Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bende chrome alıştım.Samsung browserin tek güzel yanı araç çubugunun aşağıda olması keşke chromedede öyle olsa.

Alıntıları Göster
    https://www.technopat.net/2019/09/03/android-icin-google-chrome-kullanim-rehberi/

bu linkteki yazıyı okuyup menuyu alta alabılırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onderkaan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstteki sayfa çubuğu hariç diğerleri aşağı indi benim için önemli olan sayfa çubugu onu indiremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Teşekkürler üstteki sayfa çubuğu hariç diğerleri aşağı indi benim için önemli olan sayfa çubugu onu indiremedim
    Hocam orda flags sayfasina duet yazip aratin acilan sekmeyi enable demeyin secenekler cikiyor. Ben de kullaniyordum sekme butonunu alta almistim deneyin zaten yeniden baslatiyor chrome u ayni sayfada deneyip deneyip yaparsiniz

• onderkaan kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun seçenekleri denedim buldum dediğiniz gibi.

• quote:

Allah razı olsun seçenekleri denedim buldum dediğiniz gibi.
    Hallettiyseniz ne mutlu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: melihjoe

İstanbulda da bu hızda çalışan teknik servis bileniniz varsa yazarsanız sevinirim.
    Arkadaslarin dedigi gibi Kadikoy ve Sancaktepe ayni sirket, saniyorum destech bilisimdi, beni ekran degisimi icin sancaktepeye yonlendirmislerdi daha hizli olur diye 15 dakikada yapip verdiler.

• Bende ar sıra bildirim sesi geliyor ama bildirim çubuğu boş. Neden olabilir?

• Samsung browsera da gectim ama biraz once bugune kadar hic olmadigi kadsr saglam kilitlendi telefon. Samsung browser her actigimda kapandi. Telefonu kapatip acmak icin kapatma tusuna basili tutunca da secenek menusu cikartmak yerine restart yapmaya basladi. Baktim olacak gibi degil, soft reset yaptim. Daha sonra da wipe cache yaptim.
    Bakalim hayirlara vesile olacak mi? :)
    Android ile neler calisiyor ne kadar ne harciyor diye gorebildigimiz bir yer var mi? Ben bulamadim da.

• striders kullanıcısına yanıt
    Ben sadece Pubg oynarken ekranın köşelerinde bildirim ışığı yanıyor. Bakıyorum birşey yok. Bakalım bilen çıkacak mı :)
  • https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-note-9-128gb-kayitli,kutulu,sifir,orjinal,sinirli-793254312/detay

Arkadaşlar daha önce buralardan alışveriş yapan oldu mu .

Fiyat epey uygun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andreoni

Ben sadece Pubg oynarken ekranın köşelerinde bildirim ışığı yanıyor. Bakıyorum birşey yok. Bakalım bilen çıkacak mı :)
    Bir iki kere de benim basima geldi bak ben de merak ettim

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Sahibinden artık dolancırıcı pazarı oldu bir iğne dahi almayın.

• Kutu içinden çıkan kulaklıkta arıza oldu tekinden az ses geliyor. Yeni bir kablolu kulaklık alacağım müzik dinleme keyfinin iyi olmasının yanında telefon görüşmeleri çok iyi nir kulaklık arıyorum ne tavsiye edersiniz

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Ben 4 5 senedir kullanıyorum çok da memnunum

ilgli site

• shindorei kullanıcısına yanıt
    Müzik kalitesi kutu içindeki kulaklığa göre nasıl bir de kutu içinden çıkan kulaklıkla telefon görüşmesi çok verimli olmuyordu mesela konuşurken sayfa çevirseniz karşı tarafa inanılmaz gidiyordu o ses . Bu kulaklıkta görüşme nasıl .
  • S10E | S10 | S10+

S9 | S9+

NOTE 10 | NOTE 10+

NOTE 9

En güncel Android 10 Türkiye Romları eklenmiştir.

Ayrıca Samsung Usb Driver ve Odin en son sürümleri eklenmiştir.

https://forum.donanimhaber.com/android-10-pie-rehberi-faydali-anlatimlar-rom-linkleri-oreo-nougat-mm--114503536
  • Telefonunuzda bambaşka bir kullanıcı deneyimi için Samsung tarafından çıkarılmış Good Lock uygulamalarının olduğunu biliyor muydunuz ?

Android 9 için

Bir iki uygulama hariç hepsi güncellendi.

Android 10 için ayrı olarak

EdgeScreen, Lockstar, MultiStar, QuickStar eklendi. (daha güncel, daha çok özelliğe sahip)

Ayrıca size ek sürpriz yepyeni Samsung Internet Browser ve yeni özelliklerinin resimli anlatımları artık bu konuda olacaktır.

https://forum.donanimhaber.com/good-lock-2020-android-10-9-pie-uygulamalar-ipuclari-anlatimlar-linkler-2018-oreo-01-03-20--137426040

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Note 10 lite konusuna da eklersiniz zamanınız olunca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba en uygun orjinal note 9 s pen i nereden temin edebilirim? Amazon da var ally marka cesaret edemiyorum hayal kırıklıgı olur belki diye.

• beyler telefona güzel bi format atmak istiyorum ayarlar kısmında Fabrika Ayarlarına Sıfırla ile yaparsam yeterli olur mu ? recovery mode ile format ile aynı mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.