Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön siparişte siyah almıştım. Şimdi Beyazı inceleyince değiştirmek için Samsungu arıyorum. Umarım mümkündür.
  • Biri beni aydınlatırsa sevnirim.
    Arkadaşlar neden herkes note 9 dan vazgeçip s10 plus alma yolunda ? Ben note 9 almayı düşünüyordum kararda vermiştim aslında ama bu kadar fikir değiştirmeniz benimde kafam soru işareti oluşturdu ?
  • alicaksam s10e alirim baya kiyak telefon hatta on numara s10 veya plus a gerek yk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onay bekleniyor diyor yalnız yapı kredi hesabım yok başka banlar var verirmi
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Evet bunları ben diyorum; kullandığım iPhone X pasaport kaydı dahil 4340’tl ye geldi.
    Alalı 1 seneyi geçti; dahası 3 sene kullanırım.
    Ondan önce 4 sene 6 plus kullandım.
    6 ay da bir parayı sokağa atan ileri zekalı insanlardan değilim..
    Artı, sen giderken ben 3. Turu atıyordum...

• logpug33 L kullanıcısına yanıt
    Haberim olaydi size satardim kulakligi 500 tl satmistim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul deneyim magazasindan siparis vermistim ama pazartesi sali carsamba gunlerinden birinde gelecek diyorlar. Hepsiburada nasil yarin sabah gonderebiliyorda samsungun kendi subesi 3 gune yayiyor bunu anlamadim. Elimde olsaydi hepsiburadadan alirdim gercekten. Ön siparisin amaci herkesten once piyasaya cikmadan almak degilmidir ? Samsung kendi subesinden once hepsiburada stoklarini doldurmus demekki. Her sene okudugum yazilarda goruyordum bunu zaten ama hala ayni demekki mantik.

• GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler o zaman hafta içi gitsekte olur herhalde bugün şart değil
  • basarm B kullanıcısına yanıt
    alırdım o zamn ıcon x den bahsediyoruz dimi 2018
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Hocam fikrini beyan ettin iyi guzel bisi demedik saygi duyduk hala dayattirmaya calisiosun bu yanlis ... Tamam sen ileri zekali bir arkadassin ilerle hocam geride kalma ilerle sen ...

• Şu an Samsung E7 kullanıyorum. Telefondan memnunum işimi görüyor. Zaten telefonla çok işim olan, sosyal medyayı aktif olarak kullanan birisi olmadığım için şarj konusunda da sıkıntım yok.

Lakin eğer "sıfır" telefon alırsam bu Samsung S10 olacak. Gerçekten harika bir telefon. Özellikle ekranını çok beğendim. Sonsuz Ekran olması, çentik olmaması ve parmak izi sensörünün ekrana entegre olması beğendiğim etkenlerden bazıları.

Açıkçası telefonu almaya sıcak bakıyorum ancak bazıları Samsung'un telefonları 2-3 ay sonra düşer o zamana alırsın diyor. Bazıları da 2-3 ay sonra dolar fırlayabilir telefonların fiyatı düşse bile dolar kuru artacağı için zarara girersin diyor. İkilemde kaldım valla.
    ıphone x e nasıl dayandınız tebrikler belkide şos a hakim biririsiniz ben yılalrca android kullandığım için s9 plus dan önce denedim note 9 dan ncede xs max aldım hoşuma gitti diye ama yok yani android daha iyi gibi daha özgür geliyor bana bu arada burdaki kampanyada para sokağa falan gitmiyor fazla para göz çıkarmaz cebimde kalsa kardır ama anladığım kadarıyla note 9 dan s10 plus a geçen arkadaşlar asgari ücretle çaışıp borca girenler değil para kazanıyorlar harcıyorlar kimseye paranı harcama demek bize düşmez bence
  • DeStorm kullanıcısına yanıt
    fiyat şuan fazla evet ederi 6900 vs ama 5500 e düştü diyelim 1 nisandan sonra alırsanız 800 tl daha ekleyin 5500 e 6300 tl eder ötv zammı var dolar seçimlerden sonra tekrar yükselirse zaten telefonu boşverin ettiğiniz karı zararı günlük yaşam bile zorlaşabilir
  • Togolu00 T kullanıcısına yanıt
    Kafan karismasin gonlunde note9 varsa vaz gecme. Ben kendi adima agustos ayinda aldim note 9 u yaklasik 6 aydir kullanıyorum. Birde note kalemini neredeyse hic kullanmıyorum. Ben indirimler vb ike 5200 tl aldim suan samsung 5750 - 5900 tl arasina geri aliyor. Uzerine 1750 tl istiyor ve yann da 800 tl lik kulaklik veriyor. Kulakligi 500 e satsan 1250 tl ye telefon almis olucaz. Bir cok kisi bu yuzden degistiriyor. Yoksa Note9 kesinlikle suan en iyi telefon denebilir. Gun icin de sarji cok rahat yeten ve sabah 7 de sarjdan sokup gece 12-1 e kadar rahat sekilde idare eden bir telefon. Bilmem anlatabildim mi

• Beyler tam olarak stoklara ne zaman gelecek telefon?

• logpug33 L kullanıcısına yanıt
    Evet note9 ile beraber verilen. Bu sene verdiklerini de 550-600 arasina satarım alinca akliniz da olsun burdan da yazarim zaten

• KöpeklereFısıldayanAdam kullanıcısına yanıt
    Net tarih yok gecen samsung sayfasin da 25 subat dagitima cikicak yazıyordu.

• KöpeklereFısıldayanAdam kullanıcısına yanıt
    belli değil 3 hafta içinde oturur çünkü dediklerine göre rağbet çokmuş s10 plus için konuşuyorum
    şimdi parayı ödüyorum 1 hafta sonra gelecek tel
    Sen beni dert etme. Parayı kazanan benim, harcayan benim. Seni ırgalamaz. Sen de başka şeylere para harcarsın ben de sana, "ileri zekalı" tipe bak derim. Mesela profilinde motosiklet var. Bana göre de motosiklet almak, ivirina zivirina para saçmak aptalca bir şey. Anlayabildin mi?

• Dün hepsiburadadan ön sipariş verdim bugun kargoya verilmiş yarın teslim diye bildirim geldi, bilginize

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.