Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adilesme717171

arkadaşlar iyi geceler bişey sormak istiyorum bu samsung klavye neden bu kadar cok sarj yiyor bir terslik var bu işde yardımcı olurmusunuz
    1 kez benimde başıma geldi cihazı kapatıp açtım sonra bi sorun olmadı hocam.
  • Paradaisu. kullanıcısına yanıt
    Hocam acıp kapattım ama halen aynı sorun devam ediyor.
  • adilesme717171 A kullanıcısına yanıt
    Klavye uygulamasini sifirla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümrük vergisiyle karıştırdınız sanırım.
    Ötv satış üzerinden alınan vergidir.
    Tıpkı KDV gibi.
    Yürürlüğe girdiğinde fiyatların hepsine yansır. Eski yeni farketmez.
    Ha firmalar stok eritmek için eski modellerde fiyatlara yansıtmaz kardan zarar sineye çekerler belki.
    Zam kapıda.

• ferduh kullanıcısına yanıt
    Bazen alınan kararlarlarda bu tarihten itibaren yurda yeni giris yapan telefonlarda geçerli diye bir ibare olabiliyor.

• Var mı şimdi ki kanun taslağında bu ibare. İncelediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ferduh kullanıcısına yanıt
    Bu konuda hiç bir bilgi bulamadım. Sanırım hepsine uygulayacaklar.
    Zaten yetki verilmiş. Meclisten oy çoğunluğuna bağlı olarak onaylanacak. Bizim meclis bir işe yaramıyor mu anlamıyorum. Böyle bir kanunu millet vekili nasıl onaylayabiliyor.
    Meclisten geçtiği an resmi gazetede şu tarihten itibaren ötv yüzde 50 olmuştur diye söyler zaten. Ona göre o tarihten önce almak gerekiyor telefonu.

• Telefonu aldığımdan beri ekran koruyucu ile kullanıyordum,görüntü kalitesini düşürdüğü için çıkardım ekran gerçekten bambaşka bir hal haldı.Bu şekilde kullanmak daha keyifli.

• quote:

Orijinalden alıntı: SF01

Telefonu aldığımdan beri ekran koruyucu ile kullanıyordum,görüntü kalitesini düşürdüğü için çıkardım ekran gerçekten bambaşka bir hal haldı.Bu şekilde kullanmak daha keyifli.
    Bir aydır falan ekran koruyucusuz kullanıyorum gerçekten telefon bu şekilde başka bir durumda dikkatli kullandığınızda bu şekilde kullanmayı tercih ederim.

• adilesme717171 A kullanıcısına yanıt
    Swift klavyeyi öneririm hem kullanış hem şarj tüketimi açısından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptansss

Arkadaşlar cihaz bakımdan pil e basınca uygulamaları kaldırıyordu, şimdi sadece ayarlanan zamanda yapıyor, eskisi gibi yapılabiliyormu. Teşekkürler.
    Değerli arkadaşlar bilgisi veya fikri olan var mı acaba. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: adilesme717171

Hocam acıp kapattım ama halen aynı sorun devam ediyor.
    hocam sarjızını yüzde 5 e düşürün sonra yüzde yüze kesintisiz sarj edin bu işlemlerden sonra cihazı yeniden başlatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

hocam sarjızını yüzde 5 e düşürün sonra yüzde yüze kesintisiz sarj edin bu işlemlerden sonra cihazı yeniden başlatın.

Alıntıları Göster
    Aynı sorun bende de vardı önce klavyeyi sıfırladım sonra switkey klavye yükledim bir müddet onu kullandım tekrar samsung klavyeye geçin sorun düzeldi

• Arkadaşlar bu telefonun portre modunda iphonedaki gibi sahne ışığı modları var mı? Hani arka Planı siyah yapıp sadece objeyi çekiyor ya iphone Onu Arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrmm1

Swift klavyeyi öneririm hem kullanış hem şarj tüketimi açısından
    Navigasyon tuşları kapalı ile klavyeyi tıpkı samsung klavye gibi biraz yukarda konumlandırma özelliği geldi mi swiftkey e. En son denediğimde swiftkey çok alttan başlıyordu yazma konusunda beni rahatsız etmişti.

• kouken K kullanıcısına yanıt
    Exynos icin gecen hafta internette arastirdigimda buldum fakat 2-3 farkli yerden indirmeme ragmen program acilmadi. Uygulama durduruldu hatasi aldim hep. Umarim biri yolunu biliyordur bende pesindeyim cunku.

• Konunun sahibi hocam bu mesajı sabitleyebilirse guzel olur zira kaybolunca bulmasi zor oluyor.

Pie sonrası fark edenler olmuştur kilit tuşuna bastığınızda cihazın ekranının kapanması biraz gec oluyor. Tuşa bastıktan 1 saniye kadar sonra ekran kararıyor.

Az önce bir şey denedim ve bu gecikmeyi cozdugunu söyleyebilirim. Kamerayi acin, ayarlar ikonuna tikladiktan somra en asagida ekran goruntusundeki hizli baslatma acik ise kapatın.

Gecikmeyi baya düşürdü bunu yapinca

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Standart cevap olacak ama paran varsa tabikide s10 bekle. Her zaman yeni çıkan modelin eskisinin azıcık farklısı derler ama bence öyle değil illa bariz farklar oluyor. Ama s9 plus 4200 lira fiyatlara satılırken s10 plus a 7000 civarı para ödemekte o farkın sana göre değip değmeyeceğine bağlı.

Alıntıları Göster
    Aradaki paraya en kral tableti alırsın 5 sene her türlü dış aktiviteyi yaparsın, oyun oynarsın, resim arşivi yaparsın vs. vs.

7000 tl etmez şu an hiçbir telefon arada 3000 tl fark olursa ilk etapta çok fazla satın alınacağını sanmıyorum Note 10 a kadar fiyatta düşmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: rdm

Arkadaşlar bu telefonun portre modunda iphonedaki gibi sahne ışığı modları var mı? Hani arka Planı siyah yapıp sadece objeyi çekiyor ya iphone Onu Arıyorum
    yok mu bilgisi olan?

• rdm kullanıcısına yanıt
    O ozellik 3 boyutlu yuz tanimasi olan Iphone lardaki 30bin infared lazer noktlama ile 3 boyutlu yuz haritalandirma ile arka plandakini ayiklamasi ile siyah eldebilmektedir ( baska seyler de elde edilebiliyor gerci misal; gorunmezlik gibi :) ) .

Yani donanimsal bir ozelliktir Note9 da yoktur uygulanamaz .
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.