Şimdi Ara

samsung galaxy pro gt b7510 klavye kombinasyonlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu telefonu kullaniyorum fakat klavye ile nasil kombinasyonlar yapiliyor ?
    ayrica telefon ile gorusme yaparken ekran karariyo yani kapali konuma geciyor telefonun acma kapatma guc tusuna basinca gorusmeyi kapatmiyor bunlar bana garip gelior acikcasi acaba diger kullanicilarda da bu gibi sorunlar varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1) Klavye ile ne türlü kombinasyonlar yapmak istiyorsun?
    2) Telefon görüşmesi yaparken ekran kararmaz. Ekranı kulağa getirdiğinde kararır. Sebebi ise ekranda bir şeylere dokunmasın diye.
    3) güç tuşuna basınca çağrıyı bitirmek için: Ayarlar > Erişebilirlik > Güç Tuşu Çağrı Bitirir (buradaki tik seçili olacak)
  • ne tur kombinasyonlar yapilacagi hakkinda hicbi bilgim yok.
    ekran kararmasini istemiyorum bunun bi yolu varmidir ?

• Kombinasyon falan yok kardeşim, bunu nereden duydun anlamış değilim. Ekran kararması olmazsa telefonu kulağına getirdiğinde ekrana kulağın değecek ve istemediğin yerlere basacaktır. Belki telefon görüşmesini sonlandıracak. Ekran kararmasını istememen de bir hayli garip. Normal olan bir şey. Dediğin şeyin mümkünlüğü mümkün değil.
  • ekran kararma olayini anladim fakat tus kombinasyonu yok demeni anlamadim ornegin

http://www.androidhouse.net/galaxy-pro-b7510/5630-galaxy-pro-gt-b7510-tus-kombinasyonlari.html

bu adresteki kombinasyonlara benzer biseyler varmi diye sormustum anlasilan senin bu konuda bi bilgin yok !!
    yinede sagol iyi gunler

• 2 ve 3 teki dediğin ayarların olması lazım telefonda kurcala
  • arkadaslar ekran goruntusunu masil aliyoruz ??
    bir yerde "geri" tusu + "c" tusu denilior fakat olmuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.