Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19101911191219131914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardeşim haklısın pil konusunda standart kullanan kişiler alacağı süre 5-6saat max.sebeb olarak ise çoğu kişide gördüğüm video izleme gün boyunca sadece telefon işiyle uğraşanlar için haklılar 7 belki 8 saat alabilirler ekran süresi.biz normal 10 dk ya bir belki 20 dk ya bir tel açıp kapatıp mj atma video izleme sosyal medyada gezinmeyle yani ara sıra yapınca pil daha çok gidiyor ve en fazla 6 saat alınıyor.devamlı video ve aynı iş yaparsan denedim evet 8 saat alınıyor ama kim devamlı telefon ile yaşar garip.işleri tabiki telefon üzerinde olanlar hariç.şunu söylemek istiyorum normal kullanımda 5-6 saat anca veriyor ekran süresi ki bu bile kullanma alışkanlığına göre kesinlikle değişiyor pil konusunu konusmaya pek gerek yok kanımca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • droguzhan D kullanıcısına yanıt
    Hocam aşırı yoğun bir karma kullanımda ekran süresi en kötü 6 saate düş er
    ama 4 saat civarları falan bu cihaz için hiç kabul edilebilir bir değer değil
    Sürekli ağır grafikli oyunla bile 4 saati alırım ben
  • droguzhan D kullanıcısına yanıt

Altına imzamı atarım aynen öyle. 10 saat kullanım süresi bunun 9 saati telefon elde göz ekranda. Bu pil probleminden daha büyük bir problem maalesef. İşiniz budur ya da boş bakkalsınızdır anca o zaman anlamlı.

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şahsen günlük bundan bir hafta öncesine kadar çoğu zaman telefondan canlı derslere giriyordum sonrasında da standart kendi kullanımı yapıyordum
    zaten dersler bayağı bir sürüyor sonrasında da biraz ben kullanıyorum yani günün tamamı telefonda geçmiş oluyor
    Şu anda da ağırlık olarak sınavlar yaklaştığı için YouTube üzerinden konu çalışıyorum sonrasında birkaç bir şey izliyorum yani telefon günün büyük bir kısmından elimde maalesef
    Ama bence bu cihazın batarya ömrüm kesinlikle bahsedildiği kadar vasat değil
    almadan önce çok yorum okudum işte wifi ile ne yaparsanız yapın 5 saati geçmiyor diyen durduğu yerdeyim sürekli pil azalıyor diyen aldım çok şükür korktuğum başıma gelmedi
  • Arkadaşlar karanlık modu kapattım ama hala cihazın ayarlar kısmı beyaz olmadı
    Neden acaba
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 8 Mart 2021; 19:36:2 >

• Merhaba arkadaşlar,

S10 plus için hızlı sarj adaptör ve kablo tavsiyeniz var mı? Orjinal ürünleri kaybettim.

Sadece laptopımın adaptörü ile hızlı sarj edebiliyorum. Diğer adaptörlerde hep normal sarj ediyor

• Isırgan06 I kullanıcısına yanıt

Kimsenin kimseye yalan borcu yok..

AMA.!!!

Kendini akıllı zanneden de burada, deli gibi konularda gezinen de. ikisi arasında ne fark var?

Hak aramak ile Hakkı yı aramak yolu kaybettirir.

Sizin kullanımınız ile diğer herkesin farklıdır. Sizde öyle diye herkeste aynı olmak zorunda da değil.

Sen doğru söylüyorsun diyeceğim de.

Bu grafikler de doğru. Ne yapacaz?

1 saat bir yere gidip geldim Mobil veri açıktı. Gerisi hep wi-fi ve güç tasarrufu kapalı. Ekran da 2K sürekli.

Ha birde 35 dk. Oyun da oynadım. Görünüyor en başta.!

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• thinkvision T kullanıcısına yanıt

Kablo olarak aşağıda kullandığım kabloyu tavsiye ederim, indirime de girmiş. Adaptör olarak quick charge destekleyen herhangi bir adaptör uyar.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-SJV4109GL-MI-TYPE-C-BLACK-Kablo/dp/B07MXS9TP6/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=xiaomi+type+c&qid=1615227873&sr=8-1

Şimdi birde şu samsung adaptörü buldum, bunun kablosu da içinde. Geleceğe yatırım amaçlı 45w type c olması vs. güzel hatta fiyatı da baya indirime girmiş ama siteyi daha önce duymadım.

https://www.ofmark.com/samsung-ep-ta845-45w-sarj-adaptoru-siyah-p10300/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 8 Mart 2021; 21:49:36 >

• Selamlar herkese. Evde bir s10e telefonumuz var. Kamerasında netleme problemi var. Hem ön hem arka kameralarda hiçbir yere otofokus çalışmıyor. Geniş açı kameraya geçip, tekrar ana kameraya dönünce netlik bir süre sağlanıyor. Sağa sola bir yere tekrar odaklamaya kalktığınızda odak kaybolup görüntü flulaşıyor. Kamera uygulamasının önbelleğini sildim, gereksiz uygulamalar yok. Telefonu yeniden başlatma vs de işe yaramadı. Başına gelen ve çözebilen var mı acaba? Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamadık ama en son çare onu yapıp, olmazsa servise vereceğiz.

• ben bıktım. Android10 a dönme rehberi varsa seve seve okuyup uygulamak isterim. Güncelleme de vermiyor ....n samsung türkiyesi. Yeter vallahi yeter. KAmerada foto çekip ana ekrana dönünce telefon kasıyor, ağır çekim yapacağım dona dona çekim yapıyor, durduk yere işlemciye sürekli tam yük biniyor.

Hem güncellemeyi geri çektiler geç verdiler düzelteceğiz diye hem de bom bok bir güncellemeyi tekrar sundular. Martın 8'i oldu mart güncellemesi bile gelmedi. Belki düzelir mi diye bekledim ama boşuna. Keşke hiç hard reset atmasaydım, hard resete kadar iyiydi her şey.

• Huan8 H kullanıcısına yanıt

telefon hiç darbe aldı mı ? Benim G5 de de bu sorun olmaya başlamıştı bir kaç kez düşürdükten sonra. Şimdi tamamen gitti auto focus hiç çalışmıyor.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar vere vere Şubat güncellemesini verdi anca
    Ama bizim istediğimiz 3.1
    Yalnız Android ona dönme niyetiniz varsa Şubat güncellemesini yapmayın çünkü Şubat'ı yapınca dönüş kapatılıyor mu emin değilim
    Burada daha önce geri dönen bir arkadaş vardı geçen gün özelden el işimi geçtim sağ olsun tarif etti kendisi
    Yalnız benim bilgisayar pert o yüzden güvenip işe giremedim şu an için ne yapsam kararsızım
    Bu ısınma sorunu beni bıktırıyor bugün de başıma geldi ama artık buraya atmıyorum yeterince attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Kablo olarak aşağıda kullandığım kabloyu tavsiye ederim, indirime de girmiş. Adaptör olarak quick charge destekleyen herhangi bir adaptör uyar.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-SJV4109GL-MI-TYPE-C-BLACK-Kablo/dp/B07MXS9TP6/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=xiaomi+type+c&qid=1615227873&sr=8-1

Şimdi birde şu samsung adaptörü buldum, bunun kablosu da içinde. Geleceğe yatırım amaçlı 45w type c olması vs. güzel hatta fiyatı da baya indirime girmiş ama siteyi daha önce duymadım.

https://www.ofmark.com/samsung-ep-ta845-45w-sarj-adaptoru-siyah-p10300/

Bende 3 ay kadar önce 40₺ den bu kabloyu almıştım. Kesinlikle muazzam ve çok kalın. Araba çeker desem yeridir. Belkin kendini kanıtlamış bir firmadır.

Sizin linkini verdiğiniz ürün 1 mt, bu 2mt. aynı fiyat.

https://www.amazon.com.tr/dp/B085Y8LRDS/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_E60P1DVTVWQ2GSPHGRJQ?_encoding=UTF8&psc=1

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Denemedim doğrudur. İki metre için güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 8 Mart 2021; 21:56:41 >
    Telefonu annem kullanıyor ama düşürdüğünü sanmıyorum. Hatta baya sağlam kılıfla kullanıyor i. Anlamadım gitti.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Kablo cidden sağlam diyorsanız iyi fiyat
    Şu an orijinal kablosu ile gidiyorum ama biraz kısa geliyor bazen
  • Huan8 H kullanıcısına yanıt

Dostum denemişsindir muhtemelen ama bir kolonyalı mendil ile narince siler misin denemediysen. Bazen görünmeyen kirler olabiliyor.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

vallahi benim laptop'da gidik. Laptop masrafı olmasa direkt değiştireceğim telefonu ama nereden baksan iyi bir alet 10 12 bin tl bandında. S10e ile uzun süre devam edeceğiz anlaşılan.

s10plus ile değişim mi yapsam dedim. Artık satılmıyormuş samsung bayilerde. Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

Şu an telefonun durduk yere saçmalaması yüzünden pil boş yere yıpranıyor. Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

Hadi ya satılmıyor muymuş
    Benim laptop amamı ile iptal değil ama çok yavaş hem de çok ayrıca arada sırada mavi ekran veriyor yazılım atarken mavi ekran verirse işte o zaman yanarız
    Arkadaşın anlattığına göre geri dönme işi çok basit
    3.1 Mart güncellemesi ile ısınma sorununun ve kamera sorununun düzeldiğini söylüyor yükleyen arkadaşlar ama daha bir ay bekleriz o da şu an internet üzerinden yüklenebilir halde
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Sağlam ne kelime, katlanmıyor bile. Orijinal kablonun 2 katı kalın ve örgülü. Pişman olmaz alan kimse. Hızlı şarj ve yüksek veri transferi sağlıyor. 2 mt olması büyük konfor. Orijinal kablo ile şarj süresi de aynı.
  • 
Sayfa: önceki 19101911191219131914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.