Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bugün itibari ile thh başvurumu yaptım.20 iş günü dolmasına rağmen delta servis bir 10 gün daha beklemem gerektiğini söylüyor sözde anakart 10 güne gelecekmiş.Thh arayıp kimi şikayet etmem gerektiğini sordum onlar ürünü aldığın yeri şikayet edeceksin dediler yani Migrosu şikayet ettim bakalım kaç günde sonuç alıcaz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün delta ile ekran değişimi konusunda yaptığım mailleşmenin ekran görüntüsü. Söylediklerine göre ekran tedariğinde sıkıntı yokmuş. İnşallah dedikleri gibi olur.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/VvXKcSJdVOw

Note 9 & Note Fe karşılaştırma. Özellikle ekran renklerini karşılaştırır mısınız? Bence Fe daha canlı ve güzel. Ne dersiniz?

• Kilit ekranına sabitlediğiniz notu nasıl değiştiriyorsunuz?
    Not ekrandayken, kalemi çıkardığınızda yeni not açıyor, eskisinin üzerinde çalışmadığından yeniden yazmak gerekiyor.
    Menüdeyken önce kalemi çıkarıp ekranı kilitleyip, parmakla notun üzerine çift dokunup not üzerine tekrar yazabiliyorum. Daha pratik bir yolu var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note fe den sonra nasıl geldi hocam v30? Arka kamerası fe kadar iyi değil gibi geldi bana. Onun dışında pil olarak da büyük bir artış yok. Geri konularda nasıl acaba ben de düşünüyorum satmayı.

• Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    Note 8 hayirli olsun hocam. Birsey sormak istiyorum, kız arkadaşımda S8 var onun telefonunu alıp kullandigim zaman inanılmaz akici geliyor tabiri caizse iphone tadı veriyor ama Note Fe de o akıcılığı hissedemedim acaba bana mi öyle geliyor anlamadım şahsen. Bugün de aynı şekilde Note 8 elime alıp denedim yine daha akici ve daha seri geldi...

Sizde de bu böyle mi oldu Note Fe nin akıcılığı veya serinliği sizce Note 8 e göre nasıl? Benim fark ettiğim gibi mi yoksa acaba sadece bana mı öyle geldi?

Şu da var ki kız arkadaşım önceden S7 Edge kullanıyordu, S8 e geçince teknoloji ile hiç ilgisi olmamasına rağmen S8 kesinlikle S7 Edge den 2 3 kat daha akici diyordu.

Sürekli olarak Note 8 ve Note Fe arasında tasarım ve kamera dışında çok fark yok diyorum ama yavaş yavaş bu durum benim düşüncemde tam tersine dönüyor gibi

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence o psikolojik note fe yi aldım hanım el koydu. Elime alınca çok akıcı geliyordu fe sonra note 8 aldım bu sefer hanım ona el koydu fe yi bana verdi. Note 8 ve fe bende iken bana hiç akıcı gelmiyordu. Şimdi hanımın note 8 ini elime alınca çok akıcıymış gibi geliyor. Şu an lg v30 ve fe kullanıyorum bi kaç gün birini bir kaç gün birini. Birinden diğerine geçince yine öyle akıcı geliyor.

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Hocam kamerada haklısınız ama pil olarak aralarında dağlar var. İki telefonda var bende. Fe de 3.5- 4 saati anca alıyorum. Kullanımım hep aynı ama v30 pkusta 6.5 - 7 saati aşağıya hiç düşmedi.

• Note 8 - 9 çok büyük telefonlar. Telefon yerine tablet demek daha doğru olur sanırım.

3 nesildir note kullanıyorum eğer yeni serilerde küçük boyutunu üretmezlerse bırakacağım.

• Hocam bizim cihazlardan o kadarda büyük değil. Bir iki güne alışılıyor zaten genişlikleri neredeyse aynı note 9 un parmak izi yeri yine iyide note 8 in parmak izinin yeri tam bi saçmalık.

• Ben ilk defa note serisini fe ile deneyimledim. Ben de sizinle aynı fikirdeyim ama üretmezler bence. Note serisi böyle bir süre devam eder..

Benim için de ilk ve son olacak gibi....

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hadi ya neden o kadar fark oldu acaba 100mah fark var aslında sadece. Note fe verimsiz mi çalışıyor nedir. Valla şarj evde yaşadığım zaman can sıkmıyordu da dışarı çıkınca artık benim de canımı sıkmaya başladı powerbanksiz çıkmaya korkuyorum valla. Peki hocam v30 a geçmeye değer mi ne dersiniz? Yoksa oneplus 6 falan mı alsam acaba diyorum.

• Maşallah nasıl telefonsa durduğu yerden emiyor içiyor adeta sömürüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Kilit ekranına sabitlediğiniz notu nasıl değiştiriyorsunuz?
    Not ekrandayken, kalemi çıkardığınızda yeni not açıyor, eskisinin üzerinde çalışmadığından yeniden yazmak gerekiyor.
    Menüdeyken önce kalemi çıkarıp ekranı kilitleyip, parmakla notun üzerine çift dokunup not üzerine tekrar yazabiliyorum. Daha pratik bir yolu var mı?
    Sorum güncel arkadaşlar.
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım note9 kullanıyor. Hatta note4 ten iphone 8+ a geçecekti. Çevresindeki herkes iphone kullanıyor. Etkilemişler. Dedim yapma öyle birşey. Note9 her türlü tokatlar falan. Note 9 aldı..

Benim elim büyüktür. Note7 yi tek elle kullanabiliyorum. Ama note9 u kullanamıyorum. Yukarıdan menü çubuğunu indirmek için illaki iki elimi de kullanmam gerekiyor.

Demek ki artik 5.7" benim kullanabileceğim sınır değer. Az da olsa daha büyüğü benim için ergonomisini kaybediyor. Kullanım zorluğu yaşatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Ben ilk defa note serisini fe ile deneyimledim. Ben de sizinle aynı fikirdeyim ama üretmezler bence. Note serisi böyle bir süre devam eder..

Benim için de ilk ve son olacak gibi....
    Valla kendileri bilir. Note7 ye kadar sürekli bir güzelleşerek geldi telefon. Ama 8-9 tasarım olarakta çok çirkin. Note9 ile 7 yi yan yana koyuyorum. Note7 çok daha şık. Çok daha güzel duruyor.

Ben geçen sene aldım telefonu. 2 yıl daha rahat kullanırım. Artık note11 falan çıkar. Eğer boyut küçülmez ise bakarız seçeneklere..

• priapos_17 kullanıcısına yanıt
    Ortaklama 3 ay hocam :)

• Gerçi gelecek olan pie güncellemesiyle samsungun yeni arayüzünde artık menü aşağıdan çıkacakmış. Birçok yenilik te tek elle kullanıma yönelik kolaylıklar iceriyormuş.

5.5 inç telefonlar varken " ne o kocaman öyle cebe girmez" diyordum. Şimdi fe kullanıyorum. Seneye de kendimi note 9 kullanırken bulabilirim....

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Sağolun çok teşekkür ederim :) Daha kullanalı 1 hafta bile olmadı ama bence de çok açık bir şeklide Note 8 Note FE'den daha hızlı ve akıcı. Hocam sonuçta Note 8, note 7 felaketi sonrası piyasaya çıktı ve olumsuz havayı kırma çabası ile çok daha üzerine düşüldü. 6 gb ram (belki olaylar olmasa note 8 de 4gb olurdu), 10 nm CPU üretim teknolojisine sahip 8895 Exynos işlemci (muadili snapdragon 835), Mali G71 GPU, güncel bir yazılım ister istemez daha iyi bir ürün ortaya çıkmış. Kamera olayında FE de güzeldi hakkını yememek lazım hatta o güne kadar kullandığım en iyi telefon kamerasıydı ama note 8 kamerası apayrı bence. Belki de ikinci kamera etkili oluyordur.

Geçen Nisan ayının sonlarına doğru Note FE alırken Note 8 ile aralarında 1100 TL kadar fark vardı (ithalatçı garantili olan) ve o zamanlar ben de sizin gibi yorumlamıştım. Dün ben de bunu düşündüm acaba zamanında yanlış tercih mi yaptım, o zaman note 8 mi almak daha mantıklıydı diye ama nasip kısmet yaşayacağımız varmış :). Sonuçta kullanmadan bilemiyorsun ya da farkına varmıyorsun bazı şeylerin.

Eğer uygun fiyatlı bulabiliyorsanız almanızı öneririm. En azından sorun yaşama korkunuz biraz daha azalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Fin -- 16 Kasım 2018; 14:57:52 >

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Note 7 üretilirken 3500 mah pil kapasitesi konuldu. Olaylar sonrası 3200 mah oldu bunu da hesaba katmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.