Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece farkrttigim bi olay oldu cihazda tuş kilidini yani ekran ışığını açmak için güç tuşuna basinca kulağımı hoparlör e dayadigimda 1 2 saniyelik bi cızırtı geliyor sonra gidiyor ama kulaklığı takip orayı dinlegimde yok cihaz şarjda yada değilken vat acaba bu bütün note fe lerdeki var ben dün gece şans eseri farkettim ekran kapalıyken kulaginizi şarj yerine getirip güç tuşuna basinca 1 2 saniyelik bi karıncalanma sesi gelip sonra gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assasing92 A kullanıcısına yanıt
    Bende yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube videosu durdururken yada müzik çalar açıkken müzigi durdururken birde ekranı uyandırmak için home yada power tuşuna basınca 2 maks 3 saniyelik bi cızırtı ses olup gidiyo patlar diye korkuyorum açıkçası hoparlör de patlak değil anlamadım kulaklığı takınca olmuyor kulaklık olmayınca var

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Android 8 benim acaba yazılımsal bi sorunmu

Bende de var hiç fark etmemiştim. İlginç ekran açıkken güç tuşuyla ekranı kapattığımda şarj yerinde cızırtı sesi 1-2 saniye sürüp geçiyor.

• doktoratik kullanıcısına yanıt
    Ilk çıktığı günden bu yana kullanıyorum nerdeyse normalde başımın yanına koyarım telefonu çok sans eseri farkettim yani acaba 2 senedir mi bu vardı yoksa yeni mi oldu bilmiyorum 3 gün önce şarj kablosu aldım syrox 20 tl yoksa o kabloyu kullandıktan sonra mi oldu onuda bilmiyorum sanırım 400 bin tane note fe den bi ikimizde var yada diğerlerinde de var bunu farketmemiş

• Şarj yerinde değilde hoparlör den geliyor sanki kulaklık takınca olmuyo çünkü

Yazılımsal olmayabilir. İlginç bir durum.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Affına sığınarak söylüyorum ama kulaklık takınca kulağımı oraya koydugumda bi sorun olmuyo gelmiyo ses

• ekranım kırıldı, güvenilir yer arıyorum.
    alpa tamir var mecidiyeköy de 700 tl dedi,
    gsm iletişim ve diğer birçok yer 900 den başlıyor.
    önerisi olan varsa yazabilir mi
  • tommy16 T kullanıcısına yanıt
    Reis yanlış anlama benimde hafifden çatlak ekran ama gözüme bile takılmıyor eğer kullanir durumdaysa boşver derim edge ekran bunlar servisde taksa orjinal yerini tutmaz 700 800 tl verir memnun olmazsın benden tavsiye ama illa değişecem diyorsanda inşallah bulursun

küçük kırık vardı köşede cam kalkmıştı o kısımda 5 aydır kullanıyordum o şekilde dün tekrar düştü tam edge köşesi sivri yere çarptı görüntü gitti tamamen, iptal telefon.
    ayrıca bu düşmelerde mutlaka edge kenar çarpıyor ve hasar alıyor nasıl saçmalık anlamadım.
    Hocam GSM iletişim güvenilir gibi duruyor YouTube'da videoları var
    Telefona düşürürken kılıf var mıydı hocam
    Bu arada geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ACİL YARDIM DOSTLAR;

3 tuşa bastım wip data yapmak niyetiyle ancak mavi-yeşil bir ekran üzerinde şu yazılar var

ODİN MODE
    DOWNLOAD SPEED FAST
    PRODUCT NAME: SM-N935F
    FRP LOCK: ON
    OEM LOCK: ON
    Secure Download: Enabled
    CCIC= S2MM005 hw:3 5main:D9
    WARRANTY VOID: 0 (0x0000)
    AP SWREV: B:5 K:3 S:3
    DID = 05350c6b4bc4
    DDI = HA_5416000

Downloading...
    Do not turn off target

NE YAPMAM LAZIM, BÖYLE KALDI CİHAZ

• Seriyye S kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi 3 tuşa bastığınız yanlış basmış olabilirsiniz
    güç tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda 10 saniye kadar basılı tutun telefon kendisini yeniden başlatacak ve şu anki moddan kurtulacaksınız
    zip data için ise güç tuşu ses arttırma tuşu ve home tuşuna basmanız gerekiyor acaba yanlış mı bastınız

• @receep 32 Teşekkürler cihaz tekrar açıldı.

Ses kısma, Home ve Güç tuşuna basmıştım.
    Tekrar teşekkürler.

• Seriyye S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
    Hocam güç tuşuna ses arttırma tuşuna ve home tuşuna bas istediğin menüye ulaşacaksın

• Samsung desteği kesti sanırım, 3 aylık güvenlik güncellemesi verecekti sözde

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    vrs nin kalın kılıfı vardı düşünce. yüz üstü düşmelerde sorun olmadı hiç, ama tam edge ekran kçşesine geldi darbe kılıf orayı kapatmıyor tamamen. hem kılıf hem ekran filmi ne varsa kullanın derim. bin hesap yapıyoruzs ayı geçirmek için, küçük bir dikkatsizlik nerdeyse 1000 tl ye mal oluyor insana.
    Hocam tekrardan geçmiş olsun ben de not fe yok
    ama cidden Samsung'un ekran fiyatları çok pahalı özellikle seve note serisinin ekranları pahalı kaç yıllık note 4'ün ekranına bile 600 TL istiyorlar
    Ama ekran cidden kaliteli samsung'dan başka bir telefona geçince ekran kalitesini hissediyorsunuz Samsung ekran işini cidden iyi yapıyor
    İnşallah işçiliği güzel bir yerde yaptırırsınız cihazınızı

• 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.