Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapatıp açtığımdan beri tekrar yaşanmadı bende sorun. Yazılımsal bir çakışma yada sıkıntı yaşandı belkide. Neredeyse 20 gündür hiç reset olmamış cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 27 Eylül 2020; 2:14:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s20 serisinden bir cihaz almak yerine s10+ almak ne kadar mantıklı?
  • Dmitritch kullanıcısına yanıt
    S10 plus ile s20 ultra arasında fiyat kadar fark yok. Bir teknoloji markete gidip test edebilirsiniz.

• arkadaşlar s10 plus almayı düşünüyorum. uzun süre kullananlarda yorum alabilir miyim? kronik bi sıkıntısı var mı? fiyatı neden düştü bu telefonun? plus normal s10 dan daha ucuz neden? memnun olmadığınız yerler varsa neler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ilk defa telefon(s10+) kendi kendine yeniden başlattı . Başına gelen var mı

• Edge ekran uygulaması arka planda pili sömürüyor 3 keredir membersten samsunga yazıyorum veri ve önbellek sil dediler sildim ama değişen bir durum yok uyku moduna alınamıyor arka planda çalışmaya devam ediyor sürekli. %10 lara varan pil tüketimi mevcut bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchAndLearnn -- 27 Eylül 2020; 12:26:50 >
  • S10+ bu fiyata kesin alınır bence ben olsam öyle yapardım. Biz 7 bine aldık 10 ay önce felan kullanıyorum telefondan memnunum ama gelen her güncelleme ile bir şeyler sorunlu oluyor onu bilerek al. Son güncellemeden beri edge ekranı uyku moduna alamıyorum mesela yazdım aşağıda.
  • S10 Plus telefonumu satıyorum arkadaşlar düşünen varsa pm atabilir 12 ay daha TR garantisi var.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    s20'ye değer mi
  • Dmitritch kullanıcısına yanıt
    Nerden baksanız 2 katı fiyat farkı var. Kesinlikle değmez. S20 ultra'nın bataryası 5000 mah, ekranı 120 hz kullanılabiliyor ve 45w hızlı şarjı var. Bunlar için o kadar fark verilir mi? Bence verilmez. Kameralar aynı neredeyse. S10 plus da android 12'ye kadar güncelleme alacak. Bu büyük bir artı S10 plus için.

• Bu edge ekranı arka planda nasıl bu kadar pil tüketiyor arkadaşlar. Bende pil tüketiminde ismi bile geçmiyor. Oraya eklediğiniz ve sürekli aktif olan bir uygulama buna sebep oluyor olmasın?

• Samsung resmi sitede S20 FE için yeni değişim kampanyası başlamış. Bu vesile ile S20 serisinin tamamı için geri alım fiyatları belirlenmiş.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Tabloya göre S20+ alınmak istenirse aşağıdaki geri alım fiyatları geçerli. Şuan piyasadaki satış fiyatına S10+ geri alınıyor.

S20+ 7999₺ satış fiyatı.
    S10+ 5450₺ geri alım fiyatı.

Ödenecek fark= 2550₺ uygun geldi açıkçası.

Sırf EX işlemci kullanıyor diye yanaşmıyorum. S10+ ile aşırı ısınma ve performans kaybı canıma tak etti. Eğer düşünen var ise bi baksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 27 Eylül 2020; 15:54:38 >

• herşeye rağmen s10+ siparişi verdim bakalım hayırlısı, inş pişman olmam :) çok oyun oynamam hatta hiç oynamam. sosyal medya çok kullanıyorum, onda da ısınmıyordur heralde ve kamerası da iyi görünüyor, selfi de çift kamera vs hoşuma gitti

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Hocam s10 lite daha iyi exynos işlemcili telefon alınmaz.Samsung telefonları yıllardır kullanırım hiçbirisinin ön kamerası doğal değil yüzü çamurlaştırıyor ve net değil.Arka kamerası güzeldir ama ona bişey diyemem.Hayırlı olsun yinede ama bu benim görüşüm kişiden kişiye değişir

• Ata34. A kullanıcısına yanıt
    ben lite ibaresini görünce hiç bakmamıştım bile ona. hemen inceliyim daha gönderilmeden iptal ederim belki. teşekkür ederim

edit: şimdi inceledim de işlemci dışında çok bi fark göremedim. kararsız kaldım bak şimdi..

edit2: lite de suya dayanıklılık yok, ekran gorilla glass 3 müş, kablosuz şarj yok, 3,5mm kulaklık yok.. s10+ daha ağır bastı şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 27 Eylül 2020; 17:55:6 >
  • erditepe E kullanıcısına yanıt
    düz s20 1000 tl daha pahalı ona değer mi diye sormuştum
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ekran görüntülerini çektim ama nasıl paylaşacağım buradan ? Uygulama arka planda 17 18 saat çalışıyor ve %9 gibi pil tüketiyor. Uyku moduna alınmıyor tıklama ibresi deaktif. Tıklanmıyor yani uyku modu ON butonuna.
  • Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    Örnek resim attım telefondan girip. Durum bu şekilde

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda öyle bir sorun yok

• Sleeper kullanıcısına yanıt
    S10e de edge ekranı arka planda 5 saat 41 dakika aktif imiş pil tüketimi %0,1.

• 
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.