Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.467
Cevap
326
Favori
1.698.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19081909191019111912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şebekem de sorun yok
    Zaten sürekli evdeyim
    Yani sürüler farklı olduğu zaman bile benim bulunduğum yer sürekli aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam şebekem de sorun yok
    Zaten sürekli evdeyim
    Yani sürüler farklı olduğu zaman bile benim bulunduğum yer sürekli aynı
    Sizin cihazın değil de hat aldığınız şebekenin baz istasyonunda dalgalanma vardır. Siz fark etmeden bataryayı emen şebekedir. Uçak modunda sadece wifi ile kullanın birkaç gün. Hep aynı süreyi alırsınız muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 7 Mart 2021; 21:8:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bircancan B kullanıcısına yanıt

10 saat ekran süresi biraz abartılı geldi bana çoğumuz 7 7.30 saati görüyor maksimum.

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    evet, nedense kimse inanmiyor
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] buda daha önce aldığım süreler. hep böyle alıyorum pek nadir 10 saat e düşüyor exynos modelidir,ama dogru söyleyim genelde internette yazı okurum,donanim haber mini kullanıyoru, gece oda ışığı kapalı oldugu icin ekran ışığı kısık kullanıyorum ama tam kısık degil oda yetiyor zaten onunda fonksiyonu var tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 8 Mart 2021; 1:44:7 >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

battery guru kurmuştum. İşin ilginç yanı işlemci böyle abartı derecede kullanılırken, çekilen mA seviyesi ise 200 600ma arası. Nadiren 1500 2300'lere çıkıyor.

Ben anlamadım bu saçma sapan işi. İşlemci bu kadar yük altındayken çekilen gücün de artması lazım. Donmalar kasmalar başlayınca bakıyorum hemen programa. Yine min %70 lerde çalışmaya başlamış işlemci.

Yine işin garibi, aramızda A10 kullanan varsa baksın. Normal haldeyken %37 altına düşüyor mu? %70 lerden normale döndüğünde bile boşta %37 kullanım var.

• bircancan B kullanıcısına yanıt

arka plan yenilemeyi kapatmak derken uygulamaları uyku moduna almaktan mı bahsediyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu işlemci kullanımını vs gösteren uygulamaların A11 desteği var mı? Güncelleme gelmesi gerekiyor olabilir mi? Belkide A11 desteği olmadığı için hatalı gösteriyordur.

• Şubat ayı Güvenlik güncellemesi samfrew. com ve frija'ya gelmiş. Ama OTA da hala gözükmüyor.
  • Sadece şubat güncellemesi gelmiş Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinuyar -- 8 Mart 2021; 10:57:44 >
  • Şubat güncellemesi otaya gelmiş
  • Güncelleme geldi arkadaşlar...

• Bu sadece ufak bir güvenlik güncellemesi bizim için önemli olan 3.1 Mart güncellemesi
  • quote:

Bu sadece ufak bir güvenlik güncellemesi bizim için önemli olan 3.1 Mart güncellemesi

Ufak tefek performans ve Bocek onarimlari yapilmistir en azindan, kullanalim sarj suresinden anlariz herhalde..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Hocam bize lazım olan Mart güncellemesi
    Mart'ın yarısı oluyor adamlar daha Şubat'ı anca veriyor
    Böyle gidersem bizim 3.1 almamız nisanı bulur

Bu arada cihaz ısınmayınca pil nasıl da güzel gidiyor ekran süresi 2 saat kalan şarj yüzde seksen
    Ekran çözünürlüğü yüksek de güç tasarrufu kapalı parlaklık %30
  • quote:

Hocam bize lazım olan Mart güncellemesi
    Mart'ın yarısı oluyor adamlar daha Şubat'ı anca veriyor
    Böyle gidersem bizim 3.1 almamız nisanı bulur

Bu arada cihaz ısınmayınca pil nasıl da güzel gidiyor ekran süresi 2 saat kalan şarj yüzde seksen
    Ekran çözünürlüğü yüksek de güç tasarrufu kapalı parlaklık %30

Guzel degerler,ben ortalama 8 saat ekran suresi aliyorum, wifi ile 4g karisik...Fazla isinma da yapmiyor cihaz...Memnunum su an...

Ama ilk guncelleme sonrasi berbatti sureler, 5 saat anca aliyordum ekran suresini, 1 hafta da anca oturdu pil peformansi..

• Wifi mobil veri full açık 60 hz whd çözünürlükte kullanıyorum güç tasarrufu kapalı parlaklık adaptif yoğun YouTube sosyal medya tarayıcı müzik kullanımı cihaz 20+ hocam değerler iyi mi ?

• S10 plus'a güvenlik güncelleştirmesi gelmiş

• Arkadaşlar s10 plus kullanıyorum telefonun ekran açık kalma süresi epey düştü son zamanlarda. Bir arkadaşım temiz kurulum önermişti yaptım ama yine aynı. Çoğu zaman 4 saat civarı duruyor. Üstelik telefonu tasarruf modunda kullanıyorum. Bunun için yardımcı olur musunuz, yapmam gereken ayarlar ya da düzenlemeler var mı? Resmen soğudum telefondan. Telefonum henüz 4 ay dolmadı alalı.
  • 
Sayfa: önceki 19081909191019111912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.