Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phaselis86

kıymetli arkadaşlar merhaba. iphone 8 plus kullanıyorum amerikadan bi yakınım getirdi sağolsun. yıllar önce lg g3 ile androide veda etmiştim. şimdi note 8 etkiledi beni oldukça. sizin değerli yorumlarınızı merak ediyorum. 8 plustan note 8 geçmeye değer mi. kamerası, ekranı, bataryası kullanımı olarak sizin yorumlarınızı merak ediyorum. aydınlatırsanız sevinirim.

Bir arkadaşım 8 plus tan note 8 e geçti. Kameralar bence aynı ikisi de çok iyi. Portre modunda Iphone bariz daha iyi. Şarj olarak iki cihaz aynı gidiyor. Iphone da takılmalar vardı note8 de yok diyor ama yazılımsal olduğunu düşünüyorum apple çözer.

Kısacası sadece zevk meselesi benim tercihim kulaklık + ekran + sd kart için note oldu ama epey inceleme şansım oldu bence çok yakın iki cihaz. Iphone ekranı güzel ama note farklı gerçekten çok güzel bazıları da sevmiyor iyice inceleyim derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Telefon kapalıyken veya telefon sarjda iken yeniden baslatirsaniz hızlı şarj olmaya başlıyor bu yazılım hatasını halen duzeltmediler.

Cevap için çok teşekkür ediyorum ancak telefon kapalı veya şarj sırasında yeniden başlatılmış değildi...

Ama çok enteresandır ki şarj olurken %60 ın üstüne çıktıktan sonra kendiliğinden "hızlı şarj" ibaresi "kablo şarjı" ibaresine döndü...üstelik benim hiç bir dahilim olmadan ve kabloyu çıkart-tak yapmadan... Var bir gariplik... bakalım nasıl düzelecek?...

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_kiran

2 hafta önce satın almış olduğum 11.11 de geçerli indirim kuponu elimizde kaldı, adamlar son dakika siyah rozet diye birşey çıkarıp Note 8'i o guruba almışlar. Ne diyeyim sana bilemedim N11

link verebir misiniz ben de almayı düşünüyordum göremedim siyah rozet)
  • Bende de 400 TL'lik kupon var, bi şekilde 3800 TL'ye denk getirebilirsem geceden siparişi geçmeyi düşünüyorum, bakalım ak koyun kara koyun bu gece belli olacak.
  • Arkadaşlar malum cihaz herhangi bir müzik çalar uygulamasıyla gelmiyor. Marketten Samsung Music kurdum, önerebileceğiniz alternatif ya da daha iyi bir oynatıcı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_kiran

Buyrun

https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-note-8-cep-telefonu-samsung-turkiye-garantili-P205813404

Bu cihazda kupon kullanılmıyor hocam. Aynı şekilde ben de indirimler açıklansın bakalım, 3800 e tamamım. Klavye ve USB ile birlikte toplam 4.000 öder kapatırım hesabı.

https://urun.n11.com/klavye/logitech-k400-plus-kablosuz-smart-tv-klavye-tr-920-007149-P168574662

https://urun.n11.com/usb-flash-bellek/sandisk-32gb-ultra-dual-drive-type-c-usb-bellek-sdddc2-032g-g46-P194072306

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    Senelerce Poweramp kullandım müzik dinlerken. Gerek ayarları, gerek arayüzü, çok başarılı bir müzik çalar. Tavsiye ederim.
  • wireless şarj padi verdiler bana hediye olarak ama içinden ne kablo ne de fiş çıkıyor. sadece pad var. birde typec aparatı.
    bilgisayardan typec kablo ile bağladığımda hızlı şarj etmiyor. illaki fişte mi almamız lazım hızlı şarj için? içine bir tane fiş koyamamışlar. benim fiş evde duruyor. pad ise ofista. şimdi buna bir tane de kafa al işin yoksa.
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

n11'in 11.11 kampanyası için 4 tane kuponum var ama bildiğim kadarıyla bir arada kullanılmıyor, kullanamayacağım diğer 3 ünü işine yaracak bir arkadaş varsa verebilirim , nasıl devirediliyor bilmiyorum ama
  • jjbraddock kullanıcısına yanıt
    Spotify premium kullanmadan önce yıllarca poweramp kullandım, normalini indirin hoşunuza giderse tam sürümünü alın derim.

Jet audio

PlayerPro

Neutron vs de deneyebilirsiniz.

Geçenlerde gom audio plus da bedava olmuştu aldım ama kullanmadım hiç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Spotify premium kullanmadan önce yıllarca poweramp kullandım, normalini indirin hoşunuza giderse tam sürümünü alın derim.

Jet audio

PlayerPro

Neutron vs de deneyebilirsiniz.

Geçenlerde gom audio plus da bedava olmuştu aldım ama kullanmadım hiç.

dostum selam. spotify premium için bir kampanya falan var mı bu aralar? bende apple müzik var. hala kullanabiliyorum android üzerinde ama spotify'e geçme niyetimde var. eskiden 9,99 lira idi spotify ama sanırım şu an 13,99 lira.
  • Sıcak fırsatlarda aile grupları var, 6 aylık 21 lira istiyorlar. Benim eski öğrencilik üyeliğim var bu ay bitecek oradan aile grubuna geçerim gibi, şuan 7tl veriyorum şimdilik. Çevrende öğrenci falan varsa öğrenci belgesi ile 7 liraya mal edebilirsin grupla uğraşmayayım dersen, yoksa bir gruba dahil olabilirsin. 14 lira cidden fazla Spotify için, mobil programı pek güzel değil müzik çalar için. Yine de haftalık günlük kişiye özel mix leri çok kullanışlı, sırf bunun için 14 lira versem bile kullanırım bu vakitten sonra :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    00:00 dan itibaren fiyatlar 24 saat sabit mi kalıyor: hemen verelim mi gece siparişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Sıcak fırsatlarda aile grupları var, 6 aylık 21 lira istiyorlar. Benim eski öğrencilik üyeliğim var bu ay bitecek oradan aile grubuna geçerim gibi, şuan 7tl veriyorum şimdilik. Çevrende öğrenci falan varsa öğrenci belgesi ile 7 liraya mal edebilirsin grupla uğraşmayayım dersen, yoksa bir gruba dahil olabilirsin. 14 lira cidden fazla Spotify için, mobil programı pek güzel değil müzik çalar için. Yine de haftalık günlük kişiye özel mix leri çok kullanışlı, sırf bunun için 14 lira versem bile kullanırım bu vakitten sonra :)

tamam bir araştırayım. teşekkürler.
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim.
    Daha kolay bir yolu varmış, Elinizi ekranın en sağından soluna doğru çektiğinizde ekran görüntüsünü alabiliyor.
  • Herkese merhabalar;

Arkadaşlar gece herkesin gözü kulağı N11 gittigidiyor vatanbilgisayar ve hepsiburada da olsun 11.11 e özel güzel indirim yakalayan buradan da paylaşırsa çok iyi olur.Ben de takipteyim N11 de 300 tl kupon var fakat diğer firmalardan da atak bekliyorum, hayırlısı

Güzel bir indirim görürsem hemen buradan paylaşacağım

@1200gs @CCaaNN @ilker_kiran
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    +1
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Valla 128 veya 256 gb hafıza kartı almak için iyi bir indirim bekliyorum, nasip.

• Bende gece siyahi alacagim bekliyorum, cok uygun olmadikca kesinlikle almayacagim. Fiyatlar elbette dusecektir..

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.