Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 9'u takas için kaçtan sayıyorlar acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 edge kaç liraya sayılıyor bilen var mı?

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Size muhtemelen bu sartlar icin fatura kesinmişler siparis faturasi vb vardir. Onemli olan bilgileri kapatarak ekran goruntusu paylasir misiniz. Bazi bayiler bizi salak yerine koymaya calisiyorlar. Kulakdan dolma ole bisey olamaz vb diye eger siz resim atarsaniz. Hatta 5900 teklif alan bir kac arkadas atarsa biz de delil olarak kullanırız o resmi bayilerin agzini kapatiriz.
    Tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarm -- 24 Şubat 2019; 12:8:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Bunları diyen 10 bin liralık İphone X 256 GB kullanıyor. 3-5 bin liralık telefonun yapamadığı neyi yapıyor o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

s7 edge kaç liraya sayılıyor bilen var mı?
    1150 TL
  • bağdat deneyimle görüştüm önceden sipariş geçenler hariç 10 gün sonra teslim edilmeye başlanacakmış cihazlar
  • basarm B kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün Samsung bayileri faizsiz kredi kullandırıyor mu acaba

• burakdc B kullanıcısına yanıt
    Yenilenmiş diye elden geçip başka ülkelere gönderiyoruz dediler

• Benim 1600tl ye aldığım Sony nin şarjı bile 8.5 saat gidiyor. Samsung kazıklıyor sizi. Hiç kasma donma da yok.

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum benim konustugum bayi kullandirioz dedi. Siz de bayi ioe gorusmeniz lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: logpug33

https://www.youtube.com/user/JerryRigEverything/videos şu eleman incelese keşke bir herşeyi ortaya çıkar birde note 9 daki gibi sıvılı gibi olan soğutma varmı acaba
    S10e,S10 sivi sogutma S10 plusta buhar sogutma var.

• ax kullanıcısına yanıt
    Samsung degisim desteğini de söyledi mi. O da 1000tl

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Samsung degisim desteğini de söyledi mi. O da 1000tl
    Böyle bir destekten bahsetmediler olsa söylerlerdi heralde...
  • Arkadaslar ankarada degisim yapabilecegim hangi magaza var? Gordion, ankamall ve kentpark samsung u aradim biz degisim yapmiyoruz dediler inatla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendM -- 24 Şubat 2019; 13:22:9 >
  • Şimdi 600 TL hediye çeki diyor, bi de buds kulaklık. Sadece birini mi veriyorlar yoksa ikisi birden tanımlanacak mı? Ona göre sipariş vereceğim de bilgisi olan var mı?

• İstanbul da ben Samsung bayisi 2 mağazaya sordum (Kale Center ve Marmara Forum), ikisi de 5200 TL.ye sayıyor Note9'u. Sadece kendine ait 2 mağazada 5900.e alınıyor.

Ayrıca deneyim mağazaları bir sonraki haftaya teslim diyor, bu hafta gelecekler bitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 24 Şubat 2019; 13:26:44 >
  • Siigle kullanıcısına yanıt
    2si birden

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Şimdi haftayami teslim edilecek, ben internetten aldım da.
  • Samsung online üzerinden siparaşi geçtim. Beyaz olsun dedim bu sefer değişiklik olsun. Şimdi kulaklıkla ilgili otomatik başvuru oluyor mu acaba. Tekrar gelince başvuru yapacak mıyız? Umarım çok bekletmezler

Yapı kredi üzerinden 6 ay krediyle ödedim. Ekstra 600 TL yi vermiyorlar sanırım.

• Amerikadan Birkac satis yeri ile mesajlastimS10+ 128gb ve Note 9 128 gb un arasında 30 dolar fark var. Reddit.gsm arenadada Cogu kişi mayis hazirani bekledigini soyluyor.mi9 p30 ve opponun hibrid.kamerali modelleri ile piyasada rekabet kızışır.Haziran basi 5000bandina iner. Note 9 dada boyle oldu agustosta 7500 den girdi ekim kasimda 5100 Tlden alindi. Yine ayni senaryo suan alanlarp iki ay sonra zırlar. Kulaklik olayinads gelince cok hediye edildigi icin kulaklikta letgoda cok.ucuza alınır. S10 + 5000 e dusuncede mayis sonu s10 5g 7500 den piyasaya girer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 24 Şubat 2019; 13:39:8 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.