Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
28.830
Cevap
145
Favori
1.282.872
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)
Giriş
    593 Mesaj

arkadaşlar aryamod v7 bazen telefon secebiliyor. bu yüzden sizden ricam anlattıgım şekilde eksiksiz kurulum yapmanız ve aşama aşama gitmeniz. eğer bir aşamayı atlarsanız tekrar sıfırdan almanız gerekecek. aldıgınız hatalar ya eski rom atıklarından kaynaklı yada aşamaların biri unutuluyor. aydan beri kullanıyorum gayet stabil. bir yedek alıp 240 dpi geçebilirim. tabi o ara telefonu satmazsam
    |
    |
    Bahsedilenler: josh-r , thepope kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bahsettiğiniz 240 dpi rom un tama adı veya linki var mı? Google aramalarında farklı adllarla bir sürü 240 dpi rom çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2208589

buyur kardeşim. ben yinede aryamod v7 tavsiye ediyorum. yıllarca bir sürü rom denememe rağmen en stabili ve sorunsuzu şuanda aryamod v7 geldi. hem görsellik hemde performans açısından çok iyi sonuçlar veriyor. 455. sayfada anlatımımı görebilirsin. bol şans...
    |
    |
    Bombus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    app settings uygulamasını yükleyipte TW Ayarlarını 240 dpi aldıgınızda veya kafanıza göre dpi aldıgınızda 800 x 1280 çözünürlüğü almayın alırsanız TW durduruldu hatası veriyor ve uygulamaya ulaşamıyorsunuz. eğer bu şekilde bir hata alırsanız. yapmanız gerekenler şunlar. Aryamod v7 bildirim panelinden ayarları açın ve oradan uygulama yöneticisine girin. app settings seçin verileri temizleyin ve durmaya zorlayın. telefonunuz bütün dpi ayarları sıfırlanacaktır. ve göreceksiniz ki TW çalışmaya başlayacak. yeniden başlatırsanız daha sağlıklı olur.
    ince bilgidir bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigmo -- 6 Temmuz 2014; 2:09:44 >
    |
    |
    Kafayı yemek üzereyim dün gece telefonu rahatlatmak amaçlı telefonu tamamen sıfırladım ve yeniden aryamod V7 kurdum.Kurmamla birlikte şarjımda sorun çıkmaya başladı %100 olmasına rağmen dakikada %1 yemeye başladı telefonu kapatıp açınca direk %1 şarja düşmeye başladı bataryayı çıkarıp takınca tekrar eski haline geliyordu.Dedim herhalde romu yalnış kurmamdan kaynaklanıyor yeniden telefonu tamamen sıfırlayıp yeniden kurdum fakat sorun halen devam ediyor çıldırcam yardım edin telefon şarjı resmen içiyorrrr

Speedmod kernel yukleyip batarya kalibrasyonu yapar misin?

|
    |
    ahboztas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen öyle yaptım zaten senin eski yazdıklarına bakarak zigmo :)
    |
    |
    zigmo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Durmak yok,roota devammm bir sıkıntı olmuştur. bir yeri atlarsan tekrar sıfırdan başlaman gerekiyor.
    |
    |
    ahboztas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    merhaba note kullanıcıları sizlere bi sorum olacak bu telefonu uzun bir zamandan beri kullanıyorsunuz. forumda gezinirken ikinci el ilanlarda note 1 ilanı gördüm 20/01/2012 tarihinde alınmış bi sorunu yok diyor satıcı
    PAKET İÇERİĞİ
    Telefonun kutusu
    Garanti Belgesi(Garantisi bitmiş olsada halen tutmaktayım)
    Kulaklık (Kullanılmıştır)
    Şarj Aleti
    Usb kablosu
    Telefonu aldığımda üstünde olan android jelatinleri
    2 ADET KILIF ( Biri flip cover , biri ise silikon )
    2 TANE 3030 mAH'lık batarya
    Harici şarj cihazı ( Bataryaları doldurmak için )
    1 ADET SAMSUNG ORJİNAL BATARYA

fiyat 450 sizce alınırmı bi öneride bulunurmusunuz şimdeden teşekkürler

ha birde bu cihaz şuan hangi android sürümü kullanıyor muhtemelen güncelleme almıyordur haliyle nerdeyse bu cihaz için konuşuyorum 32 ay olmuş yani yeni oyunlarda yada uygulamalarda uyumsuzluk problemi yaşıyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspozgur -- 8 Temmuz 2014; 2:12:22 >
    |
    |

• Çavuş
    73 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boramat

quote:

Orijinalden alıntı: Bombus

S-pen ekranın bazı kısımlarında yazmamaya başladı. Sorun manyetik (mıknatıs) alandan kaynaklı değil. Çünkü farklı bir s-pen ile yazdığımda böyle bir sorun yok. Kalemden kaynaklı nasıl bir hata böyle bir soruna yol açabilir. Çözümü bileniniz var mı?

yapışkanlı alüminyum bantlar var

ufacık bir kısmı düğmenin alt tarafında uygun yeri deneme yanılma ile bulup deneyiniz

hocam cevap kısmı hata verdıgı ıcın alıntı yapmak zorunda kaldım. bataryam sısti ve yeni batarya arayısına gırdım. arastırmalarım sonucu ttec ve gold dıye ıkı urun buldum. tttecın mah degerlerını bır turlu bulamadım gold ıse 3080mah yazıyor. daha once kullandınız mı bu tarz urunler.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-i9220-n7000-gold-batarya-118693434

• Yüzbaşı
    593 Mesaj

http://www.n11.com/samsung-galaxy-note-n7000-orijinal-li-on-batarya-P23504567

bu ürünü al kardeşim. söylediklerin sıkıntı çıkartıyor bir süre sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigmo -- 8 Temmuz 2014; 15:03:21 >
    |
    |
    zalades kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: zigmo

http://www.n11.com/samsung-galaxy-note-n7000-orijinal-li-on-batarya-P23504567

bu ürünü al kardeşim. söylediklerin sıkıntı çıkartıyor bir süre sonra...

teşekkür ederim.
    |
    |
    Bi sure aryamod iskencesi cektikten sonra cm 10.1.3 stabil surumunu yukledim. Rom bu iste kardes :))) ugrasmayin arya mod ayar mayar kurun bunu eger s not ve multi window onemli degilse sizin icin.

runstatic iyidir.
    |
    |
    ahmetyigit2001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya bu cm de bi problem var telefonu kapatip acinca telefonun tarihi saati bozuluyo sonra kendiliginden duzeliyo yine bazen duzelmesibgec suruyo. Whatsapp hata veriyo o yuzden telefonu acinca tarih ve saat yanlis diye. Nasi giderebiliriz ki bunu

|
    |

aryamod bende catır catır calışıyor. ayrıca cm 10.1.3 sürümünde biraz sıkıntılı durumlar vardı. görsellik olarakta pek tatmin edici değil. yinede tercih meselesi. ben şuanda aryamod v7 sonuna kadar kastırdım :D bakalım ne olacak... bu arada galaxy s4 tokatlıyor...
    |
    |
    oxo arvaledze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

aryamod bende catır catır calışıyor. ayrıca cm 10.1.3 sürümünde biraz sıkıntılı durumlar vardı. görsellik olarakta pek tatmin edici değil. yinede tercih meselesi. ben şuanda aryamod v7 sonuna kadar kastırdım :D bakalım ne olacak... bu arada galaxy s4 tokatlıyor...

Demek ki telefon secmeyle alakali bende kotuydu :D valla sizden baska arya mod bu kadar iyi calisan bi telefon yok zaten forumda naptiysaniz :D baya sade evet ya...... Dedigim sorunu duzeltemez miyiz ya acaba siz bilirsiniz belki? Google play hizmetlerini dondurmustum deep sleepi engelliyo diye ondan mi oldu acaba? Hocam bir de bataryalar noldu ya :DD

Ben seni hepten unuttum ya. Ramazan vs. Kusura bakma. Aryamodla ilgili sikinti neydi??

|
    |
    oxo arvaledze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Media Sözlük
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.