Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II - Root, rom, kernel yükleme rehberi - Sık Sorulan Sorular ve Cevapları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
21.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cesiniay CWM app'i varsa yükleyebilirsin (CWM içinden recovery mode'a düşerek).

@EMREMETIN yaratmaz ancak en iyi uyum için Ninphetamine kernel'i VillainROM ile kullanmalısın.
  • Ninphetamine kernel için bln desteği gelmiş bilgin var mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kael.pe

Ninphetamine kernel için bln desteği gelmiş bilgin var mi acaba?

BLN ayrı bir program. Programı kurup ayar yapıyorsunuz. Programın çalışması içi kernel desteği lazım. Bu program ile telefonda mevcut olmayan led ışık eksikliğini kapatıyorsunuz. Telefonda yeni bildirim olduğunda ana ekran tuşunun yanındaki tuşların yanıp sönmesini sağlıyor, süresini belirleyebiliyor ya da yanık kalmasını sağlayabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onbeskarakterli

quote:

Ninphetamine kernel için bln desteği gelmiş bilgin var mi acaba?

BLN ayrı bir program. Programı kurup ayar yapıyorsunuz. Programın çalışması içi kernel desteği lazım. Bu program ile telefonda mevcut olmayan led ışık eksikliğini kapatıyorsunuz. Telefonda yeni bildirim olduğunda ana ekran tuşunun yanındaki tuşların yanıp sönmesini sağlıyor, süresini belirleyebiliyor ya da yanık kalmasını sağlayabiliyorsunuz.

hocam şu bln ayarını bi türlü yapamadım aktif ediyorum bi türlü çalışmıyor bi anlatsan bln yi
  • Bln control free diye bir program var kuurdum ama bende yapamadım sadece sarj sırasında surekli açık kalıyo
  • quote:

Bln control free diye bir program var kuurdum ama bende yapamadım sadece sarj sırasında surekli açık kalıyo

http://www.multiupload.com/X9EKND4WFM

Bunu yukleyin

Uygulamayı açın schedule ile hangi saatler arasında çalışacağını ayarların disable enable olacak olmazsa yapın, test e basıp çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Kernel destekliyorsa ve light libs leri değişmişseniz çalışır. Olmuyorsa light libs leri de atarım.

Kolay gelsin
  • İndirdim ama yüklemede hata verdi sanırım upload sırasında sorun olmuş bln control pro versiyonu yükledim blackmarketten bu sefer oldu teşekkür ederim ilgin için birde stock sms programında çalışmıyor handcent sms denerseniz onda sorunsuz çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İndirdim ama yüklemede hata verdi sanırım upload sırasında sorun olmuş bln control pro versiyonu yükledim blackmarketten bu sefer oldu teşekkür ederim ilgin için birde stock sms programında çalışmıyor handcent sms denerseniz onda sorunsuz çalışıyor

stock sms'de de çalışıyor da onun da patchlisini yüklemeniz lazım. xda'da konusu var. bln mms diyince çıkıyor
  • arkadaşlar şu bln nedir acaba ne işe yarar

açıklayabilirmisiniz??
  • Telefonunu sanal reyonumdan alıp, orjinal yazılımını bozmamış olan bir arkadaş varsa PDA/PHONE/CSC bilgilerini yazabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektroterm -- 5 Eylül 2011; 23:49:58 >
  • Beyler Sadece Root yaptım ve social hub music hub vsuygulamalarıkaldırmak istiyorum fakat başaramadım.. Özel bir prog indirmem mi gerekli?
    Uygulamalarda düzenle dediğimde sistem dosyalarının sağ üst köşesinde silme ibaresi çıkmıyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saquaro

Beyler Sadece Root yaptım ve social hub music hub vsuygulamalarıkaldırmak istiyorum fakat başaramadım.. Özel bir prog indirmem mi gerekli?
    Uygulamalarda düzenle dediğimde sistem dosyalarının sağ üst köşesinde silme ibaresi çıkmıyor :S

İmzamda bulabilirsin
  • Yararlı konu
  • +1
  • galaxy s2 ye custom rom yükledim ancak widgetları nasıl geri alabilirim ? hiçbirisi yok.
  • Anlatım diliniz çok güzel. Yeni başlayanlar için bir nimet.

Aklıma takılan birçok şey yok olup gitti. Sağolasın hocam, ellerine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

Anlatım diliniz çok güzel. Yeni başlayanlar için bir nimet.

Aklıma takılan birçok şey yok olup gitti. Sağolasın hocam, ellerine sağlık.

Rica ederim, faydalı olduysa ne mutlu bana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz böyle anlattıkça root atasim geliyor.ama garanti için korkuyorum..

Çok emek harcanmış elinize sağlık.
  • Teşekkürler
  • telefonu nasıl güncelleştireceğiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.