Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sende git Samsung da falan çalış. Patrondan daha çok kollarsin Samsung ürünlerini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin düşünüyorum sevgili forumdaşım

• koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    İşin garip olan kısmı da o zaten. S9 ile aynı kamera donanımına sahip olan Note 9 daha iyi fotograflar çekiyor. Aynı arayüz var ama daha akıcı. Aynı işlemci var oyunda daha iyi. Bunlar benim tecrübe ettiğim konular.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

Arkadaslar bende şöyle bir sikinti var. Evde 4.5g full cekiyor. Asansorle inerken internet kesiliyor edge oluyor yada 3g oluyor. Asansorden indigimde 4.5g geliyor ama internet calismiyor. Anca mobil veriyi acip kapatinca geliyor. S9 da böyle olmuyordu s10 da bu sikinti cikti basima. Bu neden olabilir. Internet ayarlarim normal sikinti yok. Yazilimsal olma ihtimali nedir sizce? Sim kart kaynakli olabilir mi?
    Bende de oluyor, Turkcell kullanıyorum. Metroda, asansorde , hatta gün icinde degisik zamanlarda 4.5g isareti olmasina ragmen internet kopmus oluyor, ucak moduna alip tekrar aciyorum duzeliyor. Cihazı sıfırladım degisen bir şey olmadı.Yeni gelen güncellemeyle düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joje -- 16 Haziran 2019; 15:20:27 >
  • joje J kullanıcısına yanıt
    Benim hattimda Turkcell bende de hala devam ediyor. Acaba Turkcell hatta mi oluyor sadece merak ettim. Ama bir sorun var bu bir gercek. Ben ahize sesindende cok memnun degilim. S9 da ahize sesi cok gucluydu bunda zayif.

• koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    Bu söylediklerine kargalar bile güler. Karşılaştırma videolarına gerek yok. Son kullanıcıyı kandırıyor samsung. Telefon her anlamda sorunlu. 300 sayfadır batarya konusuluyor. Pubg sorusunaçu 200 kişi sordu. Sensörler ile alakalı hala sorunlar var.

Şimdi bütün bunlara pozitif anlamda bi değer katamamış markayı neden savunursun anlamak zor.

Bu sorunları saman altı ederek çözüm üretilmez. Geri dönüşler sert olmalı. Seni etkilemiyor diye beni de etkilemiyor diye bi şey yok. Anlaşamadığımız nokta burası.
    Hava yağmurlu ben ıslanıyoruz diyorum.
    Sen üşümüyoruz ki diyorsun.

Ben burada elindeki telefonun iyi olmasını istemez miyim sence? Keşke snapdragon bize de üretilen bi model olsaydı. Ama kötü muamele görüyoruz. Ve piyasaya bakıldığında bu telefondan daha iyileri mevcut aynı paralara veya biraz daha üstüne koydugunda sıfır sıkıntılı. Sorunsuz bir telefon kullanmak herkesin hakkı.

Sen kendine göre değerlendirme yapıyorsun. Ben genel bakıyorum. Bu telefob kronik sorunları olan ve telefonlar arasında bile farkllılıkların oldugu garip bi model olarak sunuldu.

• Sürekli aynı tartışmalara bakılırsa, telefonu satın almadan foruma uğrayıp millet neler yazmış bir bakayım diyen bir kişi niyeti ve alacağı varsa da almaz, vazgeçer!...

• jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Bencede kargalar güler ama sadece kargalar.

https://www.phonearena.com/news/Huawei-P30-Pro-vs-Galaxy-S10-vs-iPhone-XS-Blind-Camera-Comparison_id115163
    Hele hele buna bir bak

• Shiftdeletinde bir videosu vardı ön kamera muazzam diodu

Kardeşim yanlış anladın ben yazdığına burda olmana bişey demiyorum ama biri çıkar benim laptobın ön kamerası 0.3 mp daha iyi çekiyor derse o tuhaf

• Bazı arkadaşlar halen huzur kaçırmaya ve abartmaya devam ediyor. Tavsiyem engelleyin ve şikayet edin ki kafamızı dinleyelim..

Halen ön kamerası kötü, ahizesi kötü gibi yorumlar var. Ben ikisinden de cok memnunum. Ön kamera gündüz cam gibi çekiyor ahizesi ve hoparlörleri de rakipsiz piyasada. Her kıyaslamada fark atıyor teknoloji kanallarının incelemelerinde.

S10 Plus kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Niye çamur atayım ki bende para verip S10 plus aldım. Kötüyse kötü. Hatta çamur.

• Valla su baslikta sadece tartisma yada kotulemeden baska yararli sayilabilecek hic mesaj yok. Evet bu telefon kotude olabilir ama hergun buraya gelip satin satin demekte ne kadar mantikli. Herkesin bunu direk satip yeni telefon alacak durumuda olmayabilir. Sonucta bu telefonlari suan kullaniyoruz ve bu baslikta gercekten yararli bilgiler paylasilmasi hepimiz icin daha yararli olur diye düşünüyorum.

• sserkany28 S kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim ama bazıları ısrarla aynı şeyleri yazıp duruyor sıktılar artık.

• Çekip göndersene kardeşim 2 sininde kamerasından bir örnek

• 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.