Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/how-to/guide-change-note-9-csc-easy-guide-t3879473

burada çok detaylı anlatılmış,

google da türkçe anlatımınıda bulabilirsiniz...
  • Bataryalı kılıf kullanan varmı arkadaşlar. Tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydındoruk kullanıcısına yanıt
    Değişince dili değişiyormu? Knox bozuluyorumu

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Knox Tetiklenmiyor ve Türkçe dil desteğide var çünki ROM Multi CSC
  • aydındoruk kullanıcısına yanıt
    Call Recorder - SKVALEX ücretli mi? Kendi stock arama kayıt emiyor mu csc yi değişince?

• Arkadaşlar örneğin bir pdf yazısını bşr taraftan okumak bir taraftan önemli yerlerin altını çizmek istiyorum kalemle ve telefon üzerinde çalışmak istiyorum bunu yapabileceğim bir uygulama var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    İlk sayfayı okuma zahmetinde bulunursanız orada mevcut uygulama tavsiye edilmiş

• qqqqqq0 Q kullanıcısına yanıt
    Call Recorder - SKVALEX ücretli , fakat arama kayıt programları içinde en iyisidir. stock programıda kullanabilirsiniz ama çok kullanışsız. kayıtlar içerisinde istediğiniz kayıdı bulmak zor vr karışık.
  • Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce note 5 telefonumdan Note 9 a geçtim ancak garip bir sorun yaşıyorum bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim. Telefon gün içinde sürekli wifi ile internete bağlı olmasına rağmen özellikle whatsapp mesajları ve mailler cihazın kilidini açmadan bildirim gelmiyor. maillerde hep kullandığım ayarlar var yani mail geldiğinde bildir seçeneği ayarlı. Bu özellik note 5 te mail gelir gelmez beni ikaz ediyordu ama note 9 da telefon bir şekilde kablosuz bağlantıyı kapatıyor ve ara ara açıyor. Tam olarak mantığını anlamış değilim o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Herkese iyi günler.
    Yazi fontu duzgun gosterilmeme problemi yasiyorsunuz anladigim kadariyla :/

Malum yazi fontlari neredeyse sonsuz ve pdf gibi dosyalardaki yazi fontlari bazen embedded ilistirilmis olabiliyor ve o zaman mobil vs uygulamalar neden acmiyor diye beklentilerimiz olabilir ama ya sorununuz telefonun kendisinden kaynakli ise yani telefonda o yazi fontu yuklu degilse ki o durumda en ideal yakin fontu kendisi yukleyecektir .

acaba eksik font sistemde yuklu degilse ve kendi kendisine otomatik bulup indirebilen bir uygulama da mevcut mudur ben de merak ediyorum . Bakacagim ... Bu onemli bir mesele ufak detay da olsa ...
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Always on display kullaniyorsaniz, onun ayarlarindan kaynakli olabilir.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Always on display kullaniyorsaniz, onun ayarlarindan kaynakli olabilir.

Saygilarimla.
    Yok hocam aod kapalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Yok hocam aod kapalı.

Alıntıları Göster
    Veri tasarrufu açık olabilir mi

Write on pdf isimli samsung un kendi uygulaması var onu yükleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Veri tasarrufu açık olabilir mi

Alıntıları Göster
    Hem kapalı hemde kablosuzda veri tasarrufu uygulanmıyor.

• Merhaba
    Nihayet note 9umu kullanmaya başladım.

Henüz yeni kullanıyorum. Güncellemelerin hiç birini yapmadım. Kimisi kamera sorunu demiş kimi şarj, ısınma vs.

Bu durumda Belli tarihe kadar olan güncellemeleri yapmak mı mantıklı yoksa allah ne verdiyse bulduğum güncelleme yapıştırayım mı?

• Arkadaşlar bu cihazın yurtdışı snapdragonlu versiyonunu kullanan var mı? Note 10 almak istiyorum ama bu modellerden hangisini almalıyım? Global ve europe olan exynox sanırım diğerlerinden hangisi Türkiye'de tam uyumlu çalışır?
    SM-N970F (Europe)
    SM-N970F/DS (Global)
    SM-N970U (USA)
    SM-N970U1 (USA unlocked)
    SM-N970W (Canada)
    SM-N9700/DS (LATAM, Brazil, China)
    SM-N970N (South Korea)
  • Arkadaşlar kolay gelsin note9 a android auto yükledim yeni aldığım araca usb ile bağlantı yaptığımda böyle bir hata veriyor yardımcı olurmusunuz
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atama -- 18 Eylül 2019; 14:48:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: striders

Merhaba
    Nihayet note 9umu kullanmaya başladım.

Henüz yeni kullanıyorum. Güncellemelerin hiç birini yapmadım. Kimisi kamera sorunu demiş kimi şarj, ısınma vs.

Bu durumda Belli tarihe kadar olan güncellemeleri yapmak mı mantıklı yoksa allah ne verdiyse bulduğum güncelleme yapıştırayım mı?
    Hepsini yapın.
  • Son güncellemeleri yuklemekten biraz çekinir oldum açıkcasi. Samsung note 10 yönlenmesini arttirmak için ufak ufak note 9'lara oynama yapar mi kestiremiyorum.
    Note 8 kullanan var mi? Note 9 ile birlikte bir yavaslama falan hissettiniz mi? :)

• 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.