Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.794
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: 120slim_fintr

konu super olmuş, bi kaç uygulamayı falan burdan paylaşalım mı ? bizim begendigimiz uygulamalar falan isimleri yada indirme linklerini ?
    ben psx4android kurdum bite mervel oyunu attım sorunsuz çalıştırdı.
    lakin .bin dosyası ve .img dosyalarını sorunsuz çalıştı .emc di sanırım siyah ekran verdi açılmadı,naces hocamın dediğine göre grafik yonundan açmıyor olabilirmiş.ben şimdi ps1 oyunları verildigi bi site arıyorum bitane var ama oda ftpden indirtiyor 1mb cekiyorum bi saat buluyor bi oyun şöyle hızlı down yapabılecegımız ps1 oyunu veren bi site varsa bileniniz yazarsa sevinirim :)
    bu arada dahili HDD yetmecek bana 16gb harici almak şart gibi geldi.
    bu harici kartlar takınca bi kasma falan oluyor mu?

Alacağınız kart mutlaka class6 olsun. Diğer kartlar biraz yavaş kalabilirler. Class6 olduğunu aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi anlayabilirsiniz. C harfinin içinde 6 rakamı vardır. 1. bellek görüldüğü gibi class4 2. bellek class6

===>  SAMSUNG GALAXY S  ANA KONU  <===

Bu arada bir arkadaşım beni uyardı. Burada gösteridiğim resimler temsilidir. Gidip Team marka almanız için yazmadım. Ayrıca Team bellekten arkadasım hiç memnun kalmamış. Onun yerine Adata'nın class 6'sını almış. Aralarında çok bariz hız farkı vardı diyor. Belki o ürüne özgü birşeydir ama sorumluluk almamak adına belirtmek isterim.
  • arkadaşlar bir sitede gördüm belki daha önceden haberiniz olmuştur ben yinede paylaşayım. Garanti bankası samsungun android'li Galaxy s (i9000) ve Galaxy 5 (i5503) modellerine uygulama çıkarmış. bu uygulamaya Garanti bankasının resmi web sitesi üzerinden veya Samsung Apps üzerinden ulaşabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

APN için markette birton uygulama varmış :) Hepsi denendi en sağlamı APNOnOff:) adından da belli olduğu üzre sadece on-off yapıyor. Bu arada kullandığım javanın güncellemesi çıkmış yükledim belki cep anahtara bi çare olur...

Çare olmadı. :(
  • Bugün itibariyle iphone'dan Galaxy S'e geçmiş durumdayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denizcan_

Bugün itibariyle iphone'dan Galaxy S'e geçmiş durumdayım :)

hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ecdad

quote:

hayırlı olsun güle güle kullanın

Teşekkür ederim...
  • Arkadaşlar, iphone 3G kullanıcısıyım. Eşim Japonya ya gidiyor, oradan galaxy S getirtmeyi düşünüyorum. Cihaz açısından Türkiye versiyonları ile fark var mıdır veya kullanım açısından bir sıkıntı yaşar mıyım?
    Bir de Japonya fiyatları hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Herkese iyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ecdad

arkadaşlar bir sitede gördüm belki daha önceden haberiniz olmuştur ben yinede paylaşayım. Garanti bankası samsungun android'li Galaxy s (i9000) ve Galaxy 5 (i5503) modellerine uygulama çıkarmış. bu uygulamaya Garanti bankasının resmi web sitesi üzerinden veya Samsung Apps üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Süper haber... Uzun yıllardır iş bankası ile çalşıyordum. Kredi kartı alırken başka banka ile çalışmazsam kredi kartı aidatı almayacaklarına garanti vermişlerdi. Birkaç senedirde almıyorları ki bu ay kesmişler. Çok kafam attı bende iş bankasındaki tüm hesaplarımı kapatıp başka bankaya geçmeye karar vermiştim. Garantiyi sevmem pek internet havaleleri bile parayla ama napalım bide oraya geçelim bakalım ne olsun. Madem uygulamalrda çıkmış artık geçmek farz oldu. İş bankasına verdiğim kredi kartı aidatının fazlasını garantide havaleye veririm ama olsun:)
  • Arkadaşlar

MMS atabilen varmı? Ben çektiğim bir fotoğrafı atmayı denedim gönderiliyor diyor öyle kalıyor :( Mobil şebekeler tarafında (APN) internet+mms seçili olmasına rağmen gönderemedim?
  • alalımbakalım ürünlerin imei kaydını tamamlamıştır. Bekleyenlerin gözü aydın. İlk defa bir telefonun imei kaydı yapıldı diye sevindim,Garip bir durum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxysdene

alalımbakalım ürünlerin imei kaydını tamamlamıştır. Bekleyenlerin gözü aydın. İlk defa bir telefonun imei kaydı yapıldı diye sevindim,Garip bir durum :)

Katıldım sanki =D
  • quote:

alalımbakalım ürünlerin imei kaydını tamamlamıştır. Bekleyenlerin gözü aydın. İlk defa bir telefonun imei kaydı yapıldı diye sevindim,Garip bir durum :)

isterse yapmasalardı kolay değil okadar

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 18 Ağustos 2010; 17:15:32 >
  • Yav arkadaşlar yavaş yavaş sıkmaya başladı Evde kendi bilgisayarımda kıes kurdumda telefonu takınca ilk çalışmadı çıkardım yeniden taktım çalışmıştı. Şimdi tatildeyim arkadaşımın notebookuna takıyorum yok tanımıyor MTP Usb Device sürücüsünü bulamıyor kuramıyor. Bu yüzden format attım ama yine sonuç aynı. Telefonu bağlıyorum kıes açılıyor arıyor duruyor. Telefondada ekran ana ekranla sağlıklı bağlantı kurulduğunda çıkan ekran arasında debelenip duruyor...???
  • Sizce USB'den şarj etmek bataryanın ömrünü kısaltır mı?
  • mesaj için klavye yan oluyormu ?
  • quote:

Yav arkadaşlar yavaş yavaş sıkmaya başladı Evde kendi bilgisayarımda kıes kurdumda telefonu takınca ilk çalışmadı çıkardım yeniden taktım çalışmıştı. Şimdi tatildeyim arkadaşımın notebookuna takıyorum yok tanımıyor MTP Usb Device sürücüsünü bulamıyor kuramıyor. Bu yüzden format attım ama yine sonuç aynı. Telefonu bağlıyorum kıes açılıyor arıyor duruyor. Telefondada ekran ana ekranla sağlıklı bağlantı kurulduğunda çıkan ekran arasında debelenip duruyor...???

Skyfire klasoru varsa dahiki hafizada veya sd card da sil duzelmesi lazim

@blackeye34; evet oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 18 Ağustos 2010; 19:25:43 >
  • quote:

hayırlı ugurlu olsun gülegüle eskit hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

Yav arkadaşlar yavaş yavaş sıkmaya başladı Evde kendi bilgisayarımda kıes kurdumda telefonu takınca ilk çalışmadı çıkardım yeniden taktım çalışmıştı. Şimdi tatildeyim arkadaşımın notebookuna takıyorum yok tanımıyor MTP Usb Device sürücüsünü bulamıyor kuramıyor. Bu yüzden format attım ama yine sonuç aynı. Telefonu bağlıyorum kıes açılıyor arıyor duruyor. Telefondada ekran ana ekranla sağlıklı bağlantı kurulduğunda çıkan ekran arasında debelenip duruyor...???

@blackeye34; evet oluyor

darkness hocam skyfire mı kies in telefonu görmesine engel oluyor diye dusunuyorsunuz?
    eger oyleyese bende silim bi skyfire öyle deneyeyim birdaha kies te gorup gormedigini ...
  • quote:

mutlu son ordan alanlar herkimse kayıt altına alınıp alınmadıgını yazsınlar bence ve almak isteyenlere bi şüpheleri olursa bu yazı ile giderilmiş olur bence..
    NOT : satış elemanı değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 120slim_fintr

quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

@blackeye34; evet oluyor

darkness hocam skyfire mı kies in telefonu görmesine engel oluyor diye dusunuyorsunuz?
    eger oyleyese bende silim bi skyfire öyle deneyeyim birdaha kies te gorup gormedigini ...

Dusunuyor degilim onayliyorum resmen banada cok oluyor skyfire yi silmiyorum sadece bellekteki skyfire klasorunu siliyorum okadar. .
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.