Şimdi Ara

★★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 8 ★★★★ [Lansman 23 Ağustos'ta]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ★★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 8 ★★★★ [Lansman 23 Ağustos'ta]

Note 8'in önümüzdeki ay tanıtılacağı hemen hemen kesinleşti. Tanıtılmadan önce bu telefonu bekleyen ve benim gibi almayı düşünenler için konuyu açmak istedim. Şu ana kadar tahmin edilen özellikleri:

Qualcomm Snapdragon 835 (Amerika için)
    Exynos 8895 (Avrupa için)
    6 GB LPDDR4 Ram
    6.3 inch 4K SuperAmoled Ekran
    12 MP Arka kamera
    3,300 mAh Batarya

Geçtiğimiz seneki note 7 faciasından sonra Samsung'un beklentilerin üstünde bir telefon çıkaracağını düşünüyorum. Gelişmeler oldukça konuyu güncelleyeceğim.

21.07.2017

Note 8 lansmanının 23 Ağustos'ta yapılacağı açıklandı.Lansman resminde benim dikkatimi çeken S-Pen in daha çok vurgulanması oldu. Muhtemelen bu yönde daha büyük değişiklikler göreceğiz.

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Resmi-Samsung-Galaxy-Note-8-23-Agustosta-tanitiliyor.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 21 Temmuz 2017; 9:35:48 >

• Hayırlı olsun ..5000 tl hazırlamak lazım şimdiden heralde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip...
  • Beklediğimiz gibi lansmanın 23 Ağustos'ta yapılacağı kesinleşti. Konuyu güncelledim.
  • Tahminim hediyeli olursa 5.499 tl, hediyesiz olursa 4.999 tl.

3 ay sonra -500 tl ,6 ay sonra -750 tl , 1 seneye kalmaz ,-1000 tl indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf.capraz

Tahminim hediyeli olursa 5.499 tl, hediyesiz olursa 4.999 tl.

3 ay sonra -500 tl ,6 ay sonra -750 tl , 1 seneye kalmaz ,-1000 tl indirim.

Internet ile fiziksel magaza fiyati karsilastirmayin allah askina komik oluyor....

S8 hala 3999 nerede indirim internetten alan adam zaten bu fiyatlara almiyor.Ilk websitelerinde satilmaya basladinda bile 3300'e aliniyordu..

Karsilastirma yapacaksaniz internet vs internet fiziksel vs fiziksel karsilastirma yapin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet cihaz tanıtıldı ve ben hayal kırıklığına uğradım çünkü aşırı büyük olmuş. Neremize sokucaz bu telefonu? Pil s8+'tan ufak. Ben eledim çünkü note 4 bile büyük iken bu aşırı olmuş. Yav arkadaş 2 yıldır alacak telefon bulamıyorum iyi mi . Bu gidişle zorla yeni iPhone'a gebe bırakacaklar bizi. Kullanışlılık ve pil açısından sanırım yeni iPhone daha iyi olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 23 Ağustos 2017; 20:56:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.