Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultra Power saving mode varmı note fe de ? Varsa nereden açılıyor ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu volteyi hala ayarlayamadim csc de attim hala tik yok

• turkishwizard04 kullanıcısına yanıt
    Power tuşu uzun bas ardından acil mod.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Ben telefonla birlikte 1 tane spigen almıştım. İnce ve arkası şeffaf olanlardan. Kılıfı temizleye temizleye kılıfın arkasındaki şeffaf kısım çıktı. Bende Otterbox Symmetry satın aldım. Spigenden daha kalın daha koruyucudur ama tam da istediğim gibi çok sade tasarımı var.

Tavsiye ederim. Telefonu ekranı alta gelecek şekilde masaya koyunca da ekran yüzeye temas etmiyor.

• carpediem81 kullanıcısına yanıt
    Dvl25 kullanıcısına yanıt
    Önce SIM kartınızı VoLTE destekli bir cihaza (S7, S8 gibi) takıp operatörünüzü arayıp özelliği açtırın gerekli ayarları isteyin. Özellik açıldıktan sonra Artık SIM kartınızı Note FE'ye takıp VoLTE kullanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha once cihazimda volte hd+falan acikti ama sifirladim acaba ondan mi kayboldu

• Bu samsung one ui işine iyice kafayı taktım.note9, s9 falan pie almaya başlamış.onlar pie ı one ui ile beraber mi aldilar acaba.

Bi launcher içinde falan hiç one ui kullanan varmı

• Telefonumda ghost screen sorunu oluşmaya başladı ve giderek çoğalıyor sanki daha önce başına bu durum gelen var mı? Delta garantili acaba servise göndersem bir çözümü olur mu?

• Note fe ile pubg oyununda düşük fps alıyorum.Oyun akıcı değil.Çözümü var mıdır?
    Grafikler : Dengeli
    Kare Hızı: Orta
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Milyonlarca Gmail hesabı hack'lendi! Aman dikkat...
    http://www.hurriyet.com.tr/galeri-milyonlarca-gmail-hesabi-hacklendi-aman-dikkat-41087261

• İki konu soracağım;
    1'ncisi ; Note3 ümle konuşma esnasında herhangi bir müzik parçasını net olarak karşı tarafa dinletirken, Note FE 'mde bir türlü net aktaramıyorum.
    2'ncisi; Note3 ümde üç dört kişi aynı anda konuşma gerçekleştiriyorduk, Note FE m ile bu sorunu bir türlü çözemedim.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkkürler.
  • Association kullanıcısına yanıt
    Hocam grafik en duşugune alin akicilida en yuksege bide öyle deneyin oda olmadi gfx tools indirin magazadan

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Valla baya tedirginim.gunde iki kere mesaj geliyor.upx isimli bilgisayar hesabınaza erişim izni istiyor diye.reddet diyorum bakalım ne zaman kesilecek mesajlar.Bu arada g mail şifremi değiştirdim ve iki aşamalı güvenlik koduna geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Valla baya tedirginim.gunde iki kere mesaj geliyor.upx isimli bilgisayar hesabınaza erişim izni istiyor diye.reddet diyorum bakalım ne zaman kesilecek mesajlar.Bu arada g mail şifremi değiştirdim ve iki aşamalı güvenlik koduna geçtim.
    upx benden de izin istiyor vermiyorum gerekirse silerim upx i çok saçma neden izin istiyorsun gmail hesabıma erişmeyi
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkka izin ver tıklarsak ne olacak.ben silecem upx i beni tedirgin etti.gerekirse vpn kullanırız ne yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 20 Ocak 2019; 2:1:0 >
  • Merhaba , yaklaşık 1 yıldır note fan kullanıyorum . Ne olduysa kulaklıktan ses alamıyorum. Kulaklık girişi bozuldu sanırım . Servise verip beklemektense ve telefonsuz kalmaktansa ;

Usb Type C üzerinden ses alabilir miyim bunu deneyen var mı merak ediyorum .

Aydınlatan olursa çok memnun olurum .

Hocam ben de upx kullaniyorum. Gun icinde hic olmuyor ama ne zaman telefonu kapatip acsam ayni izni istiyor. Direkt bildirimleri siliyorum ama neden istiyor bu izni hic bilmiyorum. Daha once proxy browser kullanmistim bunun gibi o boyle izin istemiyordu ama zamanla kapandi gitti.

• OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkla izin veririrm sonra başımıza olmadık isler gelir diye upx kaldırmak zorunda kaldım.Bir kere azım yandı önceden, şimdi çok dikkat ediyorum.

Geçen sene facebook hesabımı ele gecirip arkadaşlarımı benim adıma dolandırdılar.o yüzden artık sosyal medya da kullanmiyorum.

Üst mesajlarda Hürriyet ten paylaştığım habere göre mail adresinizi şu linkten kontrol edin diyor, eğer varsa mail adresiniz ve şifreniz internete düşmüştür diyor:
    https://haveibeenpwned.com/

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Bu sitenin kendisi güvenilir mi ki?

• 
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.