Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce uygulama üzerinden mesaj attım. Sonra onların mailinden chatle görüşmeye başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odunsu insan kullanıcısına yanıt

görüşme sesinde problem yaşamadım gayet yüksek ve net 5 aydır kullanıyorum

• osmancoo kullanıcısına yanıt
    Son gelen güncelleme ile ilgili olabilir İspanya için 2.güncelleme yayınlandı bu ay ben İspanya 2.guncellemesini yüklediğim için bende sorun yok..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt

teşekkürler dikkate alacağım bunu belki benimkinde sorun vardır.

• Arkadaşlar, aranızda bildirim ışığı uygulaması kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Foley

Arkadaşlar, aranızda bildirim ışığı uygulaması kullanan var mı?

always on display varken gerek var mı 🙂

Kesinlikle katılıyorum.

Always on displayde, küçük bir noktada sürekli bildirim ışığı yakabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Foley

Always on displayde, küçük bir noktada sürekli bildirim ışığı yakabiliyor muyuz?

bildirim varsa sabit olarak gösteriyor o varken herhangi bir bildirim uygulamasına ihtiyac duymadım hic

Telefon elimde olduktan sonra ona ihtiyacım olmuyor. Telefona uzaktan baktığımda bildirim olup olmadığını anlamak istiyorum. Ekranın bir köşesinde ya da ön kameranın çevresinde halka şeklinde bildirim ışığı yakan uygulamalar varmış, şu anda onlara bakıyorum.

• Dostum ben denedim. Bildirim gelince düzenli o ışık yanıyor ve telefon aod ekranında kalıyor. Daha doğrusu bu uygulamanın çalışabilmesi aod nin sürekli gösterde opsiyonunda olması lazım. Ama ben batarya yememek için aod yi sadece göstermek için dokun şeklinde kullanıyorum

• Yani aod nin sürekli aktif olması ve o bildirim ışığının sürekli çakarlı yanmasından dolayı sevmedim ve sildim uygulamayı

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dikkate aldığınız ve cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Son güncellemeden önce de bu durum vardı. Güncellemeden sonra devam etti. Nedenini bir türlü bulamadım. Sanırım bir arkadaş daha yazmış benden sonra. Yeni gelecek olan güncelleme ile düzelmezse tekrar buradan sizlere danışabilirim.

• sado2210 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefonu kılıfsız mı kullanıyorsunuz? Ben kılıfın temas etmesinden de şüpheleniyorum ama kılıfsız da yapabiliyor. Ayarlardan titreşime ilgili bir düzenleme göremedim bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmancoo

Merhaba, telefonu kılıfsız mı kullanıyorsunuz? Ben kılıfın temas etmesinden de şüpheleniyorum ama kılıfsız da yapabiliyor. Ayarlardan titreşime ilgili bir düzenleme göremedim bende.

kalın bir kilifla kullanıyorum rugged armor

Simdi tekrar düsundüm de ekrana dokunmadan ekranın dokunuyormuş gibi tepki vermesi olayını esimin A50 telefonunda da yaşamıştık ekran kendi kendine sanki dokunmussun gibi titriyordu sonra güncelleme falan geldi birdahada yaptığını duymadım siz telefonu bi sıfırlayın isteseniz belki yararı olur..

yok hocam, kılıfla kullanıyorum. kılıftan olduğunu sanmıyorum, kenarları çok ince, değme ihtimali yok. nadiren olduğu için çok önemsemedim. bir arkadaşın dediği gibi, başka bir güncelleme ile çözülebilir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sado2210 -- 2 Kasım 2020; 17:1:49 >
  • Tekrar merhaba, bu durumun temel nedenini bilmemekle beraber Ayarlar > Titreşim yoğunluğu > Dokunma etkileşimini kapatarak çözmüş oldum. Daha önce bu ayarı görmemiştim, sanırım son güncelleme sonrasında geldi yada benim beceriksizliğim. Yeni güncellemeden sonra tekrar sorunun devam edip etmediğini kontrol edeceğim. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancoo -- 3 Kasım 2020; 0:9:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chestter

Arkadaşlar herkese selamlar. Amazon prime uygulamasındaki sorun nedeniyle amazon ile görüştüm ve bu sorunu bize bildiren 2 3 kişi daha olursa teknik ekibe bildirebiliriz diyorlar. Sanıyorum çoğu kişide video takılıyor ve izlenmiyor. Bu sorunu yaşayan kişiler amazona ulaşıp sorunu bildirirse bir çözüm getirirler belki.

Ben bu sorunu kaç defa Amazon'a canlı destekte söyledim. Her seferinde uzman departmana aktaracağız vs diye geçiştirdiler. Kaç ay oldu sorun hala devam ediyor. Dediğiniz gibi hiç bir şekilde HD video izlenmiyor, donuyor. Bir de ekranda simge kalıyor gitmiyor. Parasını ödediğimiz uygulamanın maalesef hizmetini alamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLuB4R -- 3 Kasım 2020; 0:15:32 >
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.