Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 [Ana Konu - Kullanıcılar Klubü] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
42
Favori
71.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

android sürümü nedir?

Siz neyden şüpheleniyor sunuz acaba üstadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım olsa oyunda hiç kasılmıyor, bütün oyunlar akıcı lakin flaş reklamlarinin olduğu sitelerde cihaz beni kullanma diyor ciddi donukluklar kendini belli ediyor. Bugün gidio 5v 2.4 amperlik bir hızlı şarj cihazı vr usb 3.0 çift girişli kablosundan aldım, bakalım dolum süresi kendini belli edecekmi, normalde 5v 2 Amperlik Huawei nin sarj cihazı ile şarj etmeye çalıştım sonuç hüsran di

• jacopman kullanıcısına yanıt
    kitkat 4.4.2 biraz sorunlu o yüzden sormuştum bu donanımda. Bu cihaz bende yok, 10.1 2014 edition var bende. Donanımları aynı o yüzden sordum. 4.4.2 den, 5 e geçince daha stabil oluyor deniyor benim cihaza, sizinkide öyledir büyük ihtimal. Ben 4.4.2 de kaldım satın aldığım bazı uygulamalar 4.4.2 de sorunsuz o yüzden 5 e geçmedim. Yüksek sürümden alt sürümlere geçişte, android işletim sistemi kalıcı sorunlar oluşturabiliyor. 2012 edition da var 10.1 in, ordan biliyorum :)

Bu tableti kalem ve not tutmak için almışsanız android sürümü 4.4.2 de dahi olsa takmayın o yönden harika, illa üst sürüm android olması şart değil, harika cihazlar. Gördüğüm kadarıyla 4.4.2 de mkv uzantılı fullhd ve daha yüksek çözünürlükteki videolarda sorun var, tablet kasıyor ve ısınıyor. Ama aynı videoyu mp4 olarak izlediğinizde yağ gibi akıyor, ısınma olmuyor. Bir de microsd kart takıyorsanız kartı çıkarıp donma kasma olan uygulamaları deneyin. microsd karta alerjisi var cihazın, en azından 10.1 olanın. xda da microsd karta bazı bozuk dosyalar atıldığında bu şekilde olur vs şeklinde bir mesaj okudum.

• Cihaz şarjda olmasına rağmen hâlâ yüzde 4te şarj seviyesi hiç artma yok...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aç kapa

• Sahibindende bir ilan buldum beni üniversitede idare edebilecek bir cihaz lakin alsam sıkıntı yaşarmıyım bir klavye ve birde harici harddisk almayı düşünüyorum ? bir fikri olan varmı
  • Logitech klavye kılıf ve samsungun s action mouse ile laptop gibi kullanırsın kardeşim. Trt payıda arttı aıfır tabletlere telefonlara zam geldi. Hala iyi bi seçenek.

• Tableti halen kullanan arkadaşlar yazabilir mi? Sizce alınır mı? Spen hassasiyeti nasıl? Pil kaç saat dayanıyor? P580 sipariş ettim fakat küçük geldi gözüme 10.1 de defter gibi kullanmak zor olur sanırım iptal edip bunu almalı mıyım?

Kullanım amacım ekranın yarısı video açık olacak şekilde not tutmak ve defter gibi kullanmak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden ve diğer sitelerde bazıları 1000 tl civarında satıyorlar konuya hakim olmayan arkadaşlar kesinlikle bu cihaza o kadar vermeyin ederi 500-600 max. Eğer sıfır veya garantiliyse max 750...

Evet! Güzel cihaz ama ayakta adam kazıklıyorlar. Güncellemesi olmayan cihaza 1000-1200 tl fiyat nedir? Birisi de 1800 yazmış şaka gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftkonline -- 20 Eylül 2017; 14:27:27 >
  • 2 tane mesaj atmışsın. birinci attığından belli ki bu tablete sahip değilsin. kullanmadın. hiç haberin yok. ikincide diyorsun ki ederi 500 600.

insanlarla birlikte olunan ortamlarda nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenin de komik durumlara düşmeyin.

ben note pro sahibiyim. önceki sayfalarda mesajlarım da vardır. şuanda bana 1000 lira veren olsa bu tableti vermem. bi kere bu aletin bir muadili yok. sadece microsoft surface var. onun da fiyatları uçuk kaçık. bu alet samsungun yanlışlıkla çıkarttığı ucuza sattığı bir alet. 1000 liraya bulabiliyorsanız zıplayıp almanız gerekir. uzun süredir kullanıyorum en ufak bir kasılma donma arıza vs. yok. ayrıca samsungun kendi orjinal klavyesini de aldım bu yazıyı şuan onunla yazıyorum. notebook gibi kullanabileceğiniz istediğiniz zaman çizim yapabileceğiniz süratli ve kaliteli ekrana sahip bir tablet. şarj olma süresi çok uzun çünkü bataryası çok büyük ve bu cihaza normalde laptop şarj aleti gibi birşey olması gerekirdi bana göre. onun haricinde acaba dedirtecek hiçbirşey yok. 12.2 inclik ekranıyla da türünün tek örneği. millet televizyon zannediyor masamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ftkonline

Sahibinden ve diğer sitelerde bazıları 1000 tl civarında satıyorlar konuya hakim olmayan arkadaşlar kesinlikle bu cihaza o kadar vermeyin ederi 500-600 max. Eğer sıfır veya garantiliyse max 750...

Evet! Güzel cihaz ama ayakta adam kazıklıyorlar. Güncellemesi olmayan cihaza 1000-1200 tl fiyat nedir? Birisi de 1800 yazmış şaka gibi...

500 600 e bulursan bana da haber ver 2 3 tane alalım. Güncelleme dediğin nedir ne kadar fark ettiriyo. Git yeni sürümünü al o zaman 2000 3000 vererek. Desiğin fiyatlara p600 t800 zor bulursun temizini.

Bide dalga geçer gibi samsung t550 p550 gibi cihaz çıkarıp dünya paraya satıyor şu an. 900 e sıfır gibi p900 var bnde almak istersen. 1100 e de telefon özellikli p902. İsteyene 200 e logitech bluetooth klavyeli kılıf da var. Sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 27 Eylül 2017; 10:3:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

quote:

Orijinalden alıntı: ftkonline

Sahibinden ve diğer sitelerde bazıları 1000 tl civarında satıyorlar konuya hakim olmayan arkadaşlar kesinlikle bu cihaza o kadar vermeyin ederi 500-600 max. Eğer sıfır veya garantiliyse max 750...

500 600 e bulursan bana da haber ver 2 3 tane alalım. Güncelleme dediğin nedir ne kadar fark ettiriyo. Git yeni sürümünü al o zaman 2000 3000 vererek. Desiğin fiyatlara p600 t800 zor bulursun temizini.

Bide dalga geçer gibi samsung t550 p550 gibi cihaz çıkarıp dünya paraya satıyor şu an. 900 e sıfır gibi p900 var bnde almak istersen. 1100 e de telefon özellikli p902. İsteyene 200 e logitech bluetooth klavyeli kılıf da var. Sıfır.

2014 yazılımlı cihaz bir defa o zamana göre çok iyi bir cihazdı ama şuna o paralar etmez bu cihaz kesinlikle almayın 1000 lira gibi ücretlere. Bir defa pili 5 saat civarı anca gider yazılım desteği olmadığı ve kullanıldığı için.

Bende almayı düşünüyordum vazgeçtim zaten millet satamıyor anca sıfır jelatini açılmamış olanlar satabiliyor uzun süredir takip ediyorum piyasasını...

Ekran boyutu önemli değilse p580 daha iyidir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• P580 i 3 e katlar 5 e böler bu cihazlar.

• ftkonline kullanıcısına yanıt
    hala boş boş konuşmaya devam ediyorsun. böyle saçma laflarla milletin sana ucuza vereceğini zannediyorsun galiba. sen git ipod touch al onunla oyna. bu cihaz 1000 liraya asla satılmaz. muadili olan surface pro 3700 lira. cihaza sahip olmadan ne goygoy yapıyorsun? t580 yeni yazılıma sahip diye daha iyi yazmışsın. general mobile da daha iyi o zaman. samsung aptal mı?

ben note pro yu 1400 liraya o günkü dolar kuruyla 564 dolara aldım. t580 dediğin alet bugün 250 dolar.

lütfen şu sayfaya daha fazla mesaj yazıp kendine küfür ettirmeye çalışma

• MmarSnan M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba batarya değişimi garantiye giriyor mu acaba bir bilginiz var mı? Günlük ortalama ne kadar ekran süresi alıyorsunuz 3 aşağı 5 yukarı bilgi verebilir misiniz?Benim tabletten hiç bir şikayetim yok gerek ekran kalitesi gerek dokunmatik hassasiyeti Spen, kamera vs. Garantisi yakında dolmak üzere sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

Arkadaşlar merhaba batarya değişimi garantiye giriyor mu acaba bir bilginiz var mı? Günlük ortalama ne kadar ekran süresi alıyorsunuz 3 aşağı 5 yukarı bilgi verebilir misiniz?Benim tabletten hiç bir şikayetim yok gerek ekran kalitesi gerek dokunmatik hassasiyeti Spen, kamera vs. Garantisi yakında dolmak üzere sadece.

Tabii batarya arızalıysa değiştirirler Ama sanırım ellerinde batarya yok. Ben parasıyla ne alacaktım şubelerde görünmüyor batarya dediler. Bugün denedim Yaklaşık 5 saat ekran süresi veriyor Ben ikinci el aldığım için yeni batarya ne kadar süre verir bilmiyorum

• Arkadaşlar
    Ben bir hafta evvel bu tableti ikinci el olarak aldım satan arkadaş bataryası bitik dedi ve ona göre fiat verdi.Şarjı biraz düşünce yüksek parlaklıkta ekran pırpır gidip geliyordu bende ingilizcem olmadığı halde XDA da biraz okumaya çalışınca başkalarındada aynı problemin olduğunu gördüm ve çözüm olarak bataryanın bağlandığı konvektörün lehimlerini elden geçirdim yani yeniden yaptım ve o pırpırlama düzeldi yaklaşık 5 saat ekran süresi aldım.
    Belki aynı problemi yaşayanlar vardır diye paylaşmak istedim.
    Plastik bir bıçakla arka kapağı açmak gayet kolay googlede videoları var.
  • Bu tableti ben de ikinci el alarak aranıza katıldım.

Hangi programları önerirsiniz ?

Kalemle yazmak icin ve onemli gördüğünüz diğer programlar var mı ?

Cihazı daha seri yapmak için önerimiz var mı ?

Cihazla alakalı püf noktalar var mı ?

• P900 ü android 7 ile kullanıyorum. Xda da bir sürü custom var. Ekranı biraz kısarak 8 10 saat kullanıyorum. En az.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Romu nasıl kurdunuz ?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.