Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
187
Favori
1.594.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkanist

Kılıf ve temperli camın markaları nedir?

kılıf spigen thin fit matte black. gayet güzel. telefonu şişirmiyor ve tasarımını bozmuyor.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

camı avm'de Türk telekoma taktırdım. 50 liraya taktılar. markasını hatırlamıyorum. tek sorunu parmak izi bırakması. daha sonra bulursam parmak izi bırakmayan ondan alacağım.
  • Spigen Neo Hybrid kılıf aldım.

Temperli camın fiyatı uygunmuş. Birkaç model buldum monofe.com da. Kılıfla uygun dedi mh ama 100 küsür tl fiyatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şunu bir izlesenize beyler. adamlar aşmış olayı. ışınla kurutma falan. :) 50 euro fiyatı var.

satış sitesi de burası.
    Mobile Fun
    Whitestone Dome Glass Galaxy Note 8 Full Cover Screen Protector
    https://www.mobilefun.co.uk/whitestone-dome-glass-galaxy-note-8-full-cover-screen-protector-64792

• quote:

Spigen Neo Hybrid kılıf aldım.

Temperli camın fiyatı uygunmuş. Birkaç model buldum monofe.com da. Kılıfla uygun dedi mh ama 100 küsür tl fiyatı.

telefon pahalı diye camları da şişirmişler.
    media marktta da sordum ama orada 140 tl dediler.
    ulan iyi misiniz dedim 140 liraya telefon için cam mı olur çocuğa?
  • hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    değer : çok farklı
  • erkanist kullanıcısına yanıt
    Hocam ben modem olarak demedim şebeke üzerinden interneti kastettim turkcell kullanıyorum odamda tek diş çekiyor 3g si ama 2g ye de düşüyor sürekli kullandığım telefon 6s’in çekim gücünü düşük buluyorum acaba note 8 bundan daha iyi çekim gücüne sahip mi bunu öğrenmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

iphone x' imi (yurt dışıydı) iyi fiyata satıp gittigidiyordan note 8 aldım.

iphone x mükemmel telefon fakat ekranı bana küçük geldi.SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

merhaba. sizi hatırlıyorum note forumlarından. :)
    iki cihazı da karşılaştırır mısınız? merak ediyorum. iphone x da bayağı bir hata çıktı diye haberler vardı geçenlerde twitterda.

merhabalar;

Samsung NOTE 8 ilk çıktığı an 5000 tl ücret ödeyerek satın almıştım.

Daha sonra hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen sırf değişiklik olsun diye iphone 8 plus aldım :) eşim 8 plus ı beğenince o cihazı ona verip kendim yurt dışı x aldım.

özetleyecek olursak İphone X gerçekten özel bir cihaz ben bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım.

fakat iphone x deki ekran çentiği sebebiyle samsung s8 deki ekrandan bile ufak durmakta...
    bataryası 8 plustan sonra yüzde 25 daha az gidiyor gibi geldi sözde ekran amoled ama sebebini bilmediğim şekilde 8 plustan az gidiyor bataryası...

İş olarak fonsiyonel özellikler, görüşmelerimin kayda alınabilmesi, büyük ekran ( gerçekten çok güzel kolaylık ) gibi artılarından dolayı note 8 e geçmeye karar verdim...

İphone u şöyle düşünmek lazım elinizde çok güzel bir telefon, fotoğraf makinesi ve sosyal medya canavarı var evet gerçekten şık ve güzel ama bundan ötesi yok işte belli bir süre sonra sıkmaya başlıyor benide sıkmaya başladı ve iyi fiyat veren birini bulunca tr de de çıkmadan az zararla satmayı kafaya koymuşken aldığım fiyata sattım 6100 e iphone x i sattım. kendime 4050 TL ye note 8 yanına da orjinal led kılıf (siyah) satın aldım. ürünler yarın elimde olur inş uzunca bir süre note 8 kullanmayı düşünüyorum

• quote:

quote:

quote:

iphone x mükemmel telefon fakat ekranı bana küçük geldi.SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

iki cihazı da karşılaştırır mısınız? merak ediyorum. iphone x da bayağı bir hata çıktı diye haberler vardı geçenlerde twitterda.

merhabalar;

Daha sonra hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen sırf değişiklik olsun diye iphone 8 plus aldım :) eşim 8 plus ı beğenince o cihazı ona verip kendim yurt dışı x aldım.

özetleyecek olursak İphone X gerçekten özel bir cihaz ben bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım.

fakat iphone x deki ekran çentiği sebebiyle samsung s8 deki ekrandan bile ufak durmakta...
    bataryası 8 plustan sonra yüzde 25 daha az gidiyor gibi geldi sözde ekran amoled ama sebebini bilmediğim şekilde 8 plustan az gidiyor bataryası...

İş olarak fonsiyonel özellikler, görüşmelerimin kayda alınabilmesi, büyük ekran ( gerçekten çok güzel kolaylık ) gibi artılarından dolayı note 8 e geçmeye karar verdim...

İphone u şöyle düşünmek lazım elinizde çok güzel bir telefon, fotoğraf makinesi ve sosyal medya canavarı var evet gerçekten şık ve güzel ama bundan ötesi yok işte belli bir süre sonra sıkmaya başlıyor benide sıkmaya başladı ve iyi fiyat veren birini bulunca tr de de çıkmadan az zararla satmayı kafaya koymuşken aldığım fiyata sattım 6100 e iphone x i sattım. kendime 4050 TL ye note 8 yanına da orjinal led kılıf (siyah) satın aldım. ürünler yarın elimde olur inş uzunca bir süre note 8 kullanmayı düşünüyorum

Valla bir siz bir de Grolof yani Gürol abinin telefon değiştirme hızına yetişemiyorum

Şaka bir yana bence iphone daha çok tek düze ama rahat, sorunsuz cihaz kullanmak isteyenlere göre. Özellikle note serisi de daha spesifik, sofistike yada dibine kadar kullanmak isteyenler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

Hocam ben modem olarak demedim şebeke üzerinden interneti kastettim turkcell kullanıyorum odamda tek diş çekiyor 3g si ama 2g ye de düşüyor sürekli kullandığım telefon 6s’in çekim gücünü düşük buluyorum acaba note 8 bundan daha iyi çekim gücüne sahip mi bunu öğrenmek istiyorum

Kesinlikle çekim gücü daha iyi bende 6s ten geçtim note 8 e

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

quote:

merhabalar;

Valla bir siz bir de Grolof yani Gürol abinin telefon değiştirme hızına yetişemiyorum

Şaka bir yana bence iphone daha çok tek düze ama rahat, sorunsuz cihaz kullanmak isteyenlere göre. Özellikle note serisi de daha spesifik, sofistike yada dibine kadar kullanmak isteyenler için.

kesinlikle katılıyorum bu hastalıktan kurtulmak lazım ha birde benden daha hasta birini tanıyorum ''Dodanlı'' dostum

• hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam niyeyse aklım wifi sorununa gitti.

Yalnız şebeke interneti kalitesinin de evin konumuyla ilgisi var aklınızda olsun.

• GG da 30 tl ye de var ama kalitesine güvenemiyorum. Spigen niye kılıfa uygun temperli cam üretmemiş anlamak mümkün değil. Aşağıdaki linkte ikilisi 300 tl. Yuh artık.

www.monofe.com
    Olixar Galaxy Note 8 Temperli Cam Ekran Koruyucu (2 Adet)
    https://www.monofe.com/urun/5284/olixar-galaxy-note-8-temperli-cam-ekran-koruyucu-2-adet.html

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

quote:

Hocam memnun musunuz telden her anlamda yani performansı akıcılığı şarjı felan nasıl acaba 6s ile kıyasladığınızda 8plus ile arasında gidip geliyorum kalbim note den yana ama :)

• erkanist kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam evin konumu ile alakalı ama yinede alan arkadaşlar eski telefonuna göre mukayese ederse fikir sahibi olmuş olurum sonuçta herkes yine aynı yerde kullanıyor telefonu evinde veya iş yerinde kullanıp da çekimi artan olabilir yada azalan olabilir bı sayede fikir sahibi olmuş olurum ben ve benim gibi merak edenler

• Beyler go launcher yada nova şarj süresine ne kadar etki eder

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

quote:

Hocam memnun musunuz telden her anlamda yani performansı akıcılığı şarjı felan nasıl acaba 6s ile kıyasladığınızda 8plus ile arasında gidip geliyorum kalbim note den yana ama :)

Herşeyiyle mükemmel bi telefon zaten 9 ay dayanabildim iphona gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz hiçbi sıkıntısı yok

• quote:

Hocam kesinlikle çok daha iyi çekim gücüne sahip denizin ortasında iphone ile giremediğim yerlerde note 8 ild sıkıntısız 8nternete giriyorum

• 50 eur değil 50 pound

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Kılıflarla olan uyumları için youtube üzerinde bir çok deneme mevcut. En popüler olanlar Spigen olduğu için ondan bolca örnek kullanmışlar denemelerde. Onlara göz gezdirebilirsiniz durumları için. Hatırladığım kadarı ile baskı yapıyordu bazı köşelerden cama.

Ben almadım. Klasik ekran koruyculardan almıştım. IQ Sheild sitesinden. Henüz şantiyeden çıkamadığım için evde bekliyorlar. Gittiğimde mat full body olanı yada net tek ön olanı uygulayacağım ki muhtemelen sadece ön kısmını denerim önce.

Teşekkür ederim vakit ayırıp cevap yazdığınız için.

@sawgent
  • quote:

Hiç kimse telefonunda kılıf ve temperli camı aynı anda kullanmıyor mu?

Merhaba;

Ben Spigen Tough Armor ve Spigen Slim Armor kılıflarla birlikte 5D kırılmaz cam kullanıyorum. 5D kırılmaz cam hassasiyeti çok iyi dokunmatik hissiyatı çok iyi. TİM(Turkcell İletişim Merkezi)'de 50 TL ye taktırdım 5D cam ekran koruyucuyu.

@erkanist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 14 Kasım 2017; 18:54:13 >
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.