Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam neden anakart değişimi istemiyorsunuz bilmiyorum ama servise vermeden önce tüm verilerinizin yedeğini alın çünkü benim bildiğim servise giren cihaza her ne olursa olsun format atıyorlar
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Anakart değişimi demek IMEI değişimi demek. Sökülüp takılan en önemli ana parça. Sıkıntı çıkma ihtimali, sonradan problem yaratma ihtimali, kameralarda sorun olabilme durumu vs. vs. Hiç gerek yok. Pil değişimi kâfi.

Evet, servise giren cihazlara format atılıyor bilgim var.
  • Android 10 dan her türlü iyi olduğu kesin. Birde şu uygulamaların tamamı A11 uyumu için düzgün güncelleme alsa iyi olacak.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Alakasi yok hocam benim sorun geçmişim mesela sadece devre dışı bıraktığım uygulamalar onlarında sorunu devre dışı yazıyor yani sizin cihazlarda problem var bence uygulamaların çökmesi normal değil yani.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Samsung Galaxy S10 Plus kullanmaktayım, telefonumda bulunan fotoğrafları ve dosyaları vs. kablosuz olarak bilgisayara aktarabileceğim, ve bilgisayar ile telefon arasında kablosuz dosya transferi yapabileceğim bir yöntem varmıdır ? her seferinde kablo ile uğraşmak istemiyorum, Microsoft Telefonunuz uygulaması fena değil gibi ancak her defasında fotoğrafları vs. eksik aktarıyor ve klasör halinde aktarım yapılmıyor bana pek kullanışlı gelmedi, bir diğer sorum ise iki android cihaz arasında kablosuz ekran yansıtma nasıl yapılır ? aracımda Android işletim sistemli multimedya cihazı var, telefonumun ekranını kablosuz olarak aracımdaki android 10 sürümlü cihaza yansıtabilmenin bir yolu varmıdır ? bu hususlarda yardım rica ediyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 6 Mart 2021; 17:1:56 >
  • Bende bir sorun yok. Görseli paylaşan ben değilim, diğer arkadaş paylaştı.

Bendeki sorun geçmişi belli.. ilk A11 yüklediğim zaman bazı uygulama uyumsuzlukları sebebi ile rapora girenler olmuş şubat ayı başında. Birde geçenlerde yaşadığım uygulama çökmeleri yansımış. Bir sorun yok..
  • Recebin cihazında sıkıntı var o zmn

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam aslında bir bakıma haklısınız
    Bu arada bu format işi niye zorunlu anlamış değilim atmayın diye not düşsek de atarlar muhtemelen
  • HyperV H kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel bir soru sormuşsunuz. Benimde böyle bir şeye ihtiyacım var. Hatta kablosuz günde 1 kere senkronizasyon yapsın istiyorum.
    Ancak bu konuyu uzun süredir takip ediyorum. Konuda varsa yoksa Pil Batarya Ekran süresinden başka birsey konuşulmuyor. Telefon da hersey sanki Ekran suresi imiş gibi bir tutum var. Hiç kimse telefonun ekstra özellikleri ya da ne bileyim kamera modlari , uygulamalar da ki kullanışlı özellikler bunu konuşmuyor veya sormuyor. Gerçekten kimse sıkılmadı mi bu Pil Batarya muhabbetinden. Sadece ben mi böyle hissediyorum. Biraz daha telefonun faydalı kullanışlı özelliklerini konuşsak. Bilmeyenler bilenlerin bilgisinden faydalansa daha güzel olmaz mı?
    Dikkate alırlar mı bilemiyorum. Benim en son servis ile işim Nokia N97 kullanırken olmuştu. Bir daha servise gitmedim cihaz ile alakalı.
  • Nasıl bir sorun var bilmiyorum ama o kadar uygulama niye durduk yere hata veriyor bulamadım sebebini
    Bu arada pil bugün bayağı iyi gidiyor
    Ekranı üç gündür 1080i almıştım ama dün ve dünden önceki gün arada çok da bir farkı yoktu bugün ekran süresi 5 saat 11 dakika kalan şarj 48
    Çok az mobil veri kullandım harici wifi güç tasarrufu kapalı parlaklık %50
    Doğru ya bugün hiç ısınma olmadı şükür muhtemelen o yüzden iyi gidiyor

Android 11 ile uyum güncellemesi almadı çoğu uygulama mujtemelen o sebeple çöküyor. Uygulamalar güncelleme aldıkça düzelir diye düşünüyorum.

• HyperV H kullanıcısına yanıt
    Google play de bir çok uygulama var. S7 Edge kullanırken linkteki programı kullanmıştım. Eğer wifi ağının 5 Ghz destekli ise çok hızlı transfer yapabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid

Ben Smart View özelliği ile aynı ağda iken Samaung Tv ye görüntü aktarımı ve Dex bağlantısı kuruyorum. Aynı şekilde Pc ye Dex bağlantısı yapıyorum.
  • Arkadaşlar Android 11 ile ilgili video yaptım
    Videoda bahsetmeyi unutmuş olduğum sizin yaşadığınız farklı bir sorun varsa yorumlar kısmından sizde yazın lütfen
    Veya sorun haricinde farklı bir değişiklik yenilik
    https://www.youtube.com/watch?v=EYALd4ncHZo&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Kendi kendine ısınma sorunu olmasam benim de bir sıkıntım yok

Arkaplanda çalısan a11 ile uyumsuz bir uygulama ısıtıyordur diye tahmin ediyorum hocam , yoksa şu ana kadar isinma yaşamadım gerci bende banka uygulamalari, instagram, whatsapp birde snapseed fotoğraf düzenleme uygulamasi kurulu..

Telefona kullanmadığım uygulamaları kurup boğmak istemiyorum.. Misal facebooku direk devre dışı biraktım web ten giriyorum arada çünkü facebook uygilaması hem çok yer kaplıyor hem de gereksiz şarj tuketimi yapıyor..

• Hocam bilemedim Android 10 da ne varsa Android 11 de aynısı var uygulama olarak
  • Arkadaşlar ısınma sorunu yine oldu bu defa ekran kaydı aldım
    Buyrun
    https://www.youtube.com/watch?v=n1T9qvjWCGI&feature=youtu.be

Şimdi aynı program ile denedim ben de 33 derece işlemci ara sıra işlemci kullanıcı artıp azalıyor. İlk 4 işlemci ortalama yüzde 50 kullanıyor sürekli orası saçma geldi bana. Ama bu tarz programları sürekli arka planda çalıştırmak pili olumsuz etkiler hocam bilgin olsun. Ben değerlere baktım kaldırdım sonra

Sağ üstte ekran paylaşımı açık görüyorum bu cihazı ısıtır ben tv ye ekran paylaşıp 40 dakika dizi izlerken telefon yanıyordu resmen rahat 40 derecelere çıkıyor yani. Bi kontrol edin isterseniz.

• Thrzgn T kullanıcısına yanıt
    Hocam programı kurmadan önce ile sonra arasında gözle görülür bir pil tüketimi fark görmedim ben
    zaten normalde de 33 civarında olması gerekiyor yeniden başlattım şu an bende de sorun yok
  • 
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.