Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note II video inceleme 'Yeni Kral Sahnede' (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
6
Favori
96.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 4s/5, Samsung S3 ve Note II arasından tercihimi Note II'den yana yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Her ne kadar pili ilk bakışta çok yeterli gözüksede yine yoğun kullancıya 1 gün yetecek ekrarn ve ram sömürecektir haliyle,yoğun kullanmayana zaten One x bile 2 gün yeter.Video için teşekkrler ,Cihaz almayı düşünenlere çok iyi bir alternatif oldu

iphone 5 yada note modelleri arasında bir tercih yapıcam hafta sonuna kadar mesaj takibindeyim ama ilk izlenimlerim kadarıyla samsungdan yana olucak sanırım.
  • quote:

Her ne kadar pili ilk bakışta çok yeterli gözüksede yine yoğun kullancıya 1 gün yetecek ekrarn ve ram sömürecektir haliyle,yoğun kullanmayana zaten One x bile 2 gün yeter.Video için teşekkrler ,Cihaz almayı düşünenlere çok iyi bir alternatif oldu

iphone 5 yada note modelleri arasında bir tercih yapıcam hafta sonuna kadar mesaj takibindeyim ama ilk izlenimlerim kadarıyla samsungdan yana olucak sanırım.ekran genişliği çok iyi görünüyor
  • quote:

iphone 5 yada note modelleri arasında bir tercih yapıcam hafta sonuna kadar mesaj takibindeyim ama ilk izlenimlerim kadarıyla samsungdan yana olucak sanırım.ekran genişliği çok iyi görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

Pil diyorum başka birşey demiyorum cihaz çok iyi olmuş ama bence yanlış olan şuGalaxy mi Note mu artık başı çekecek Samsung tarafında.. bu özellikler Galaxyde olmalıydı Note daha düşün sistemle ve uzun pil ömrü ilede satış sağlardı benim görüşüm bu ama gerçekten iyi olmuş..Samsung Note serisinde 7inçe yaklaşıyor telefon tablete dönüşüyor :)

Cihazin adi GALAXY Note... ve ilk Note da daha onceki S serisinden de daha hizli islemci kullaniyordu.

tablet gibi telefon yapmışlar bence tablet alacak arkadaşlara bir alternatif olabilir

• video gozukmuyor ?
  • izleyemiyorum video yerınde

The transaction log for database 'DHMAIN01' is full due to 'LOG_BACKUP'. 125862586

yazısı var video yok
  • Beklentiler, izlenimler, ihtiyaçlar zamanla değişecektir, değişiyorda. Bu boyutlardaki telefonlar daha önceleri 4.7 4.8 lere büyük denilmesini engelledi, bir anlamda sıradanlaştırdı. Nasipse note 2 yi bende almak istiyorum.
  • valla sağ olsunlar ellerine sağlıkda bu şarj meselesi... çok kullanmama ma ağmen 1 günde bitermi ya nası iştir bu bendemi sorun var anlamadımki şimdilik yaptığım sadece msj onada dayanamıyacaksa ne yapmışlar böyle telefon bide hep kalemlemi kullan cam ben bunu parmağı zor algılıyo eski telefonumu aratıyor bu konuda

• Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

valla sağ olsunlar ellerine sağlıkda bu şarj meselesi... çok kullanmama ma ağmen 1 günde bitermi ya nası iştir bu bendemi sorun var anlamadımki şimdilik yaptığım sadece msj onada dayanamıyacaksa ne yapmışlar böyle telefon bide hep kalemlemi kullan cam ben bunu parmağı zor algılıyo eski telefonumu aratıyor bu konuda

hocam sizin telefonda bir sıkıntı olabilir çünkü telefonun kalemi bile dokunmadan algılaya biliyor parmakla dokununca nasıl zor algılıyor anlıyamadım. bir kontrol ettirin isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciwanbilisim

ONUN Galaxy S3 ten ne farkı var ekranın dısında

HANGİ SINIFA OLDUĞU VE RAKİBİ BELLİ OLMAYAN TELEFON ANLAMADIM ...

Bunu Ancak ve Ancak Öğrencilere tavsiye Edebilirim kesinlikle kimse Bunu Telefon sıfatını vermesin 5.5" mi ve 660€ ile satılacak olması gercekten Hakettiğini sanmıyorum burda biri cikipta Desin ki? Galaxy 3 ile bununla yapacaklarım farklı -Tasarım bile Aynı

Tabiki Büyük Ekranın dısında

Kaç insan Aldığı ürünün Radyason Degerini biliyor ve insana verdigi zararı biliyor ki?

Duşunun 3000 binin üzerinde pilli bı telefon tam bir Radyasyon

VERTİGO hastalığı yapabilir bas ağırisi ve nörolojik hastalıklara yol açabilir.
    Dikkatli olun

Tüm dh takipçilerine Teşekkürler

samsung galaxy note 1 in sar değeri 0.26 hocam bilmeden atıp tutmayın note 2 nin de 0.30 olsun bu telefonlar blackberry den sonra en düşük sar değerine sahip telefonlardır zira 2.0 lara kadar gelen telefonlar varken muhtemelen o telefonlarla saatlerce konuşmuşsunuzdur.

• igo için hangi çözünürlükleri kullanmam gerek arkadaşlar?

indirme linki verebilir misiniz?

ilgilenen arkadaş olursa teşekkür ederim.

iyi forumlar.
  • Note 2 kullanıyorum ve şarj olurken cihaz ısınıyor arkadaşlar. sizin cihazlarda da benzer sorun var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Note 2 kullanıyorum ve şarj olurken cihaz ısınıyor arkadaşlar. sizin cihazlarda da benzer sorun var mı acaba?

Hayır, adaptör orjinalmi ve usb modda olmadigindan emin olunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Note 2 kullanıyorum ve şarj olurken cihaz ısınıyor arkadaşlar. sizin cihazlarda da benzer sorun var mı acaba?

Hayır, adaptör orjinalmi ve usb modda olmadigindan emin olunuz

Evet adaptör orijinal ama USB mod derken neyi kastettiğinizi anlamadım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon şarja takıldığında şarj oluyor yazıyorum, bazen usb den şarj oluyor gibi görebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya'da Yıllık araç kiralayan kurumsal müşterilere, araç başına bir adet Samsung S4 Hediye edilmektedir. Ayrıntılar içinhttp://www.antalyarentacars.net/tr

• hafta sonu vatan da mega ile note2 aynı fiyatta idi, büyük ama çok güzel telefonlar.
  • video bulunamadı diyor :( mümkün ise tekrar yükliyebilir misiniz? burdan yetkililere sesleniyorum note 2 mize sahip çıkalım :D

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.