Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birkaç gündür wifide hız sorunu yaşıyorum sorun ne olabilir sizce. Bağlanıyor ama çok az hız alıyorum videoları açamıyorum. Başka telefonlarda sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Geçen hafta itibarı ile tekrar işe başladığım için istediklerinizi denemeye vaktim olmadı (yaklaşık 1 aydır KÇÖ kapsamında izindeydim, o yüzden forumda fink atıp duruyordum 😁)
    Hem telefon hem de saatle tam dolumda powerbankin ışığı yeşile dönüyor. Fişe takılı ikende değilkende böyle. Telefonun şarj almadığı simgeden belli oluyor. Fotoğrafları paylaşıyorum, umarım işinize yararda indirim günlerinde ürünü alırsınız:

Powerbank tam dolu olduğunda böyle: dört beyaz ışık sabit yanıyor, diğer ışık yanmıyor. Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 9 Kasım 2020; 1:50:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Geçen hafta itibarı ile tekrar işe başladığım için istediklerinizi denemeye vaktim olmadı (yaklaşık 1 aydır KÇÖ kapsamında izindeydim, o yüzden forumda fink atıp duruyordum 😁)
    Hem telefon hem de saatle tam dolumda powerbankin ışığı yeşile dönüyor. Fişe takılı ikende değilkende böyle. Telefonun şarj almadığı simgeden belli oluyor. Fotoğrafları paylaşıyorum, umarım işinize yararda indirim günlerinde ürünü alırsınız:

Powerbank tam dolu olduğunda böyle: dört beyaz ışık sabit yanıyor, diğer ışık yanmıyor.

Öncelikle cevap için teşekkürler. Ayrıca işe tekrar başlamanıza sevindim onun içinde hayırlı olsun demek isterim. Hocam resimlerden anladığım kadarı ile benim teorim doğru gözüküyor yani cihaz sürekli şarza bağlı kalsa bile içindeki pilleri sürekli şarj etmiyor keza telefon yada saat dolunca da hem şarjı (telefon yada saat için) hemde kendi pillerini doldurmayı kesiyor demektir. Eğer böyleyse normal bir kablosuz şarj standından hiçbir farkı olmamış olacak artı olarak dolu cihazı yanımıza alım powerbank olarak kullanmaya devam edebileceğiz ve dahili pilleri de zarar görmemiş olacak. Geriye birtek sizin söylediğiniz konu kaldı içindeki piller ölünce yeni pil takviyesi yapamazsak yada yapmak istemezsek sadece kablosuz şarj pedi olarak kullanabilecekmiyiz bakalım bana göre kullanılmaması için bir sebep yok ama başka bir cinlik düşünmüşlermidir orasını bilemem. Bu cihazın yurt dışında 25000 mAH lik yeni versiyonu çıktı aslında onu uygun fiyata getirtebilsek uzun vadee daha çok işimizi görür ama burası türkiye bize kaliteli yaşam haram. Kalın sağlıcakla

• Note9'un şarj entegresinde arıza olabilir dedi bu gün bir kişi.

Benim Note9 hızlı şarj olmuyor. 6 saatte kablolu şarj oluyor. Şarj entegresi diye bir parça var mı arkadaşlar. Alıpta değiştirebileceğim.

• Hocam şarj entegresi anakart üzerinde bulunuyor ve değişimi biraz zahmetli bildiğim kadarıyla
    Sizin sorun biraz değişik, iki tane şarj soketi değiştirdiğiniz i söylediğiniz ikisinin de sorunlu olabileceğini düşünmüyorum

1 yıl önce aynı sorunu note 4 cihazında yaşadım ve kablo değiştirerek sorunu çözdüm
    Ama sizin sorun kablo ile de çözülmemiş
    İşini iyi bilen bir servise göstermenizi tavsiye ederim hangi şehirdesiniz

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Anamur dayım hocam. Büyük şehirler harici Anadolu'daki servislere güvenme dedi bir arkadaşım. Ankara'daki Samsung yetkili servise kargolamayı düşünüyorum.

Telefonu 3000'e satayım mı? Yoksa yaptırayım mı karar veremedim. Servis bir fiyat bilgisi vermedi. 2.el anakart baktım ama göremedim Türkiye de ki sitelerde.

Kablo ve şarj cihazından olmadığına eminim. Ama note10 gelecek onun kablosuyla da deneyeceğim. Bir de kablosuz şarj cihazıyla denemedim henüz. Normalde, okuduğum yorumlara göre 3,5 saatte kablosuz hızlı şarj etmesi gerekiyor.

Eğer, 3,5 saatte kablosuz hızlı şarj olursa; bu anakart çipinin sağlam olduğu anlamına gelir mi? Onu da merak ediyorum doğrusu.

• son güncelleme perişan etti teli diyor hanım.. varmı aynı durumu yaşıyan..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Batarya yönü ile şikayetiniz varsa bir-iki günde toparlaması gerekir kendi; yapay zeka telefon kullanım alışkanlıklarınızı topluyor bundan dolayı biraz fazla batarya kullanıp ısınma olabilir. Ayrıca One UI sürümü değişti, böyle güncellemelerde fabrika ayarlarına dönüp sıfır kurulumda tavsiye ediliyor.

• quote:

Batarya yönü ile şikayetiniz varsa bir-iki günde toparlaması gerekir kendi; yapay zeka telefon kullanım alışkanlıklarınızı topluyor bundan dolayı biraz fazla batarya kullanıp ısınma olabilir. Ayrıca One UI sürümü değişti, böyle güncellemelerde fabrika ayarlarına dönüp sıfır kurulumda tavsiye ediliyor.
    aynılarını söyledim.. tesekkürler. en azından fabrika ayarları iyi olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Ben alman sürümü kullanıyorum. İlk geldiği gibi yükledim. Hiç sıkıntı yaşamadım şimdilik

• Yav gençler ben gcam yükledim

Video çekerken sıkıntı yok ama fotoğraf kısmında direk siyah ekran oluyor

Çekim tuşu vs çalışmıyor

Var mı çözüm önerisi olan

• quote:

Orijinalden alıntı: striders

Yav gençler ben gcam yükledim

Video çekerken sıkıntı yok ama fotoğraf kısmında direk siyah ekran oluyor

Çekim tuşu vs çalışmıyor

Var mı çözüm önerisi olan

İlk linkten bu gcam versiyonunu yükleyin ve "Dosyalarım" uygulamasından dahili depolama içine Gcam klasörü açıp içine Configs diye klasör açın ve 2. linkten indirmiş olduğunuz Gcam Config.xml dosyasını o klasöre atın. Gcam uygulamasından alttaki siyah yere 2 kez tıklayıp config dosyasını seçin.

https://app.box.com/s/ayf23e3jb96llqwlfeh69k26aa91d7s4

https://app.box.com/s/asv8sk36qgz3z3bgv7g2yktrxsm3blxy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OvB -- 10 Kasım 2020; 23:33:34 >

• striders kullanıcısına yanıt

Bende aynı sorunu yaşadım uğraşmadım sildim uygulamayı Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] 

• OvB kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağolasın

• Günaydın arkadaşlar. Geçen hafta note 9 ve poco f2 pro arasında kaldığımı ve hangisini almam gerektiğini size sormuştum, eksik olmayın cevap verdiniz. Cevaplarsanız bir sorum daha olacak:

-Kalem ile yazdıklarımı note 9 da dijital metin, pdf veya word... e dönüştürebilir miyim yoksa yalnızca Note 10 ve üzeri seriler mi bunu yapabiliyor?

-Note 9 alacak kadar bütçem var, 3-4 yıl kullanım için Note 9 mu Note 10 mu ?

İyi ekran, sosyal medya, banka uygulamaları ve iletişim dışında telefonu kullanmıyorum. İphone SE 2016 var ve artık beni bırak diyor. Note 9 halen de alınabilir mi yoksa note 10 mu önerirsiniz ? (Kalem ile kullanmak istiyorum)

• Anarchy1 A kullanıcısına yanıt
    Tuttuğunuz notları kalem için optimize edilmiş Samsung Notes uygulaması ile Word, pdf formatlarına çevirebilirsiniz.

https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.app.notes&cId=000005231761

Ayrıca kalemle kullanmayı klavye gibi düşünün Samsung Klavye'deki El Yazısı özelliğini kullanarak klavye ile yazı yapabileceğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bu Samsung'un tüm kalemli telefon/tabletleri için geçerlidir:

Şu an Samsung, Note 10 plus için çok güzel indirimler yapıyor. 11.11 indirimleri ile 6.100-6 300'e alan arkadaşlar oldu. Dün gece Samsung Türkiye n11'de anlık bir indirim ile 5.999'a Note 10 plus sattı. Forumdaki kullanıcı sayfasını ziyaret edin orda okursunuz bunları ve n11, hepsiburada, trendyolu takip edin. Bende eylül ayının sonunda cihaz değişim kampanyası ile Note9'dan 10 plus'a geçtim. 5.750'ye aldılar, 8.399TL'ye sattıkları 10 plus'ın ücretinden düştüler.
    Note9 güzel cihaz, değiştirirken gözüm arkada kaldı ama Note 10 plus 3 büyük güncelleme alacak, android 12'ye kadar güncellenecek.

• quote:

Tuttuğunuz notları kalem için optimize edilmiş Samsung Notes uygulaması ile Word, pdf formatlarına çevirebilirsiniz.

https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.app.notes&cId=000005231761

Ayrıca kalemle kullanmayı klavye gibi düşünün Samsung Klavye'deki El Yazısı özelliğini kullanarak klavye ile yazı yapabileceğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bu Samsung'un tüm kalemli telefon/tabletleri için geçerlidir:

Şu an Samsung, Note 10 plus için çok güzel indirimler yapıyor. 11.11 indirimleri ile 6.100-6 300'e alan arkadaşlar oldu. Dün gece Samsung Türkiye n11'de anlık bir indirim ile 5.999'a Note 10 plus sattı. Forumdaki kullanıcı sayfasını ziyaret edin orda okursunuz bunları ve n11, hepsiburada, trendyolu takip edin. Bende eylül ayının sonunda cihaz değişim kampanyası ile Note9'dan 10 plus'a geçtim. 5.750'ye aldılar, 8.399TL'ye sattıkları 10 plus'ın ücretinden düştüler.
    Note9 güzel cihaz, değiştirirken gözüm arkada kaldı ama Note 10 plus 3 büyük güncelleme alacak, android 12'ye kadar güncellenecek.

Cevabın için teşekkür ederim. Note 9 sıfır 3500 e bulmuştum fakat anlaşılan güncelliğini korumak istiyorsam note 10 hatta 10+ almam gerekecek.

• Anarchy1 A kullanıcısına yanıt
    3.500'de sıfır Note 9 için çok güzel fiyatmış...

• Note 9 - Note 10 plus degisim kampanyasi devam ediyor mu ? Samsungun sitesinde bir bilgi göremedim. Note 10 plus fiyati 6999 TL görünüyor.

• boltman34 B kullanıcısına yanıt
    Evet, devam ediyor. Note 10 plus fiyatı ile beraber iade cihazların fiyatlarınıda revize etmişler. Sorunsuz Note9'u 3.600'den alıyorlar:

• 
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.