Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet. Bugün gündüz instagram aydınlık temaydı. Telefon hep karanlık modda olduğu halde. Yeni güncelleme ile bu olmuş olsa gerek. Güzel de olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende play store karanlık moda geçti ama instagram hala aydınlık modda.
    Snapdragonspor.
  • Evet biliyorum. Sürekli de karanlık modda kullanıyorum zaten. Play store ok, ama instagram karanlık moda geçmiyor. Onuda hanımın cihazda gördüm. O söyledi karanlık olmuş diye. Yavaş yavaş veriliyor demekki. Outlook da karanlık mod güncellemesi aldıktan 3 4 gün sonra karardı.

@Yazılımcı Online
    Evet tam karanlık değil ama beyaz olmasından iyidir instagram bana hala gelmedi niyese. Çok fazla kullanmasam da beklediğim bir durum.. Android 10 güncellemesi ile sanırım karanlık mod açıkken bütün uygulamalar arka planda kararacak. Whatsapp mesela. En fazla kullanılan uygulamalardan ama hiç amoled dostu değil. Face kullanmadığım için var mı yokmu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet şimdi fark ettim. Play store da sanırım sorun var. Güncelleme kısmında görünmüyor ama uygulama içinde güncelleme bilgisi görünüyor. instagram güncellemesi ile karanlık mod gelmiş. Güncellemeyi yapınca karanlık mod aktif oldu..

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Ben Almanya guncellemesini yükledim hemen..

• Gece modunu benim gibi belirli saatler arasında otomatik olarak açılmak üzere ayarlayan dostlar, eğer tema kullanıyorsanız bazı temalarla gece modu kullanılamıyor. Bu yüzden gece modu asla aktif hale gelmiyor ve siz karanlık modu göremiyor olabilirsiniz. Bence bir kontrol edin.

Bende de google play hala gündüz idi. Temayı iptal edip gece modunu açınca geceye döndü. Tema aktif iken gece moduna geçemiyordu telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallami -- 9 Ekim 2019; 1:38:14 >
  • şarj 2.5 yıllık s8 le aynı hemen hemen ne anladık bu işten
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    yalnız değilsin!

ben de.
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Sorayım hocam bende de Son 2 haftadır böyle sağol bilgilendirme için

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    whatsapp da eskiden beta üyesiydim sonra çıktım şimdi betayı dallandıra budaklandıra orada burada anlattıkları için dolmuş giremiyoruz Belki beta olanlarda vardır ama whatsapp nedense çok ağırdan alıyor bu karanlık tema işini.

Mesela parmak izi ile erişim gelecekti hatta geldi dendi yazın ama 1,5 senedir haberi yapılır hala tık tok. Karanlık mod gelecek dendi geldi dendi sonra kodlar arasından silindi bir şeyler oldu. İnsanların sabrını mı sınıyorlar anlamadım :)

Kimisi demiş ne abartıldı şu gece modu ne olacak sanki falan filan diye ama şimdi odada karanlıktayım, laptop parlaklığı %50 lerde, telefonu parlaklığı düşük olmasına rağmen bi instagram bi whatsapp yaptın mı gözlerin afallıyor, hele gece yolda yürürken bi mesaja bakayım desen önünde fener gibi aydınlanıyor ekran. Gece modu hakikaten başarılı.

Ben chrome da da aktif ettim geliştirici ayarlarından ama uyumsuz sanırım şu an sadece siyahta kaldı gündüz bile siyahta kalıyor değişmiyor hiç

• pil sürelerini hiç beğenmedim ekstradan ne ayar yapmak lazım acaba
  • S10e - 3679 lira.
    İthalatçı garantili

Alınır mı?

• aliss A kullanıcısına yanıt
    Sanırım yeni aldınız. Bir kaç gün oturmasını bekleyeceksiniz. Güncellemeler ve diğer uygulama optimizasyonları nedeniyle ilk 1 hafta çok düzensiz oluyor. Sonra oturmaya başlıyor.
  • S10 Plus için Android 10 sızıntı vidyosuhttps://www.youtube.com/watch?v=7XJ9zufrGUU

Sonuç; Gelmesi beni hiç heyecanlandırmayan ilk sürüm olabilir. Ki Android 2.1 den beri kullanıyorum ve hemen hemen her sürüm birşeyler ile yükleme ihtiyacı doğurmuştur ama bu sürüme geçmem için hiçbir neden yok gibi gözüküyor (sistem güvenliği dışında)

• Herhangi bir yenilik mevcutmu?

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Simsiyah olması burn-in'e sebep olmaz mı?

• therkut kullanıcısına yanıt
    Eski bir video. Gerçek olmama ihtimali var. Gerçekse bile stabil sürüm resmi olarak yayınlanana kadar Samsung değişiklikler yapabilir.

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Alınmaz. Herhangi bir problemde elinizde bozuk telefonla kalırsınız.

• Ekim güncellemesi geldi 114 MB lik güvenlik iyilestirmeleri disinda bir yenilik yok.
  • 
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.