Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladigim kadariyla suan icin sadece Samsung calisanlari ilgili bolumdekiler test edebiliyor. En son duragi yayinlanmadan once ise GSM operatorleridir sebeke uyum vs testler icin ...

Suan icin birsey yok :/
  • mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim .
  • En iyisi beni yaptığım gibi kapaklı kılıf alın kullanın led view kullanıyorum keyfim yerinde.... az sonra resin atarım kalem kullanılan cihazda ekran koruyucuyu verimli bulmuyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Ağustos ayından bu yana clear view stand kılıfla kullanıyorum en mantıklı olanıda bu bana kalırsa
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEARTH1977 -- 26 Kasım 2018; 14:50:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEARTH1977

Ağustos ayından bu yana clear view stand kılıfla kullanıyorum en mantıklı olanıda bu bana kalırsa
    Kesinlikle

• avb A kullanıcısına yanıt
    Yok herhangi bir şey kapatmadım, bu telefonu aldığımın 2.günü çıkan performans.
  • Arkadaşlar dex kablosu almak isteyenler hepsiburada sitesinden spigen marka kabloyu alabilirler. Ben aldım, bugün geldi ve dex modu çalışıyor. Cuma indirimi devam ediyor ve sadece 49.90₺.

Saygılar...

• Note 9 la çektiğim 4k 60 fps videoyu 4k televizyonumda izleyemedim, desteklenmeyen dosya biçimi diyor. Neden olabilir

Note8 e oluyormu.

• Bildiğim kadarıyla dex modu Note 8 de çalışmıyor..

Saygılar...

• Almayı düşündüğüm telefon. Fakat bütçemin oldukça yukarısında. Elimde lg g4 var, bir iki ay daha idare edebilirim gibi duruyor. Bu arada note 9'un fiyatı note 8 - 4 bin seviyelerine gelir mi merak ediyorum. Piyasa hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim. Kırk yılda bir telefon alacağım, lg g4'ten sonra sıkıntı yaşatmasın ve almışken note 9 olsun istiyorum
    Teşekkürler

• Low-Rider L kullanıcısına yanıt
    daha önce burada paylaştığım pil kullanım değerlerinde gps hariç herşey açıktı.dolayısıyla facebook service de açık .note 9 herhangib bir ekstra önlem almayı gerektiren bir telefon değil aslında.
  • Android 9.0 ile Dex modu destegi gelecektir . Bu konuda daha once burada kaynakli paylasimlari da yapmistim hatta Note 8 Ana konusunda da ...
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Led view ile kablosuz şarj yapılabiliyor mu? Ayrıca kapak tam kapanıyor mu? Aralık kalıyor denilmiş çoğu yorumda.
  • DeX mod dedigimiz telefon görüntüsünü tv ye veya bilg aktarma mi? Aynı işlemi kablosuz olarak smart tv de screen mirroring ile yapıyoruz zaten. Tam anlamadım olayı. Bu kablonun Artısı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIMYACI08 -- 27 Kasım 2018; 0:15:3 >
  • KIMYACI08 kullanıcısına yanıt
    Klavye fare takıp bilgisayar gibi kullanmayı diyorlar.
  • KIMYACI08 kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/jPpa6fgBghU

Bu videoda gerekli bilgileri görebilirsiniz...

Saygılar...

• Teşekkürler .

• redof R kullanıcısına yanıt
    Aslında bu iş bizde bitiyor bende yıllarca sürekli yeniledim baktık para tuzağı şuan lg g4 var bildiğin aynı işi görüyor aç gözlü olmasak on yıl bile kullanılır ama ama işte duramıyoruz şuan note 9 yads s9 plus almayı düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.