Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 9 saat kesintisiz beklemede yüzde 22 pil gitmesi.çok. mu kötü 750 saat gibi değerlerin geçtiği telefonda çok garip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrology

arkadaşlar 9 saat kesintisiz beklemede yüzde 22 pil gitmesi.çok. mu kötü 750 saat gibi değerlerin geçtiği telefonda çok garip

şu pil olayına bence fazla kafa yormayın. çünkü hepsi aynı, ben bir önceki şarjımda 50 saat kullandım, detaylar önceki mesajlarımda var.

ama şimdi 24 saati görüyorum anca, günü gününe tutmuyor, 3 saat beklemede %12 şarj gittiği oluyor. pili meşgul eden bir uygulamada yok ama işte çözemedim gitti.
  • benim bekleme modunda aşırı şarj yeme gibi bi sorunum olmadı hiç...go launcer tema kullanıyorum,temanın uygulama ekranında çalışanlar,son kullanılanlar diye seçenek var devamlı kapatıyorum ordan uygulamaları ram de boşalma oluyo bunun etkisi olabilir
  • Teşekkürler. Bir de bu cihaza uygun sağlam bir kulaklık almak istiyorum önerileriniz nelerdir? Malum muzik benim için önemli
  • atabey444 merhaba;

ekran kartının yazılımını değiştirince görüntüde bir netlik yada pil tüketiminde sorunlar oldumu. Mesela bekleme süresinde iken birden pil tüketimi arttımı . Teşekkürler
  • Hayir olmadi ben degistirip test ettikten sonra size upload ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgahan93

atabey444 merhaba;

ekran kartının yazılımını değiştirince görüntüde bir netlik yada pil tüketiminde sorunlar oldumu. Mesela bekleme süresinde iken birden pil tüketimi arttımı . Teşekkürler

Hayır bi sorun yok . Netlik değilde hdfilmlerde takılma kasma yok artık. Mutlaka sizde yapın.
  • google maps yuzde 50 pil yiyor kapatamiyorum. galiba ondan dolayi pil problemi var. cozumu nedir?
  • Merhaba Arkadaşlar
    Ben bir kaç gün içinde galaxy s plus alıcam kafama koydum çünkü bir çok özelliiği ile aynı fiyat rakip telefonları alt ediyor.
    Geçenlerde gezinirken microUSB to HDMI kablo gördüm bir çok telefonla uyumluymuş bu kabloyu galaxy s plusta kullanan veya uyumlu olduğunu kesin olarak bilen biri varmı ?
  • 2012 AĞUSTOSA ta telefon almayı düşünüyorum i9001 in fiyatı tahminen ne kadar düşer birde sar değerini merak ediyorum?bilgisi olan yardımcı olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kraftmk

Merhaba Arkadaşlar
    Ben bir kaç gün içinde galaxy s plus alıcam kafama koydum çünkü bir çok özelliiği ile aynı fiyat rakip telefonları alt ediyor.
    Geçenlerde gezinirken microUSB to HDMI kablo gördüm bir çok telefonla uyumluymuş bu kabloyu galaxy s plusta kullanan veya uyumlu olduğunu kesin olarak bilen biri varmı ?

Merhaba S Plus alarak doğru bir karar verdiğini telefonu eline alınca daha iyi anlayacaksın... Gerçekten cihaz harika... Özelliklerine ve fiyatına göre aynı segmentteki telefonlardan üstün durumda kendisi.. tabii bu benim düşüncem...

microUSB to hdmi kablosuna gelince , benim bilgim yok, bir arkadaşımız söylemişti o kablonun işe yarayacağını ancak ben araştırdım ve 3,5 mm kulaklık girişinden S-Video çıkışı veren kablo buldum , bir kaç mesaj geride almış olduğum ürünün linki var... bir bak istersen ,ben ebay'dan getirtiyorum, buradaki fiyatı 30 tl üzerindeymiş... bu kablo galaxy serisi ile uyumlu olarak çalışıp 3,5 mm ses çıkışından S-Video ile tv'ye görüntüyü aktarıyor. hdmi kablosu daha net görüntü aktarır tabi ama kablo biraz pahalı gibime geldi, yanılmıyorsam 65-75 tl arasında bu kablo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihan_s -- 15 Aralık 2011; 21:29:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yozif28

2012 AĞUSTOSA ta telefon almayı düşünüyorum i9001 in fiyatı tahminen ne kadar düşer birde sar değerini merak ediyorum?bilgisi olan yardımcı olabilirmi

fiyatını bilmiyorum ama sar değeri gayet düşük;0.346 W/Kg
  • Gerçekden uyumlu ise ben 50 tlnin sorun olacağını hiç düşünmüyorum çünkü hem hd görüntü aktarıyor hemde USB on-the go özelliği yine microusb den alınıyor

Bu arada Galaxy s plus'ı en ucuz 970 tlye bulabildim bilginiz varsa daha ucuza bulabileceğim bir yer söylerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kraftmk

Gerçekden uyumlu ise ben 50 tlnin sorun olacağını hiç düşünmüyorum çünkü hem hd görüntü aktarıyor hemde USB on-the go özelliği yine microusb den alınıyor

Bu arada Galaxy s plus'ı en ucuz 970 tlye bulabildim bilginiz varsa daha ucuza bulabileceğim bir yer söylerseniz sevinirim

ben telefonumu buradan aldım, paralel ithalat... 2 yıl firma garantisi...

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s-plus-i9001/

sorun yaşayacağımı sanmıyorum, firma hakkındaki yorumlarda olumsuz bir şey göremedim.

fiyatı da 955 TL...

• gunesekosan sağol verdiğin bilgi için.
  • arkadaşlar benim cihazın sürümü 2.3.3 karnel sürümü 2.6.35.7-perf root@ DELL152 #1 diyor bu son sürümmüdür bilen varmı kiese bağlıyorum kullanılan sürüm son çıkan sürüm falan diyor güncelleme varsa nasıl yapabilirim yardımcı olrmusunuz
  • Markette sorun yaşayan var mı? Bağlantı yok hatası alıyorum bir kaç gündür. Nasıl çözerim bu sorunu, yardımcı olabilecek var mı?
  • markette bende bu aralar bağlantı yok hatası alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir sıkıntı yok şu an.
  • bende de sikinti yok
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.