Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.793
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

Orijinalden alıntı: 120slim_fintr

quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli
    Yav arkadaşlar yavaş yavaş sıkmaya başladı Evde kendi bilgisayarımda kıes kurdumda telefonu takınca ilk çalışmadı çıkardım yeniden taktım çalışmıştı. Şimdi tatildeyim arkadaşımın notebookuna takıyorum yok tanımıyor MTP Usb Device sürücüsünü bulamıyor kuramıyor. Bu yüzden format attım ama yine sonuç aynı. Telefonu bağlıyorum kıes açılıyor arıyor duruyor. Telefondada ekran ana ekranla sağlıklı bağlantı kurulduğunda çıkan ekran arasında debelenip duruyor...???

Skyfire klasoru varsa dahiki hafizada veya sd card da sil duzelmesi lazim

@blackeye34; evet oluyor

darkness hocam skyfire mı kies in telefonu görmesine engel oluyor diye dusunuyorsunuz?
    eger oyleyese bende silim bi skyfire öyle deneyeyim birdaha kies te gorup gormedigini ...

Dusunuyor degilim onayliyorum resmen banada cok oluyor skyfire yi silmiyorum sadece bellekteki skyfire klasorunu siliyorum okadar. .

0
    peki hocam ozaman ben skyfire kaldırıyorum ve bellekte ki skyfire klosorunu nasıl bulup yok edecegim (harici kart yok ) !!??
    skyfire güzel prog. java videoları sorunsuz izliyorum ama kies engelse kaldırim
  • Dostum anlatamadim skyfireyi kaldirma sakın dosya yoneticisine gir ve klasoru sil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 120slim_fintr

quote:

Orijinalden alıntı: galaxysdene

alalımbakalım ürünlerin imei kaydını tamamlamıştır. Bekleyenlerin gözü aydın. İlk defa bir telefonun imei kaydı yapıldı diye sevindim,Garip bir durum :)

mutlu son ordan alanlar herkimse kayıt altına alınıp alınmadıgını yazsınlar bence ve almak isteyenlere bi şüpheleri olursa bu yazı ile giderilmiş olur bence..
    NOT : satış elemanı değilim

Ben de Hakan İletişim'i aklıyorum. (Valla en çok Ebay'dan aldığım şarj cihazı ve pillere acıyordum.) Neyse şimdi hepsi bana kalacak.
  • Benim dahili belleğimde skyfire diye bir klasör yok. Skyfire dediğiniz bi programmı oluyor? Ben öyle bişe kurmadım hiç ama yinede görmüyor. Kiesden ziyade bilgisayar mtb (adı böyle bişeydi) sürücüsünü bulamıyor, kuramıyor.

Artık yeni donanım bulundu bile demiyor sadece şarz oluyor o kadar ....

Çözemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 19 Ağustos 2010; 0:14:05 >
  • Ya arkadaşlar biriniz yardımcı olun lütfen.

Bende Jabra BT2035 bluetooth kulaklık var. Galaxy S bunu görmüyor. Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker
    Ya arkadaşlar biriniz yardımcı olun lütfen.

Bende Jabra BT2035 bluetooth kulaklık var. Galaxy S bunu görmüyor. Ne yapmam lazım?

Galaxy s de bt 3.0 oldugundan olabilirmi acaba?
  • Ben samsung wep870 bt kulaklik kullaniyorum ilk baglanti biraz uzun suruyo cihazlar eslestimi kullanim oto oluyor
    bt kulakligi ac daha sonra cihazda bt git gorunur yap ve tara
    gorurse eslestir olmassa mizikcalari ac herhangi bir sarkiyi ac seceneklerden bt tan dinlemeyi sec bulmasi gerek
    bt 3.0 olmasi birseyi degistirmez tum bt kulakliklar tum cihazlarla uyumludur bildigim kadari ile

iyi forumlar
  • @sarpuli
    sadec cihaz pc arasinda baglanti kurmak istiyorsan
    buraya bakhttp://www.cepking.com/forum/pc-ile-cihaziniz-arasindaki-veri-aktarimlarini-hizlandirin-t205.0.html
  • Sadece veri alışverişi ne işime yarar? Evde çalışan sistem şii beni delirtmek üzre. Google araması yaptım aynı sorunu yaşayan çok kesin çözüm yok Acaba son yüklediğim uygulamalradnmıdır diyeceğim ama bişede yüklemedim ki... İşletim sistemi desem evdeki bilgisayarımda aynıydı... Korkuyorum evdede böyle olmaz heralde... Bişe eksik ama ben bulamadım hatta kimse bulamadı şu mtb sürücülerini kuramıyor, bulamıyor w7
  • Ne amacla kies kullanmak istediginizi bilmiyorum tabi kullaniciya
    gore degisir rehber yedekleme yada video editleme.vs ancak benim acimdan kullanilabilir yonu yok w7 kullaniyorum ve sorunsuz goruyor ancak ben kies kullanmadigim icin zeten hep usb hata ayiklama modunda bagliyorum
    daha oncede belirttigim gibi yazilim surumuyle alakali JF surumlerde bu sorun var ancak JM surumlerde bu sorunyok
    yabanci kaynakli forumlarida inceleyin hatta yardimnisteyin size sorucaklari ilk sey yazilim surumunuz jf ile basliyan yazilimi yazdiginizda size direk debrand yapma sayfasinin linkini verirler yani cihazinin yazilimini guncelle diye

İyi forumlar
  • Arkadaşlar herkes marken indirip menunldıgı uygulamaları yazarsa karşlıklı bilgi alişverişi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy
    Arkadaşlar herkes marken indirip menunldıgı uygulamaları yazarsa karşlıklı bilgi alişverişi olur

Bence konunun içinde yazilirsa daha cok karışıklık olur ayri bir topic acilabilir wave de oldugu gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: naces

Ne amacla kies kullanmak istediginizi bilmiyorum tabi kullaniciya
    gore degisir rehber yedekleme yada video editleme.vs ancak benim acimdan kullanilabilir yonu yok w7 kullaniyorum ve sorunsuz goruyor ancak ben kies kullanmadigim icin zeten hep usb hata ayiklama modunda bagliyorum
    daha oncede belirttigim gibi yazilim surumuyle alakali JF surumlerde bu sorun var ancak JM surumlerde bu sorunyok
    yabanci kaynakli forumlarida inceleyin hatta yardimnisteyin size sorucaklari ilk sey yazilim surumunuz jf ile basliyan yazilimi yazdiginizda size direk debrand yapma sayfasinin linkini verirler yani cihazinin yazilimini guncelle diye

İyi forumlar

Benim yazılım sürümüm sizinde dediğiniz gibi JF5:( Bu durumda eve döndüğümde yazılımı JM5 yapayım bari. Birde benim sanal klavyemde türkçe karakterler malesef yok:( Sürüm değiştirmemde türkçe harflere kavuşurmuyum? Benim telefonum rus sürümü ve bazı yerleri hala rusça...

Birde bu debrand yapma işlemi nasıl yapılıyor? Detaylı anlatan bir klavuz mevcutmu? Ayrıca garanti durumu nasıl etkileniyor bundan? Ben oynanmış-değiştirilmiş bir sürüm kurmak istemiyorum...

Debrand olayına baktım. Sorunumu çözümünü getirecekse yapacağım. Ben dediğiniz gibi bir uyarıya raslayamadım ama ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 19 Ağustos 2010; 12:37:22 >
  • En güçlü android Samsung GalaxyS, Turkcell avantajlarıyla geliyor
    Üstün donanım özellikleri ile dikkat çeken Samsung'un en yeni Android'i GalaxyS, Turkcell avantajlarıyla kullanıcılarla buluşuyor

Samsung Electronics'in yeni akıllı telefonu GalaxyS, Turkcell işbirliği ile Türkiye'de satışa çıkarılıyor.

Merakla beklenen GalaxyS, 4 inç Super AMOLED ekran, Android 2.1 Eclair işletim sistemi, 1GHz işlemci, HD video kayıt ve oynatma, micro SD ile 32GB'a kadar yükseltilebilen 8GB dahili hafıza ile kullanıcılara pazardaki en güçlü donanımı sunuyor. GalaxyS, Samsung Apps Uygulama Mağazası'ndan indirilebilen çok çeşitli uygulamalar ile akıllı telefon deneyimini bugüne kadar benzeri görülmemiş bir noktaya taşıyor.

Gelişmiş donanım özellikleri ve çarpıcı tasarımıyla dikkat çeken Samsung GalaxyS, Turkcell müşterilerine özel fırsatlarla sunuluyor. Faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri Samsung GalaxyS'e, 89 TL x 24 ay veya 149 TL x 12 ay seçenekleriyle sahip olabiliyor. Ayrıca kontrattan faydalananlar 21:00-9:00 saatleri arası tüm Turkcell'lilerle ücretsiz konuşma ve mesajlaşma ile 1GB internet paketi kullanma fırsatından yararlanabiliyor. İsteyen Turkcell müşterileri ise Samsung GalaxyS'e 1.475 TL peşin fiyatına sahip olabiliyor.

Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilecek Samsung GalaxyS kampanyası, Eylül ayının ilk haftasında başlayacak.

Ben birkaç hafta önce 1499 tahmininde bulunmuştum :) Çok az farkla kaçırdık:) 8GB sürümü için bu fiyat biraz fazla :) İyiki beklememişim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 19 Ağustos 2010; 13:43:17 >
  • quote:

quote:

İyi forumlar

Benim yazılım sürümüm sizinde dediğiniz gibi JF5:( Bu durumda eve döndüğümde yazılımı JM5 yapayım bari. Birde benim sanal klavyemde türkçe karakterler malesef yok:( Sürüm değiştirmemde türkçe harflere kavuşurmuyum? Benim telefonum rus sürümü ve bazı yerleri hala rusça...

Birde bu debrand yapma işlemi nasıl yapılıyor? Detaylı anlatan bir klavuz mevcutmu? Ayrıca garanti durumu nasıl etkileniyor bundan? Ben oynanmış-değiştirilmiş bir sürüm kurmak istemiyorum...

Debrand olayına baktım. Sorunumu çözümünü getirecekse yapacağım. Ben dediğiniz gibi bir uyarıya raslayamadım ama ?

kardeş jm5 de şuan rusça karakterler var sen iyisimi jm3 yap bence
  • Telpa'ya Attığım Mesaj Yanıtlandi.Ekim Ayi Gibi Piyasaya Süreceklermiş.
  • Gps ayarları.

Öncelikle şunu açığa kavuşturmak gerekiyor. Wifi açık iken Gps konumun kablosuz ağlar ile bulunuyor. Buda 1 km gibi bir sapmaya neden oluyor. Bende bazen 3 km gibi bir sapma oluyordu. Böyle bir durumda Gps uyduları kullanılmıyor. Gps kullanmak için ayarları şu şekilde yapmalısın.
    1. Öncelikle yer tespiti için kablosuz ağların kullanımı kapat.
    2. Arama ekranında *#*#1472365#*#* tuşla
    3. LBSTestMode menüsünde �Operation Mode� = MS Based olarak değiştir
    4. SUPL/CP Ayarlarında şu değişiklikleri uygula
    Server & Port = supl.google.com ve port = 7276
    5. İşlemler bittikten sonra geri ve home tuşuyla ana ekrana dön ve telefonu kapatıp aç.

Not: İlk denemede uyduları bulmak için bir hayli beklemen gerekecek. Sabırlı olmak gerek. Daha sonraki seferlerde saniyesinde buluyor. Markette gps test diye bir program var onu indirip o program üzerinden test et. Önce gps uydularını bulacak daha sonra bulduğu uydu sayısı 6-7 gibi bir şey olunca gps uydularından veri çekecek. İşlem tamamdır.

Bu ayarlar GPS sorunumu çözdü :)

Yanlız galaxy s hakkında değişik konular değişik konularda değişik çözümler var. Madem burası ana konu burdan devam edelim hepsine tek tek bakmak zor oluyor. Yönteciler yönlendirsin veya kilitlensin ne bileyim böyle olmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 19 Ağustos 2010; 14:19:29 >
  • quote:

quote:

İyi forumlar

SlideIt diye bir program var. Türkçe klavye bu program yardımıyla yapılıyor. Swype'yi de destekliyor. Ayrıca klavye'nin hemen üstünde bir tuşa basarak klavye dilleri arasında geçiş yapabiliyorsun. Ancak program 2 parça. Önce ana yazılımı indiriyorsun sonra türkçe dili.
    Benim telefon da açıldığında Rusça idi (çünkü JM5 Ruslar için yapılmış_CSC dosyası Rusça) ama Türkçe yaptıktan sonra o kitaplık programı hariç hiçbir yerde Rusça'ya rastlamadım. Titanium Backup ile de o kitaplık programını kaldırdım. Şu anda tek bir Kril harfi bile telefonda yok (en azından benim gezdiğim gördüğüm yerlerde.
    Sahi debrand ne ya? Bir bakalım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

Telpa'ya Attığım Mesaj Yanıtlandi.Ekim Ayi Gibi Piyasaya Süreceklermiş.

Ciddi olamazsın, olamazsın OLMAMALISIN !
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventalpsal

quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

Telpa'ya Attığım Mesaj Yanıtlandi.Ekim Ayi Gibi Piyasaya Süreceklermiş.

Ciddi olamazsın, olamazsın OLMAMALISIN !

bana daha dün eylül'ün ilk haftası diye mesaj atmışlardı..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.