Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II - Root, rom, kernel yükleme rehberi - Sık Sorulan Sorular ve Cevapları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
21.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen iyicene serdin tatil matil olacağı buydu

hala aletin backupını alıp ta lighting mod 2.2 yapamadım bakalım bir de onu anlatsanız oldu olacak full backup alıp rom yükleyip backup dosyalarını geri yüklemeyi ah ah cahillik zor

neyse kg2 çıkmış onun üstüne lighting rom güncellenir artık onu yüklerim azıcık daha bekleyeyim bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 19 Temmuz 2011; 18:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

sen iyicene serdin tatil matil olacağı buydu

hala aletin backupını alıp ta lighting mod 2.2 yapamadım bakalım bir de onu anlatsanız oldu olacak full backup alıp rom yükleyip backup dosyalarını geri yüklemeyi ah ah cahillik zor

neyse kg2 çıkmış onun üstüne lighting rom güncellenir artık onu yüklerim azıcık daha bekleyeyim bari

:)
  • CWM mode ben de menüde cıkmıyor?

Recovery modda actıgım zamanda menude sizin verdiginiz gibi bir menu yok?

Samsung Galaxy S II - Root, rom, kernel yükleme rehberi - Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

ve ordan kurmaya calistigim zaman "system vertification" error gibi bir hata veriyor
  • up
  • bu rom managerin lisanslı fullunu nerden bulabilirim google amacadan bulduklarım beni sürekli markete atıyor yada premium istiyor
  • gayet güzel açıklanmış zaten pek soruya gerek kalmamış.
    bu durumda şu rom nasıl bu rom nasıl diye kurup deneyenlerin tecrübelerini yazması gerek
  • mesela bu konuda şöyle bir soru sorayım.
    benim kullandığım versiyon Kf3 ve android 2.3.3 kullanıyorum.
    bildiğim kadarıyla KG1 içinde 2.3.4 geliyor ve 2.3.4 güncellemesi resmi olarak yayımlanmadı.

KG1 kurup 2.3.4 'e geçen varmı değişen birşeyler oluyor mu ??

acaba 2.3.4 'e geçmek için henüz erken mi yoksa geçmelimiyiz ??
  • laconf musaaden olursa bu yazdıklarını kendi sitemde kullanmak istiyorum

www.yesilcin.com
  • failed to verify whole-file signature

System vertification hataları alıyorum aranızda karşılaşan var mı? ROM kurmaya çalışırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgartel

failed to verify whole-file signature

System vertification hataları alıyorum aranızda karşılaşan var mı? ROM kurmaya çalışırken

Selam
    1 Kies kurulu olsun
    2 ilk defa Rom atacaksaniz gerekli tüm detaylari incelemeniz ve her seyi kavradiginizdan emin olmaniz gerekir
    3 mutlaka atacaginiz Rom'un anasi olan full olaninin önce yükleyin, daha sonra ayni rom'un tek dosyalisina gecip cihaza flaslayin, bir önceki ile ayni kökten degilse. bir cok programda kapatmaya zorla hatasi alirsiniz ve normalin üzerinde isinma meydana gelebilir.
    4 bahsettiginiz hatayi hic almadim, muhtemelen ilgili dosyalari tar dosyasindan cikarmis olabilirsiniz, bazi dosyalar rar gibi zip gibi görünüp oldugu gibi ODIN'e gösterilmesi gerekir, yani rar'dan cikarmamak gerekir
    5. Rom Kurmaya calisirken o hatayai oldim demissiniz tam olarak nerelerdeyken ve neyi yaparken bu hatayi aldiniz?? onuda yazarsaniz dakha kolay yardim alirsiniz
    Saygilar...

• quote:

Orijinalden alıntı: sgartel

failed to verify whole-file signature

nerden hangi rom u kurmaya çalışıyorsun?

imzalanmamış rom dosyalarında verir bu hatayı.
  • litening 3.2 full rom çıktı arkadaşlar şimdi deneyeceğim

direk link buradahttp://www.multiupload.com/63HBIYH4MC

xda dan indirmek için download linkini görmek için F5 yapmanız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

laconf musaaden olursa bu yazdıklarını kendi sitemde kullanmak istiyorum

www.yesilcin.com

tabi ki kullanabilirsin dostum.
  • Bu arada şu an VillainRom 2.1 ve Ninphetamine-2.0.1 kernel üzerinde setCPU kullanıyorum pil ömrü şu ana kadar en iyi bu üçlüde diyebilirim.
    Telefonu kullanmadan, ancak EDGE üzerinden sync, whatsapp açık şekilde nerdeyse 12 saatte sadece %4 pil kaybı oldu.

Samsung Galaxy S II - Root, rom, kernel yükleme rehberi - Sık Sorulan Sorular ve Cevapları
  • İşe yarar güzel bir konu elinize sağlık
  • LeoMar75_v2.2_Revolution yüklü bende. KG2 üzerine. Bu Ninphetamine kerneli kurabilirmiyim? direk odinden pda dan yükleniyor değil mi? uygulamalarıma birşey olmaz yani.. daha yeni yükledimde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

LeoMar75_v2.2_Revolution yüklü bende. KG2 üzerine. Bu Ninphetamine kerneli kurabilirmiyim? direk odinden pda dan yükleniyor değil mi? uygulamalarıma birşey olmaz yani.. daha yeni yükledimde :)

Uygulamalara bir şey olmaz.. yalnız her ihtimale karşı recovery menüsünden backup yapmanı tavsiye ederim kurmadan önce
  • Herşeyi çok güzel, derli toplu ve zorluk sırasına göre açıklamışsın.
    Tek ricam ekran görüntülerini Türkçeleriyle değiştirmen.
    Çünkü normal kullanıcıların çoğunluğu telefonu Türkçe kullanıyordur diye düşünüyorum.
    Hoş bence Odinle ROM yükleme macerasına da normal kullanıcılar için gerek yok ve riskli bir işlem. Benim gibi Kies üzerinden test edilmiş resmi sürümü yüklemek sorunlarla boğuşmaktan iyidir. KF3 e Kies ten güncelledim, sorunsuz kullanıyorum. Yok orası çalışmadı, yok browserdan atıyor gibi işlerle uğraşmıyorum.
    Emekleriniz için teşekkürler... Güzel olmuş.
  • baba Ninphetamine olayı darky rom da olurmu deniyelimmi illa vilian romda mı yüklesek
  • quote:

Orijinalden alıntı: laconf

Bu arada şu an VillainRom 2.1 ve Ninphetamine-2.0.1 kernel üzerinde setCPU kullanıyorum pil ömrü şu ana kadar en iyi bu üçlüde diyebilirim.
    Telefonu kullanmadan, ancak EDGE üzerinden sync, whatsapp açık şekilde nerdeyse 12 saatte sadece %4 pil kaybı oldu.

Bunlar efsane degerler bana gore, ben de Vaussmod kullanıyorum bakalım bu hafta nasıl sonuc alıcaz

Su üçlü olayını biraz açarmısın? ninphetamine ? kernel dosyası versiyonu mu

set CPU? cpu degeri ni mi dusurdun? Bu olayi da biraz acabilirmisin?

tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.