Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Office programı olarak ne kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • polkol kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Bende aynı

hoş bir durum değil ama başka satıcı bile olsa yine de problem olunca iade vs hepsiburada ilgileniyor

yine de müşteri hizmetlerine sorun derim
  • valerio V kullanıcısına yanıt
    olumsuz puan verenler hep "ürün orjinal değil" demişler dikkat!!!
  • Arkadaşlar önemli bir sorunum var. Uçuş moduna telefonu aldığımda karşı taraf beni arayabiliyor veya mesaj gönderebiliyor bana. Ancak ben başkasını arayamıyorum. Deneyen oldu mu acaba hiç. Çok ilginç ben çözemedim nedenini?

Bu tarz ürünlerin sahtesi çok hocam. Önceki nesillerde bu konu ile ilgili şikayet çoktu. Atalarımızin güzel bir sözü var: Ucuz etin yahnisi Olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

hoş bir durum değil ama başka satıcı bile olsa yine de problem olunca iade vs hepsiburada ilgileniyor

yine de müşteri hizmetlerine sorun derim

yazdık cevap bekliyoruz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Bende aynı

ayrıca sizde fiyat 3579 gözüküyor bende 3562
  • Hepsiburada dan almış olduğum cihaz az önce elime geçti, garantiyi nereden sorgularız yardımcı olabilecek olan var mı acaba?
    Teşekkürler.
  • g esittir on G kullanıcısına yanıt
    içinden garanti belgesi çıkmadı mı? Orada yazıor olması lazım. ayrıca gelen telefon çift simli olan mı?Çift simli ise arka tarafın bir fotosunu alabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polkol -- 25 Kasım 2017; 14:55:51 >
    Garanti belgesinde Samsung Türkiye tarafından getirildiği yazıyor, ki o şekilde aldım özellikle. Tek simli modeli, sadece internetten kontrol etme şansımız var mı diye merak ettim.
  • g esittir on G kullanıcısına yanıt
    yok: telefon ederseniz etikete ve mühüre bakın diyorlar
  • 699 euro+256 gb sd card samsung dan hediye + 4 taksit sıfır faiz ile gözü karartıp aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam, teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
  • hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Simetri sorunu değil. Kalemin rahat çıkması için kılıfın sağ tarafı daha içerde tasarlanmış. 1mm darbe aldı dediğiniz tam olarak nedir? Kalemin olduğu köşede göçme mi oluştu?

• peki teknoloji marketlerde satılanlar orjinal mdir ?
    Ben adaptörsüz olanını teknosa'dan 150TL'ye almıştım. Site açılırsa link vereyim.
    https://www.teknosa.com/urunler/145057282/samsung-pg950-kablosuz-sarj-cihazi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 25 Kasım 2017; 16:54:47 >
  • Sayın farumdaşlarım sizcede cihazın şarjı hızlı düşmüyor mu ? Özellikle tam şarjdan sonraki %85 e gelene kadar?

• https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8-Kilif-Spigen-Tough-Armor-Orchid-Gray,PR-3009.html

Telefonu henüz almadım ama bu kılıfı HB’den indirimle 75 tl’ye şimdi sipariş ettim.Kullanan var mı yorum alabilir miyim?Bu arada bu kılıfı şu an 6S cihazımda kullanıyorum.Son derece memnunum.Sadece biraz kaba duruyor.Ana böyle bir telefonda önce güvenlik!

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.