl den sata bilmiyom hiç kimse artik iphoneye bakmiyo, bi sata bilsem kurtulsam bundan s10 plusuma kovusardim hemen

• Arkadaşlar tecrübenize dayanarak s10e alayım mı. Telefonu yoğun kullanacam ortalama 4 yılda bir telefon alan biriyim note 5 den geçecek. Özellikle pubg oynarım tavsiye eder misiniz

• Passenger kullanıcısına yanıt
    neden beyaz aldin, önü siyah arkasi beyaz bence kötü olmus, en iyisi tüm siyah iyidir ))

• 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.