Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.805
Cevap
134
Favori
1.312.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Speedmod kernel yukleyip batarya kalibrasyonu yapar misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zigmo kullanıcısına yanıt
    aynen öyle yaptım zaten senin eski yazdıklarına bakarak zigmo :)
  • ahboztas kullanıcısına yanıt
    Durmak yok,roota devammm bir sıkıntı olmuştur. bir yeri atlarsan tekrar sıfırdan başlaman gerekiyor.
  • merhaba note kullanıcıları sizlere bi sorum olacak bu telefonu uzun bir zamandan beri kullanıyorsunuz. forumda gezinirken ikinci el ilanlarda note 1 ilanı gördüm 20/01/2012 tarihinde alınmış bi sorunu yok diyor satıcı
    PAKET İÇERİĞİ
    Telefonun kutusu
    Garanti Belgesi(Garantisi bitmiş olsada halen tutmaktayım)
    Kulaklık (Kullanılmıştır)
    Şarj Aleti
    Usb kablosu
    Telefonu aldığımda üstünde olan android jelatinleri
    2 ADET KILIF ( Biri flip cover , biri ise silikon )
    2 TANE 3030 mAH'lık batarya
    Harici şarj cihazı ( Bataryaları doldurmak için )
    1 ADET SAMSUNG ORJİNAL BATARYA

fiyat 450 sizce alınırmı bi öneride bulunurmusunuz şimdeden teşekkürler

ha birde bu cihaz şuan hangi android sürümü kullanıyor muhtemelen güncelleme almıyordur haliyle nerdeyse bu cihaz için konuşuyorum 32 ay olmuş yani yeni oyunlarda yada uygulamalarda uyumsuzluk problemi yaşıyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspozgur -- 8 Temmuz 2014; 2:12:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

quote:

Orijinalden alıntı: Bombus

S-pen ekranın bazı kısımlarında yazmamaya başladı. Sorun manyetik (mıknatıs) alandan kaynaklı değil. Çünkü farklı bir s-pen ile yazdığımda böyle bir sorun yok. Kalemden kaynaklı nasıl bir hata böyle bir soruna yol açabilir. Çözümü bileniniz var mı?

yapışkanlı alüminyum bantlar var

ufacık bir kısmı düğmenin alt tarafında uygun yeri deneme yanılma ile bulup deneyiniz

hocam cevap kısmı hata verdıgı ıcın alıntı yapmak zorunda kaldım. bataryam sısti ve yeni batarya arayısına gırdım. arastırmalarım sonucu ttec ve gold dıye ıkı urun buldum. tttecın mah degerlerını bır turlu bulamadım gold ıse 3080mah yazıyor. daha once kullandınız mı bu tarz urunler.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-i9220-n7000-gold-batarya-118693434

• zalades Z kullanıcısına yanıt
    http://www.n11.com/samsung-galaxy-note-n7000-orijinal-li-on-batarya-P23504567

bu ürünü al kardeşim. söylediklerin sıkıntı çıkartıyor bir süre sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigmo -- 8 Temmuz 2014; 15:03:21 >
  • iyi bir adımsayar programı bilen

• quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

http://www.n11.com/samsung-galaxy-note-n7000-orijinal-li-on-batarya-P23504567

bu ürünü al kardeşim. söylediklerin sıkıntı çıkartıyor bir süre sonra...

teşekkür ederim.
  • Bi sure aryamod iskencesi cektikten sonra cm 10.1.3 stabil surumunu yukledim. Rom bu iste kardes :))) ugrasmayin arya mod ayar mayar kurun bunu eger s not ve multi window onemli degilse sizin icin.

• iyi bir adımsayar programı bilen varmı

• ahmetyigit2001 A kullanıcısına yanıt
    runstatic iyidir.
  • Ya bu cm de bi problem var telefonu kapatip acinca telefonun tarihi saati bozuluyo sonra kendiliginden duzeliyo yine bazen duzelmesibgec suruyo. Whatsapp hata veriyo o yuzden telefonu acinca tarih ve saat yanlis diye. Nasi giderebiliriz ki bunu

• aryamod bende catır catır calışıyor. ayrıca cm 10.1.3 sürümünde biraz sıkıntılı durumlar vardı. görsellik olarakta pek tatmin edici değil. yinede tercih meselesi. ben şuanda aryamod v7 sonuna kadar kastırdım :D bakalım ne olacak... bu arada galaxy s4 tokatlıyor...
  • quote:

aryamod bende catır catır calışıyor. ayrıca cm 10.1.3 sürümünde biraz sıkıntılı durumlar vardı. görsellik olarakta pek tatmin edici değil. yinede tercih meselesi. ben şuanda aryamod v7 sonuna kadar kastırdım :D bakalım ne olacak... bu arada galaxy s4 tokatlıyor...

Demek ki telefon secmeyle alakali bende kotuydu :D valla sizden baska arya mod bu kadar iyi calisan bi telefon yok zaten forumda naptiysaniz :D baya sade evet ya...... Dedigim sorunu duzeltemez miyiz ya acaba siz bilirsiniz belki? Google play hizmetlerini dondurmustum deep sleepi engelliyo diye ondan mi oldu acaba? Hocam bir de bataryalar noldu ya :DD

• Ben seni hepten unuttum ya. Ramazan vs. Kusura bakma. Aryamodla ilgili sikinti neydi??

• quote:

Orijinalden alıntı: zalades

quote:

quote:

S-pen ekranın bazı kısımlarında yazmamaya başladı. Sorun manyetik (mıknatıs) alandan kaynaklı değil. Çünkü farklı bir s-pen ile yazdığımda böyle bir sorun yok. Kalemden kaynaklı nasıl bir hata böyle bir soruna yol açabilir. Çözümü bileniniz var mı?

ufacık bir kısmı düğmenin alt tarafında uygun yeri deneme yanılma ile bulup deneyiniz

hocam cevap kısmı hata verdıgı ıcın alıntı yapmak zorunda kaldım. bataryam sısti ve yeni batarya arayısına gırdım. arastırmalarım sonucu ttec ve gold dıye ıkı urun buldum. tttecın mah degerlerını bır turlu bulamadım gold ıse 3080mah yazıyor. daha once kullandınız mı bu tarz urunler.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-i9220-n7000-gold-batarya-118693434

ttec 2000mah ama gayet memnun kaldım orjinalinin %70 i kadar performasn veriyor

7 ay kadar sonra pil sapıttı garanti icin firmayı aradım aldıgınız yerde degiştirin dedi netten almıştım sonra ayarlardılar en yakın turkcel time gittim sıfırı ile değğiştirdim 1 ay kadar oldu sorun yok

eğer ttec alırsanız turkcell timlerden alın sorun cıkarsa gider sorunsuz değişrisiniz sonucta 2 sene garanti var

• quote:

Ben seni hepten unuttum ya. Ramazan vs. Kusura bakma. Aryamodla ilgili sikinti neydi??

Olsun musait oldugunuz zaman :D Twitterda bile telefon asiri donuyodu hantaldi rom o yuzden degistirdim aryayla ilgili sorun kalmadi :D cm de sorun su. Telefonu kapatip acinca tariih ve saat yanlis oluyo basta. O yuzden whatsapp hata veriyo hep. Tarih saat kendiliginden duzeliyo bazen 1 dakkada bazen 10 dakkada. Neden olabilir nasil duzelir acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zalades

quote:

quote:

ttec 2000mah ama gayet memnun kaldım orjinalinin %70 i kadar performasn veriyor

7 ay kadar sonra pil sapıttı garanti icin firmayı aradım aldıgınız yerde degiştirin dedi netten almıştım sonra ayarlardılar en yakın turkcel time gittim sıfırı ile değğiştirdim 1 ay kadar oldu sorun yok

eğer ttec alırsanız turkcell timlerden alın sorun cıkarsa gider sorunsuz değişrisiniz sonucta 2 sene garanti var

cok tesekkur ederim hocam

• zalades Z kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • 4.4.4 denemek isteyenler
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2633846

linkteki romu deneyebilirler.
    arya mod'dan geçtim gayet hızlandı telefon.
    not: samsungun orjinal yada modlu (arya mod) gibi romlarına yavaşlıklarına ısınamadığımdan dolayı bunları tercih ediyorum.
    sade olsun hızlı olsun kasılmasın diyorum.
    snotu, tv ye hdmi 'ile tvye görüntü aktarımını, radyoyu kullanmıyorum. kullanan arkadaşlar hiç bulaşmasınlar.
    iyi günler..
  • 
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.