Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Taheed1986

Bu fiyatlara bu telefonları alanlar akıl hastanesine ugrasin çıkışta. Telefon guzel ama 7 bin tl verip alacak bir yanı yok.
    Bu cihaz pahalı değil gayet ucuz. Biz aşırı fakiriz buradakilere laf atacağına bizi bu duruma dusurenlere laf et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyin çıkar çıkmaz alıyorum

• 7bin küsür para verip alacağınız cihazın garantisi yok arkadaşlar. Bu kadar para veriyorsanız Apple tercih edin ne azından arkasında duruyorlar. Cihazımın telefon ahizesi cızırtı yaptığı için Samsung garantiye gönderdim. Garanti ekranda çizik (darbe falan kesinlikle yok sadece çizik) olduğu için önce ekranın değişmesi için ücret talep etti. Ekranı değişmek istemiyorum siz ahizeyi yapıp gönderin dediğimde öyle olmaz ekran değişmezse tamir etmeyiz deyip para istediler. Bende kabul etmeyince telefonu geri gönderdiler. Ekranı darbeli denilen cihazın resimleri.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Buda ayrıntılı inceleme videosu:

• O çıkarttıkları değil bence.
    Teşhirine baktığımda üzerinde ince bir tabaka var gibiydi ama çok dikkat etmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neronidas kullanıcısına yanıt
    Başka servise verin ,yakın ise deneyim mağazalarından birine verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Başka servise verin ,yakın ise deneyim mağazalarından birine verin.
    Elazığ da ikamet ediyorum hocam. Burada servis yok vatan bilgisayara verdim onlar gönderdi.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Sorun telefonu tepe tepe kullandıktan sonra değiştirmen değil.
    6 ay önce aldığın telefonun, şimdi ki telefondan eksiği ne?
    İnsanları yenisini satın almaya teşvik eden düzen de sorun asıl...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

Hocam cihaz kutudan ekran jelatiniyle çıkıyor
    bende öyle tahmin ediyorum fakat demo mu nedir tam anlayamadığım için gerçekten jelatin var mı yoksa sadece ekranı koruma amaçlı demomu bilmediğim için o yüzden aldım ozaman iptal etmek lazım
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Yooo, ben cımbızla laf almadım, senin mesajın direk bu cevabı hak ediyordu.
    Evet haklısın, clio denen araç 100 bin etmez.
    Keza hayat pahalı dışa bağımlı bir ülkesin, çünkü üretmiyorsun..
    Kazandığın üç kuruş parayı da, böyle abuk sabuk şeylere harcamaya zaten çok meraklı bir milletiz..

Tüketim toplumu ve doyumsuz bir millet olduğumuz için zaten talep çok olunca fiyatlara zam gelmesi normal..
    Bakınız ötv oranına zam gelecek. Niye? Talep çok herkes telefon alıyor, devlet de bakıyor çorbanın sirkesi az biraz daha ekleyeyim diyor.

Son olarak, bazıları bana kızacak ama şimdi yere göğe sığdıramadıkları s10 serisinin, note10 çıktığı zaman yüzüne dahi bakmayacaklar.

• isoq2 İ kullanıcısına yanıt
    Bende de S8+ var samsung deneyim mağazası 3100 e sayıyor
    Bende dusunuyorum

• Ben dun izmir de westpark icin deki samsung bayini aradim sordum sorunsuz olan cihazi 5750 tl aldiklarini ve aradaki farki kredi karti tek cekim nakit veya 12 ay kredi kullandirdiklarini soylediler. Ben haftaya belki kredi kullanarak alabilirim. Kredi kullanma sebebim de pesin odeyip kredi faizini dusurup daha ucuza almak.Ama 5900 fiyati icin ayrica yuz yuze konusucam. Sonuç olarak bi magaza 5900 bi magaza 5750 vermesi ve hatta 5200 vermesi cok sacma.

• basarm B kullanıcısına yanıt
    12ay kredi hangi banka. Faizsiz yapiyorsa tamamda. Ustune faizi ekliyorsa anlami kalmaz

• Şimdi beyaz renkli cihazlardaki gümüş renkli çerçeve kolay çizilir mi acaba? İphone 10 serilerindeki beyaz renkli cihazlar kılıfla kullanılsa dahi gümüş çerçeveleri çiziliyor. Kullanıma başlamadan önce Nano Liquid korumalardan kullansak etki edip, çizilmeleri azaltır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

7bin küsür para verip alacağınız cihazın garantisi yok arkadaşlar. Bu kadar para veriyorsanız Apple tercih edin ne azından arkasında duruyorlar. Cihazımın telefon ahizesi cızırtı yaptığı için Samsung garantiye gönderdim. Garanti ekranda çizik (darbe falan kesinlikle yok sadece çizik) olduğu için önce ekranın değişmesi için ücret talep etti. Ekranı değişmek istemiyorum siz ahizeyi yapıp gönderin dediğimde öyle olmaz ekran değişmezse tamir etmeyiz deyip para istediler. Bende kabul etmeyince telefonu geri gönderdiler. Ekranı darbeli denilen cihazın resimleri.

Aynı şeyi arkadaşım huawei de yaşadı sesi karşı tarafa gitmiyordu götürdü ekranın üstünde bir anahtardan kaynaklanan çizik var diye garanti dışı dediler bunu diyen KVK servisi..KVK her telefonda aynı şeyi yapıyor olay samsungluk değil.İmkanınız varsa Başarı servisine götürün

• neronidas kullanıcısına yanıt
    Thhye basvur para istediler diye. Sorunun ne burada çözülür ne de youtube da

• Ankara'daki bayilerin bazılarını aradım en fazla veren ankamall samsung o da note 9 için değişimde 4800'e sayıyor.Arada 1000 tl fark var ben vazgeçtim note 9 kullanmaya devam...
  • İzmir' de Note 8 i değiştirmek isteyen, fiyat alan arkadaşlar bilgileri paylaşırsa sevinirim.
  • Ozellikle telefon da faizsiz dedi. Ing ile yapıyoruz dedi. Zaten oyle yapmazsa verip gecerim. Odemem de siknti yok sadece ne kdr ucuz o kadar kar mantigi ile yapicam. Kredi cekip fazla vermeme gerek yok.

• Yurtiçi Kargo ile gönderecek olmaları çok sinirimi bozuyor.😭😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

7bin küsür para verip alacağınız cihazın garantisi yok arkadaşlar. Bu kadar para veriyorsanız Apple tercih edin ne azından arkasında duruyorlar. Cihazımın telefon ahizesi cızırtı yaptığı için Samsung garantiye gönderdim. Garanti ekranda çizik (darbe falan kesinlikle yok sadece çizik) olduğu için önce ekranın değişmesi için ücret talep etti. Ekranı değişmek istemiyorum siz ahizeyi yapıp gönderin dediğimde öyle olmaz ekran değişmezse tamir etmeyiz deyip para istediler. Bende kabul etmeyince telefonu geri gönderdiler. Ekranı darbeli denilen cihazın resimleri.

Apple'da eskisi kadar teknik destek olmuyor. Bunun en büyük sebebi kullanıcılar bu konuyla ilgili kişi bizzat Türk kullanıcılarının Apple'ın değişim anlayışını kötüye kullanmasından dolayı Apple Türkiye'de diğer ülkelere göre ikinci sınıf teknik destek vermeye başladı dedi.

Samsung açısından bakarsak yani böylesine büyük bir markanın bu konulara artık eğilmesi lazım. Hastane acili gibi getir abi yapalım kafasında elemanlarla bu iş olmaz. Dünyanın parasını veriyoruz telefonlara.

Burada en büyük iş ülkemize düşüyor tüketici yararına bu tarz şeyleri AB'de olduğu gibi yasalar getirilmesi lazım. Erken kalkan Türkiye piyasasında telefon satıyor. Kimi telefonlar sar değeri yüzünden oldukça tehlikeliyken bunlara izin veriliyor. DH'da Erdi başta olmak üzere birçok kişi cebinden iPhone'u eksik etmezken bu cihazlara insanları gereksiz yere özendiriyorlar. Konudan konuya atladım ancak hayatımda çok şükür bir defa servis sıkıntım olmadı ama olmayacağı anlamına da gelmez bu eksiklikler giderilmeli.

Saygılar..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.