Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkanist

Teşekkür ederim. Yarın TİM e uğrayayım.

Rica ederim. İnşallah 5D olanından bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

iphone x' imi (yurt dışıydı) iyi fiyata satıp gittigidiyordan note 8 aldım.

iphone x mükemmel telefon fakat ekranı bana küçük geldi.

merhaba. sizi hatırlıyorum note forumlarından. :)
    iki cihazı da karşılaştırır mısınız? merak ediyorum. iphone x da bayağı bir hata çıktı diye haberler vardı geçenlerde twitterda.

merhabalar;

Samsung NOTE 8 ilk çıktığı an 5000 tl ücret ödeyerek satın almıştım.

Daha sonra hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen sırf değişiklik olsun diye iphone 8 plus aldım :) eşim 8 plus ı beğenince o cihazı ona verip kendim yurt dışı x aldım.

özetleyecek olursak İphone X gerçekten özel bir cihaz ben bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım.

fakat iphone x deki ekran çentiği sebebiyle samsung s8 deki ekrandan bile ufak durmakta...
    bataryası 8 plustan sonra yüzde 25 daha az gidiyor gibi geldi sözde ekran amoled ama sebebini bilmediğim şekilde 8 plustan az gidiyor bataryası...

İş olarak fonsiyonel özellikler, görüşmelerimin kayda alınabilmesi, büyük ekran ( gerçekten çok güzel kolaylık ) gibi artılarından dolayı note 8 e geçmeye karar verdim...

İphone u şöyle düşünmek lazım elinizde çok güzel bir telefon, fotoğraf makinesi ve sosyal medya canavarı var evet gerçekten şık ve güzel ama bundan ötesi yok işte belli bir süre sonra sıkmaya başlıyor benide sıkmaya başladı ve iyi fiyat veren birini bulunca tr de de çıkmadan az zararla satmayı kafaya koymuşken aldığım fiyata sattım 6100 e iphone x i sattım. kendime 4050 TL ye note 8 yanına da orjinal led kılıf (siyah) satın aldım. ürünler yarın elimde olur inş uzunca bir süre note 8 kullanmayı düşünüyorum

Valla bir siz bir de Grolof yani Gürol abinin telefon değiştirme hızına yetişemiyorum

Şaka bir yana bence iphone daha çok tek düze ama rahat, sorunsuz cihaz kullanmak isteyenlere göre. Özellikle note serisi de daha spesifik, sofistike yada dibine kadar kullanmak isteyenler için.

Hocam bir iphone kullanıcısı olarak ios un eski ios olmadığını söyleyebilirm sizin güncel android en az ios 11 kadar stabildir emin olun rahat rahat kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• momenty kullanıcısına yanıt
    Yıllardır Note kullanıyor olmama rağmen bu sene değişiklik olsun diye geçiş yapacaktım ama iPhone kullanan arkadaşlarım da aynı şeyi söylediği için Note 8'le devam etme kararı aldım.

Note 8 şuan inanılmaz stabil çalışıyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu stabilliğini kaybetmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tdeniz5 -- 15 Kasım 2017; 4:38:38 >
  • erkanist kullanıcısına yanıt
    benim telefonda da aynı telefonda çok ısrar ettim kontrol edelim diye ama üzeri samsung etiketi varsa bizim garantide dir dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tdeniz5

Yıllardır Note kullanıyor olmama rağmen bu sene değişiklik olsun diye geçiş yapacaktım ama iPhone kullanan arkadaşlarım da aynı şeyi söylediği için Note 8'le devam etme kararı aldım.

Note 8 şuan inanılmaz stabil çalışıyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu stabilliğini kaybetmez.

Boşverin hocam maceraya gerek yok .

İphone şu anda piyasadaki en kusursuz telefon kesinlikle. Ama telefondan daha fazlası olan cihazlar var gördüğünüz üzere ... 4-5 sene sonra birdaha ios alacağımı sanmıyorum bence. Parasını o kadar da haketmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: momenty

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

quote:

iphone x' imi (yurt dışıydı) iyi fiyata satıp gittigidiyordan note 8 aldım.

iphone x mükemmel telefon fakat ekranı bana küçük geldi.

merhaba. sizi hatırlıyorum note forumlarından. :)
    iki cihazı da karşılaştırır mısınız? merak ediyorum. iphone x da bayağı bir hata çıktı diye haberler vardı geçenlerde twitterda.

merhabalar;

Samsung NOTE 8 ilk çıktığı an 5000 tl ücret ödeyerek satın almıştım.

Daha sonra hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen sırf değişiklik olsun diye iphone 8 plus aldım :) eşim 8 plus ı beğenince o cihazı ona verip kendim yurt dışı x aldım.

özetleyecek olursak İphone X gerçekten özel bir cihaz ben bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım.

fakat iphone x deki ekran çentiği sebebiyle samsung s8 deki ekrandan bile ufak durmakta...
    bataryası 8 plustan sonra yüzde 25 daha az gidiyor gibi geldi sözde ekran amoled ama sebebini bilmediğim şekilde 8 plustan az gidiyor bataryası...

İş olarak fonsiyonel özellikler, görüşmelerimin kayda alınabilmesi, büyük ekran ( gerçekten çok güzel kolaylık ) gibi artılarından dolayı note 8 e geçmeye karar verdim...

İphone u şöyle düşünmek lazım elinizde çok güzel bir telefon, fotoğraf makinesi ve sosyal medya canavarı var evet gerçekten şık ve güzel ama bundan ötesi yok işte belli bir süre sonra sıkmaya başlıyor benide sıkmaya başladı ve iyi fiyat veren birini bulunca tr de de çıkmadan az zararla satmayı kafaya koymuşken aldığım fiyata sattım 6100 e iphone x i sattım. kendime 4050 TL ye note 8 yanına da orjinal led kılıf (siyah) satın aldım. ürünler yarın elimde olur inş uzunca bir süre note 8 kullanmayı düşünüyorum

Valla bir siz bir de Grolof yani Gürol abinin telefon değiştirme hızına yetişemiyorum

Şaka bir yana bence iphone daha çok tek düze ama rahat, sorunsuz cihaz kullanmak isteyenlere göre. Özellikle note serisi de daha spesifik, sofistike yada dibine kadar kullanmak isteyenler için.

Hocam bir iphone kullanıcısı olarak ios un eski ios olmadığını söyleyebilirm sizin güncel android en az ios 11 kadar stabildir emin olun rahat rahat kullanın

Valla hocam ben halen daha note 4 kullanıyorum ve memnunum. En son Ağustos güncellemesi aldım ve öyle mutlu mesut kullanıyorum. Bir fırsat yakalarsam değiştirmeyi düşünüyorum ama bu fiyatlardan değil kesinlikle. Note 8'i 3500'lü rakamlara denk getirirsem sıfır yada çok temiz ikinci el almayı düşünüyorum. Bana göre hiç bir cihaz bu fiyatları haketmiyor. Motosiklet fiyatına telefon mu olur yahu

• casusnet kullanıcısına yanıt
    Telefonda kontrol ettirmeye gerek yok. Kutu üzerinde yazıyor. Zaten garanti belgesinde yetkili servisleri KVK olarak belirtmişler. İçiniz rahat olsun.
  • Merhaba,

Telefonu alalı 2 hafta oldu.hızlı şarjı bilerek kapalı tutuyorum.

Telefon şarja takılı iken restart yapar isem telefon açıldığında hızlı şarj yazıyor ekranda.

Şarjdan çekmeden ayarlardan kontrol ediyorum ama hızlı şarj kapalı aslında.

Zannediyorum yazılımsal bi bug var.

Sizlerde deneyebilirmisiniz ?

Ben eski note 5 kullanıcısıyım onda bu olay olmuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ovc206 -- 15 Kasım 2017; 10:51:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ovc206 O kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal bug var. bilinen bir durum. henüz düzeltilmedi hocam.
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    Bende N11 Shubuo mağazasından aldığım ürünü bugün aldım.Kutusu jelatinliydi fakat imei nosunun bulunduğu alan jiletle kesilmiş.imei e-devletten sorgulattım.Kayıtlı çıktı.Muhtemelen imei çalınmış veya klonlanmış.Arkadaşlar ne yapmam lazım ?
    Mağazaya yazdım ama daha dönüş olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Safakerdm

Bende N11 Shubuo mağazasından aldığım ürünü bugün aldım.Kutusu jelatinliydi fakat imei nosunun bulunduğu alan jiletle kesilmiş.imei e-devletten sorgulattım.Kayıtlı çıktı.Muhtemelen imei çalınmış veya klonlanmış.Arkadaşlar ne yapmam lazım ?
    Mağazaya yazdım ama daha dönüş olmadı.

2 ihtimal var

ya başkalarının hat üstüne aldığı cihazları tekrar başka fatura ile satıyorlar(hat üstüne alınan cihazların o bölgesinden imei kesilip hat taahhütüne yapıştırılıyor.

ya da satıcı firma kendi kaydını tutmak için almış olabilir.

ama bence 1. ihtimal daha ağır basıyor. Bunun son tüketiciye bir zararı yok sanırım
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Firmanın cevabı söyle;''Değerli Müşterimiz, Samsung ile olan anlaşmamıza dayanarak ürünlerin C sticker ları alınıyor. Samsung daha sonra bu sticker ları bizlerden talep edebiliyor. Ürün imei çalınması klonlama yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Merak etmeyiniz herhangi bir sorunda iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Saygılarımızla.

Anlayan arkadaşlar bu durum doğru mudur?
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Safakerdm kullanıcısına yanıt
    Benimkide aynı çalınma olarak düşünmedim ben daha önceden faturanın üstüne yapıştırıyorlardı şimdi e fatura olduğu için kendilerinde tutma ihtimali var yani hakan bey in 2 ihtimalide olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casusnet -- 15 Kasım 2017; 12:24:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

50 eur değil 50 pound

Euro ve pound fiyatları farklı. Benim verdiğim euro.

Euro

44.85€

Pound

£39.99

Bu whitestone dome ekran koruyucuyu kullanan yorum yapabilecek olan var mı?

Spigen neo hybrid kılıf ile uyumlu demişler ben temperlicam taktım ama pek güzel değil Eger bu ürün kalıcı oluyorsa alabilirim uzun süre kullanıyorum cihazı değer yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Safakerdm

Firmanın cevabı söyle;''Değerli Müşterimiz, Samsung ile olan anlaşmamıza dayanarak ürünlerin C sticker ları alınıyor. Samsung daha sonra bu sticker ları bizlerden talep edebiliyor. Ürün imei çalınması klonlama yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Merak etmeyiniz herhangi bir sorunda iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Saygılarımızla.

Anlayan arkadaşlar bu durum doğru mudur?

Samsung mh'yi arayıp bir sorun derim böyle bir şey var mı yok mu? en azından teyit ederseniz içiniz rahatlamış olur.
  • Note 8 için ekran koruyucu ve kılıf tavsiyeniz var mı yeni cihaz aldım kısa zamanda ekranı korumak istiyorum..

• bende bir şey sorayım.
    face id ile kilit açılsın ama direk ana sayfaya geçsin istemiyorum. yani ana ekranda beklesin bende kaydırarak ana ekrana geçeyim. iphone x da böyle sanırım. note8 de var mı böyle bir özellik acaba. kilit ekranında bildirimleri okumak isterken çat diye ana ekrana geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner_gs

Note 8 için ekran koruyucu ve kılıf tavsiyeniz var mı yeni cihaz aldım kısa zamanda ekranı korumak istiyorum..

kılıf bunlardan birini öneririm..

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8,LA_245-2.html#labels=245-2
  • bunu deneyen oldu mu hiç acaba? seramik kaplama şeklinde telefon ekranında katman oluşturuyor ve herhangi bir cam yada film takmaya gerek kalmıyor.
    tabi ne kadar işe yarıyor onu bilemiyorum..

https://www.spigen.com.tr/urun/ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-nano-liquid
  • Seramik likit ekran koruyucu ile ilgili bilginiz var mı yada kullaniyomusunuz?

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.