Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam her iki kırılmada da kalem telefonun içindeydi.ilkini de paylaşmıştım buradan.yarısı içinde kalmıştı telefonun.

note 2,note 4 de kullandık geçmişte.kalemleri böyle dandik değildi.esktra dikkat edeceğiz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

hocam her iki kırılmada da kalem telefonun içindeydi.ilkini de paylaşmıştım buradan.yarısı içinde kalmıştı telefonun.

note 2,note 4 de kullandık geçmişte.kalemleri böyle dandik değildi.esktra dikkat edeceğiz artık.
    Note 3 kaleminin üst kısmına ufak bir baskı ile kırmak çok basit
  • Paradaisu. kullanıcısına yanıt
    Ön kameranın da çözünürlüğünü düşürün olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agimnat -- 22 Nisan 2019; 16:25:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linux on Dex BETA si guncellenmis. BETA sina katilmamis olanlar icin asagidaki adresten uygulamayi guncelleyebilirlre digerleri Google Play Store dan guncelleyebilir .

sammobile.com dan indirmek icin :https://www.sammobile.com/apk/linux-on-dex/linux-on-dex-beta-1-0-51/

Kaynak:
    https://www.sammobile.com/2019/04/22/linux-on-dex-supports-more-galaxy-devices/

Nedir ve daha fazlasi icin :
    https://www.linuxondex.com

• whtswrongstupid kullanıcısına yanıt
    Klavye ayarların var o ayar.Çekebiliyosun aşağıya doğru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung'un güncelleme konusunda özüne dönmüş olması can sıkıcı.
  • Tdeniz5 kullanıcısına yanıt
    Anlasilan Note10 yazilim gelistirmesine hiz kazandiriyorlar olabilir ... Turkiye gibi ulkelerde yani Exynos lu olup ta tek sim karti model baska ulke yok diye biliyorum ama kamerasi veya baska bir bileseni belki de farklidir o yuzden ozel bir derleme ile odaklaniyorlar da olabilir :/

Sonucta ben de rahatsiz oldum. Ben de gectim Polonya'ya. OZellikle Turkiye cihazlarin kamerasi icin suphelerim var ...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Polonyaya geçmek nedir? Güncellemeleri alabilmek icin turkiye yerine polonya gibi mi algilatiyoruz cihazi?

Hani 2 nesil falan geriden gelen bir model olsa tamam diyeceğim de Note serisinin en son modeline bu şekilde geç güncelleme vermeleri cidden kabul edilir değil.

Kendimi bildim bileli Note serisi kullanıyorum ama Samsung'un bu huyundan cidden nefret ediyorum.

Hayır yani güncelleme diye ölen biri değilim ama madem Türkiye'ye Exynos veriyorsun o zaman ona göre bir yol haritası çizeceksin. Baştan aşağı fiyasko.

Keşke şu kalem işini çözen bir firma olsa.
  • Şuan diğer Note9 larada gelmedi ki.Yani bir önce ki güvenlik güncellemesine bakıyorum seri bir şekilde tüm csclere yayınlanmış şimdi ise 14ünden beri dağıtım yok N960F modeli için.
  • Arkadaşlar google camerayi yükleyemedim. Bir yerleden ısırıp yükledim ama çalışmadı. Siz nerden yüklediniz kolayca indirip yükleyeceğimiz birnsite var mı. Ayrıca apk yi indirim yüklemem yetiyor mu?

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Aslında geçmedim home csc ile belirtmiştim.

O dediğiniz Combination Firmware ile oluyor.

Şuan bendeki Türkiye gibi ve volte vilte 4.5G ler sorunsuz çalışıyor.

Normalde ay ortası çıkardı Türkiye için çıkmaması yüzünden geçtim.

Ben yıllarca iphone kullandığım için bu terimlere hiç aşina değilim ama sağolun cevap için. Güncelleme aldınız mı yani? :)
    Ne yapmak lazım peki diye sorsam çok mu uğraştırırım sizi? Izlemem gereken yolu göstermeniz de yeterli olur, araştiririm ben hic sorun degil.

• Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

Bugün Good Lock modüllerine 7 yeni güncelleme geldi, NiceLock kullanıcılarına Türkçe bildirim gönderildi ve DH NiceLock konusunun ilk mesajına linkler eklendi. Güncelleme bilgileri NiceLock neler yeni kısmına yüklendi.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

İndirmek isteyenler için:
    [PlayStore - Nicelock]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluehorizonapps.nicelock3
    [PlayStore - NiceLock Reklamsız]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluehorizonapps.nicelock3Paid

• ekrem_6655 E kullanıcısına yanıt
    Arkada sayfalarda link var.
  • Bizimkisi bir Note hikayesi
    Kavisli,Amoled'li film gibi biraz
    Gözyaşi,Umut Ve Ihtiras
    Bizimkisi yavasladi gibi biraz
    Batarya Alev Gibi

Bu Jelatinler senin icin
    Bu s-pen ikimizin
    Hic düsurme aglama
    Kılıfta kullan daima

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B65C556FE -- 23 Nisan 2019; 21:6:5 >
    Iphone basitligi kisitlamalar ve seceneklerin olmayisi ile ALGISAL olarak goreceli olarak begenilebilir. Ama bir gercek te vardir ki : Esit guncellemeler alirlar es zamanli tum dunyada bu Samsung ta yoktur :/ .

Google Android ve SAmsung un sundugu farkli kaynaklardan orjinal guncelleme yazilim atma ile secenekler cozumler coktur .

Guncelleme Turkiye dahil bircok ulkeye gelmedi tercih meselesi ben yukledim.

Arastirmak isterseniz ilk sayfa ilk cevapta anlatilmaktadir.

Odin samfirm yazilim atma dosyalari indirme vs ben de anlatim ama en kapsamlisi genis anlatilanlari da vardir Turkce veya baska dillerde . DH forumda MuhendisMurat aldli uye de klavuz hazirlamis bakabilirsiniz.

Android kullanilacaksa iste bu tur detaylari da bilinirse o zaman cozum uretmedeki seceneklerimiz de artmis olacaktir

• eyuunal E kullanıcısına yanıt
    ben zamaninda söyledim note 9 un kalemleri bu sefer çok ince kalitesiz aaninsa bozuluyo diye. inanmiyordunuz bana al iste kanit

Çok tesekkür ediyorum cevap için. Konuyu surekli takipteyim fakat ilk konudaki güncellemelerini kontrol etmiyorum, arada oraya da göz atarim. Odin ile yuklemeye de bakicam tabi ki. Polonya surumunu yuklemek lazim anladigim kadariyla orasi guncelleme aldi.

Bilgisayardan guncelleme yapmayi dert etmez iseniz samfirm ile indirip Odin ile kurmak HOME_CSC ( elbette ) ile kurmak en idealidir.

Karar kisinindir ama .
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.