Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 [Ana Konu - Kullanıcılar Klubü] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
41
Favori
71.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi de ekran ışığı sürekli yanıp sönüyor ekran anlık gidip geliyor ne sorunlu bir cihaz bu ya iki tane aldım ikisi de problem
  • Ucuz etin suyu yavan olur derler hocam. Ekran pırpır yapıyosa batarya lehimlerinden diye çok okudum. Lehimden anlarsanız kendiniz yapabilirsiniz. Servis 65 liraya yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 5 Kasım 2017; 0:16:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antitez21

Arkadaşlar p900 kullanıyorum Android 4.2.2 de çakılı kalmış görünüyor 5 sürümüne güncelle dediğimde indiriyor ama yüklerken hata veriyor ve başa alıyor. Bu neden olabilir ayrıca sizce güncelleme gerekli mi bazıları 7 yüklediğini yazmışlar

P900 ün son sürümü 5.0.2 dir ancak root yaparsanız XDA daki geliştiricilerin modifiye ettiği custom yazılımlarla android 7 yükleyebilirsin.
    Sammobilede P900 ün yazılımını indirip Odin adlı uygulama ile yükleyebilirsin.4.4.2 den 5.0.2 muhakkak ki daha gelişmiş halidir. ama memnunsan güncelleme yapmayabilirsin
  • Sanırım ücretli herhalde.. aşağıdaki linke tıkladığımda ücret istiyor

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-note-pro/SM-P900/TUR/download/P900XXS0BPL4/129386/

Bu yazılımları nasıl yükleyeceğime dair türkçe bir anlatım mevcut mu internette araştırdğımda bulamadım. Ayrıca sürümü beğenmezsem eski orjinal sürüme dönme imkanım oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Ucuz etin suyu yavan olur derler hocam. Ekran pırpır yapıyosa batarya lehimlerinden diye çok okudum. Lehimden anlarsanız kendiniz yapabilirsiniz. Servis 65 liraya yapar.

Haliyle malı uygun fiyatla almak isteriz fakat başlarda böyle bir sorun olmayınca yazılımsal olarak düşündüm .servis 65 e yapıyorsa ona razıyım bir sorayım inşallah uygun fiyatlıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Arkadaşlar p900 kullanıyorum Android 4.2.2 de çakılı kalmış görünüyor 5 sürümüne güncelle dediğimde indiriyor ama yüklerken hata veriyor ve başa alıyor. Bu neden olabilir ayrıca sizce güncelleme gerekli mi bazıları 7 yüklediğini yazmışlar

P900 ün son sürümü 5.0.2 dir ancak root yaparsanız XDA daki geliştiricilerin modifiye ettiği custom yazılımlarla android 7 yükleyebilirsin.
    Sammobilede P900 ün yazılımını indirip Odin adlı uygulama ile yükleyebilirsin.4.4.2 den 5.0.2 muhakkak ki daha gelişmiş halidir. ama memnunsan güncelleme yapmayabilirsin

Hocam ayrıca bana android 7 yükleyeceğim yerin linkini atabilir misiniz

• quote:

Sanırım ücretli herhalde.. aşağıdaki linke tıkladığımda ücret istiyor

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-note-pro/SM-P900/TUR/download/P900XXS0BPL4/129386/

Bu yazılımları nasıl yükleyeceğime dair türkçe bir anlatım mevcut mu internette araştırdğımda bulamadım. Ayrıca sürümü beğenmezsem eski orjinal sürüme dönme imkanım oluyor mu

Ücretli değil ama üye olman lazım.Googlede odin ile yazılım yüklemek diye yazarsanız yüzlerce anlatım görebilirsiniz hem videolu hemde resimli anlatımlar var.Çok basit yükleme yapabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Ucuz etin suyu yavan olur derler hocam. Ekran pırpır yapıyosa batarya lehimlerinden diye çok okudum. Lehimden anlarsanız kendiniz yapabilirsiniz. Servis 65 liraya yapar.

Haliyle malı uygun fiyatla almak isteriz fakat başlarda böyle bir sorun olmayınca yazılımsal olarak düşündüm .servis 65 e yapıyorsa ona razıyım bir sorayım inşallah uygun fiyatlıdır

Bu ekranın pırpırlaması şarjın %70 lere düşmesinden sonra başlaması çoğu cihazlarda olduğu gibi bendede vardı.Bataryanın fişinin girdiği yerdeki lehimleri sağlamlaştırdığınızda o sorun ortadan kalkacaktır.Bunu işi biraz bilen bir telefoncu 20 liraya yapar.
    Android 7 yi yükliyebilmen için bu işi iyice bilmen lazım önce telefonu rootlaman lazım ki sen normal yazılımı yüklemeyi bilmiyorsun o işler biraz riskli.Bence önce ekranın problemini hallet hatta servise verdiğinde hem ekranı yaptır hemde son sürümü yüklet ve öylece kullan bence.

• Hocam aynen şarja takınca ekran düzeldi demekki bunun şarj ünitesiyle alakası var.Şu an odini indirdim yükleme işlemini tamamlayacağım eğer memnun kalmazsam dediğiniz gibi şarjı yaptırırken android 7 yi attırırım çok teşekkürler yardım için
  • quote:

Hocam aynen şarja takınca ekran düzeldi demekki bunun şarj ünitesiyle alakası var.Şu an odini indirdim yükleme işlemini tamamlayacağım eğer memnun kalmazsam dediğiniz gibi şarjı yaptırırken android 7 yi attırırım çok teşekkürler yardım için

Android 7 yi attıramazsın. Servisi sadece orjinal yazılımı yükler yani 5.0.2 olanı artırabilirsin orijinal son sürümü o. Daha sonra güncelleme gelmedi.
  • Yetkili serviste değilde burada tanıdık bir telefon tamircisi var ona götürmeyi düşünüyorum belki onlar atar diye düşündüm atmazlarsa da sorun değil zaten kendim araştırıp belki yapabilirim bu işlere uzak değilim ama ilk defa android tablet kullandığımdan yabancıyım Aşağıdaki sitede bir şey anlatmış translate kullanarak denemek istiyorum ama önce odinle yasal yazılımı yükleyeceğim

http://androidbiits.com/samsung-galaxy-note-pro-12-2-sm-p900-android-7-1-nougat-cm14-1-unofficial-rom/
  • Pm den bana cep numaranı yazarsan kısaca anlatırım
  • Son sürümü odinle neden atmaya çalışıyosunuz, varsa zaten güncelleme kendi yükler. Cihaz farklı ülkeden alınmışsa odin ile yüklenmeyebilir hatta cihaz pert olabilir. Android 7 konusunda ısrarcı olmayın bence 5 ile de kullanmanın pek farkı yok. Linegea mı ne yüklemiş arkadaş ben hiç beğenmedim. Kalemin bazı özellikleri kullanılmıyor.
  • Hocam indirdikten sonra kuruluma geçmiyordu otomatik güncelleme de yüzde 26 da takılıyordu. Şu an 5 i çok şükür yükledim eğer bir fark olmayacaksa bazı uygulamalar çalışmayacaksa playstore gibi ya da geriye dönme imkanı yoksa zaten yüklemem
  • Hiçbi fark yok. Odin ile her zaman orjinal sürüme dönülür. Baseband değişimi oluyor bazı sürümlerde sıkıntı çıkabiliyor. Özellikle simli olanlarda.
  •  Samsung Galaxy Note Pro 12.2 [Ana Konu - Kullanıcılar Klubü]

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 [Ana Konu - Kullanıcılar Klubü]

Arkadaşlar elimde birer adet klavye var. Sıfır logitech ve ikinci el samsung. Samaungda sıfır gibi sadece altında

Çzik var görünmüyor altta kaldığı için. İkisininde yanında yine samsung s action mouse var o da bluetoothlu.

Samaung klavye 150 lira logitech 200 lira. Ankaradayım ilgilenen mesaj atabilir. Yüzde 10 farkla get ilan açarım yada önce ademe sonra kargo. Kargo karşı tarafa aittir.

• Bugün necatibeyde bi cihaz gördüm, tuhafıma gitti. Tablet 12 inç ama kalem yok! Özelliklerine baktım T 900 yazıyo 32 gb...
  • Evet var hocam samsung durmadan üretmiş ve çok kuralsız harf-sayı sıralaması var hangi ürünün üstün olduğunu modelden anlamak zor..Adamlar her gün ürettiklerinden kullanacak harf ve sayı bulamıyorlar. P900 modelin dışında p905 te var hatta yurtdışında 64 gb lık versiyonları var. Sizin baktığınız şu modeldir herhalde

https://www.ebay.com/p/Samsung-Galaxy-TabPRO-SM-T900-32GB-Wi-Fi-12-2in-Black/193898727
  • Evet bu. P ile başlayanlar note serisi kalemli. Kalem olmayanlar T ile başlıyor. Tab (T) Note da pencil (P) dan geliyo sanırım.
  • quote:

Evet var hocam samsung durmadan üretmiş ve çok kuralsız harf-sayı sıralaması var hangi ürünün üstün olduğunu modelden anlamak zor..Adamlar her gün ürettiklerinden kullanacak harf ve sayı bulamıyorlar. P900 modelin dışında p905 te var hatta yurtdışında 64 gb lık versiyonları var. Sizin baktığınız şu modeldir herhalde

https://www.ebay.com/p/Samsung-Galaxy-TabPRO-SM-T900-32GB-Wi-Fi-12-2in-Black/193898727

Memnun musunuz cihazdan, 7 yi yüklediniz mi?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.