Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oxo arvaledze

quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

Ben seni hepten unuttum ya. Ramazan vs. Kusura bakma. Aryamodla ilgili sikinti neydi??

Olsun musait oldugunuz zaman :D Twitterda bile telefon asiri donuyodu hantaldi rom o yuzden degistirdim aryayla ilgili sorun kalmadi :D cm de sorun su. Telefonu kapatip acinca tariih ve saat yanlis oluyo basta. O yuzden whatsapp hata veriyo hep. Tarih saat kendiliginden duzeliyo bazen 1 dakkada bazen 10 dakkada. Neden olabilir nasil duzelir acaba

Saat ve tarihi elle ayarlamayı deneyin bir de...
  • Tamam yaptim simdi deniycem bakalim. Tesekkurler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Anlatımını da yapsaydın iyi olurdu
  • tamam kardeşim en kısa zamanda yollarım. saat tarih olayını şöyle bir dene. normalde otomatik bulma açıktır. onu iptal et. bir kapatıp aç. eğer sorun devam ederse. tekrar otomatige al. ara sıra bu şekilde takılmalar oluyor. yada tanımamazlık.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1970626

bir ara bu romu denemiştim. bu romuda tavsiye ederim.pil ömrü gayet iyi.
  • Tamam bekliyorum :D yaptim bakalim ya olmadi telefonu kapatmam hic :D tesekkurler :))

• quote:

Anlatımını da yapsaydın iyi olurdu

nası üstad anlamadım kusura bakma
    çoğu kişi yüklemeyi bilmiyor. nasıl kurulacagını da yazsaydın güzel olurdu.
  • Telefonu sarj ediyorum biraz %30da cikariyorum mesela sabah kalkiyorum %40 oluyo kendiliginden. Bazen deep sleepe gecmiyo sarj gidiyo baya. Bazen sarjdayken kullanirken telefonu sarji artmadigi gibi azaliyo. Neden olabilir yau

• batarya bitik kardeşim. ya kalibrasyon yap yada orjinal batarya al. bendekilerde öyleydi. % 50 oluyordu birden. telefonu bozabilirsin haberin olsun...
  • quote:

çoğu kişi yüklemeyi bilmiyor. nasıl kurulacagını da yazsaydın güzel olurdu.

wallaha üstad yazacaktım ama kimse nası yüklerim ederim demediği için yazmadım
    yükleyip denemek isteyen olursa
    elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • [Rom][4.4.4][Team D.I.R.T] Dirty Unicorns v7.7 (07/07/14) kurumumu
    kurulum için gerekli dosyalar
    4.4 raw kernel
    https://goo.im/devs/chasmodo/Asylum-Omni/n7000/kernel/raw_kernel_r4_j43.zip/
    rom
    http://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358558770
    google apps
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2397942
    http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/themes-apps/standard-minimal-gapps-t2012857

google aps'ın çeşitli versiyonları mevcut istege göre içerikleri linklerde yazıyor indiilebilir.
    ben ikinci linkteki standardı indirdim. (içinde gmail falana yok) kullancağınız uygulamalara göre seçin google apps kısımını.

kurulum adımları
    indirdiğimiz dosyaları sd karta atıyoruz.
    ilk önce raw kernelimizi cwm 'de kuruyoruz. (
    kurulum bitince reboot the recovery (not the system) (recoverye dönecek şekilde resetliyoruz sisteme değil)
    sonra bütün wipeları yapıyoruz.
    daha sonra romu kuruyoruz.
    daha sonra google apps 'ı kurup busefer sistemi açacak şekilde reset atıyoruz.
    biraz bekleyip rom'un logosu ekranda döndükten sonra telefonumuz açılıyor.
    daha sonrası standart google accountumuzu kurup istediğimiz uygulamalarımızı kurup teli kullanıyoruz.

biraz kaba bir anlatım oldu kusura bakmayın. herkezin dediği gibi bende yazayım. sorumluluk kurana iattir.
    inşallah yardımcı olabilmişimdir.
    iyi günler..
    Eyvallah sağolasın eline emeğine sağlık..
  • Kalibrasyonu deneyim bakalim yapicak bisey yok..

güzel anlatım kardeşim. teşekkür ederim. emeğine sağlık...
  • Hocam CM 10.1.3 ü övmen üzerine kurmaya karar verdim.
    Ama gerekli Gapps dosyalarını bulamayınca DU 4.4.4 kurayım dedim :D

Şu ana kadar çok memnunum. Telefon cidden hızlı ve stabil çalışıyor.
    İki sorun var bir tanesi viber biraz sıkıntı çıkarıyor. Diğeri ise ekran açıkken şarj daha hızlı tükeniyor.
    Ama tavsiye ederim. Bir tane not alma programı yüklediğinizde her şey tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 13 Temmuz 2014; 13:14:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

Hocam CM 10.1.3 ü övmen üzerine kurmaya karar verdim.
    Ama gerekli Gapps dosyalarını bulamayınca DU 4.4.4 kurayım dedim :D

Şu ana kadar çok memnunum. Telefon cidden hızlı ve stabil çalışıyor.
    İki sorun var bir tanesi viber biraz sıkıntı çıkarıyor. Diğeri ise ekran açıkken şarj daha hızlı tükeniyor.
    Ama tavsiye ederim. Bir tane not alma programı yüklediğinizde her şey tamam.

ben de çok memnundum bu romlardan gerçekten hızlılar ama bir türlü tv ye bağlama sorununu çözemedim

bu sorun çözülürse anında geçerim
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Bu romların tek sıkıntısı bence uzun vadede kapanmaya zorla hatalarının çıkması. Onun haricinde Samsungun saçma arayüzlü romlarından kat kat hızlı ve stabil.

• Nova'nın son sürümü, Romun özellikleri ve Dirty Tweak leri de ayarlayınca neredeyse Android L deneyimi elde ediliyor.
    Gerçekten başarılı olmuş. Denemeye değer bir Rom.

Tüm ekstra özelliklerin "Dirty Tweak" menüsü altında toplanması da güzel olmuş. Kolaylıkla ayarlamaları yapabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar önceki mesajlarımda görmüşsünüzdür GPS problemim vardı. Bu problemin çok büyük ihtimalle 4.1.2 sürümünden kaynaklandığını düşünüyorum.1 Haftadır 2.3.6 kullanıyorum hiç uydulara bağlanmamazlık yapmadı.
    4.1.2 sürümünde çalışıyor fakat stabil değil tam işime yarayacağı zaman dakikalarca bekletiyor yine bağlanmıyordu.4.1.2 de özellikle ilk gün çok güzel çalışıyor sonradan saçmalıyor.Belki benim telefonumla ilgili bir durumda olabilir ancak kullanıcaların bilgi sahibi olması için bunu belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrtYlmzz -- 13 Temmuz 2014; 16:07:17 >
  • 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.