Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.875
Cevap
30
Favori
124.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, hot spot kullanmadim ama var diye duydum ben de.
    Note 10.1 2014 versiyonunu bekle, biraz pahali olur ama ram ve islemci daha iyi onda, fakat pili yetersiz olacaktir o ekrana. 8 inc isini gorurse alabilirsin o halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün kıyaslama siteleri yanlis yazmış oyleyse. Bana da garip gelmişti olmaması. Olduguna sevindim:) oyleyse note 8 de karar kılayım en iyisi. Peki çizimlerde ve PDFlerde ekran yeterki kalıyor mu? Ikinci el düşünüyorum aslında uygun fiyata bulursam satmayı düşünen varsa değerlendirebilirim de;)

• Pdf de iyi kullanim sagliyor, evrekas arkadasimiz ikinci el satiyordu sanirim iyi fiyata, cevap verecektir sanirim

• Android 4.2 çıktı deniliyor fakat ayarlardan güncelleştirmeye tıklayınca zaten güncel olduğu söyleniyor. resmi sürümü yükleyebilmek için ne yapmamız lazım? Neden romdu, odindi zora koşuluyor da Windows update gibi yüklenmiyor. şu işi bir türlü anlamadım. illegal bir iş mi android sürüm yükseltmek?

• Update ülke ülke çıkıyor.
    Türkiye de bu konuda en sonlara maalesef:(

• quote:

Orijinalden alıntı: GallerPrensi

Android 4.2 çıktı deniliyor fakat ayarlardan güncelleştirmeye tıklayınca zaten güncel olduğu söyleniyor. resmi sürümü yükleyebilmek için ne yapmamız lazım? Neden romdu, odindi zora koşuluyor da Windows update gibi yüklenmiyor. şu işi bir türlü anlamadım. illegal bir iş mi android sürüm yükseltmek?

android güncellemeleri windows update gibi her ay olmuyor. Eğer cihazınız root'lu değilse resmi sürüm otomatik yüklenebiliyor. Birde Türkiye için güncellemelr çok geç çıkıyor. Ama rotlu ise odin şart. birde cyanogenmod ekibinin geliştirdiği gereksiz uygulamalrın atılmış olduğu romlar var ki ( note 8 için henüz yok bildiğim kadarı ile) eski tabletimde hergün otomatik güncelleme yapıyordu. (get.cm adresinden ekibin çıkardığı tüm romlar görülüyor)

• Selamlar neredeyse sıfır cihazımı satmak istiyorum. Yanında orjinal cover kılıf hediye almak isteyenler pm atabilirler

• Pm attım fiyat bekliyorum

• Arkadaşlar samsung note 8 de harici disk kullanan armı mesela 2 tb harici hard diski kullanabilirmiyim? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkbesni

Arkadaşlar samsung note 8 de harici disk kullanan armı mesela 2 tb harici hard diski kullanabilirmiyim? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum

2 tb denemedim am 1gb sorunsuz çalışıyor.
    1-çalıştırmak için tabiki öncelikle OTG kablosuna ihtiyacınız var.
    2-harici diskin kablosunun da 2 uçlu olması gerekiyor.Çünkü tabletten gelen güç Harici Diske yetmiyor.(farklı kernel yüklerseniz olabilir)
    3-Kablonun ana ucunu otg kablo ile tablete, diğer ucunu sarj cihazına takıp prize takın.
    4-Usb bağlandı uyarısını görürseniz işlem tamamdır.
  • 1-tabletin kullanımı ile ilgili bir video
    2-ayrıca telefon özelliğini açmak için bir video
    3-birde hangi programları yüklüyosunuz her türlü program ve oyunlar tavsiye edersiniz

ayrıca bu kiesden güncelleme yapan varmı 4.2.2 yada başka güncelleme varmı telefon özelliği açılıyormu güncelleme yapınca cevapllarsanız sevinirim

s4 de olan bazı programlar neden tablete yüklenmıyor desteklemiyor mu mesela wachtON gibi
    birde tablette s4 deki gibi temassız işlem yapabiliyormuyuz göz resmi var ama yapamadım ben ne gibi kısayollar kullanımı tavsiye edersiniz

5-yandakı kısayolları nasıl değiştirebiliyoruz düzenle tuşu var ama ekleme yapılmıyor nasıl düzenliyoruz

teşekkürler
  • Selam arkadaşlar ben de bugün note 8.0 alarak aranıza katıldım. Alıp almamak konusunda çok kararsızdım. Ama gözümü karartıp aldım da bu android konusunda sıfırım ben. Neler yapmam lazım. Yüklenmesi gerekenler neler. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazaca

1-tabletin kullanımı ile ilgili bir video
    2-ayrıca telefon özelliğini açmak için bir video
    3-birde hangi programları yüklüyosunuz her türlü program ve oyunlar tavsiye edersiniz

ayrıca bu kiesden güncelleme yapan varmı 4.2.2 yada başka güncelleme varmı telefon özelliği açılıyormu güncelleme yapınca cevapllarsanız sevinirim

s4 de olan bazı programlar neden tablete yüklenmıyor desteklemiyor mu mesela wachtON gibi
    birde tablette s4 deki gibi temassız işlem yapabiliyormuyuz göz resmi var ama yapamadım ben ne gibi kısayollar kullanımı tavsiye edersiniz

5-yandakı kısayolları nasıl değiştirebiliyoruz düzenle tuşu var ama ekleme yapılmıyor nasıl düzenliyoruz

teşekkürler

1-Kullanımı çok kolay, youtubedan bir sürü video bulabilirsiniz.Kalemi ile ilgili ekstra özellikler var.kalem tuşuna basılı tutup bunları uygulayabilirsiniz.Basılı tutup çift tık hızlı not alma ekranının açılması gibi.
    2-Buradan ilgili adımları izleyerek yükleyebilirsiniz.Çok kolay bir yöntemdir.
    3-Asphalt 8, NFS, Modern Combat 4 , Fifa 14 tavsiye edebileceğim oyunlar.Program olarak x-plorer dosya yöneticisi, Zarchiver dosya sıkıştırma, Ezpdf, Dr Web antivirus. File manager HD.Video izlemek için MXplayer.Müzik çalar Poweramp vs.
    Güncelleme gelse bile telefon özelliği gelmez 5105 modeline.Telefon özelliğini açan romları da kies ile yükleyemezsiniz.
    4-WachyON sitesinde Note 8 desteği gözüküyor, Türkiye marketinde uygulama olmayabilir.
    5-Yandaki kısayollar herşeyi eklemeniz için cihazı rootlamanız gerekiyor ve Multi Window manager uygulamasını yüklemelisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Selam arkadaşlar ben de bugün note 8.0 alarak aranıza katıldım. Alıp almamak konusunda çok kararsızdım. Ama gözümü karartıp aldım da bu android konusunda sıfırım ben. Neler yapmam lazım. Yüklenmesi gerekenler neler. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler....

Hayırlı olsun,
    Kullanım amacınız nedir.
    5105 ise telefon özelliğini açabilirsiniz.
    Yukarıda bahsettiğim programları yükleyebilirsiniz.
  • http://www.youtube.com/watch?v=wc6nMXHW2Lw

bu adresteki incelemede watchON yüklenmiş gözüküyor ben yükleyemedim nasıl yapılmış bilen varmı telefona kuruluyor tabletten aratıyorum programı bulmuyor telefonda s4 de kurulu
  • kies den 4.2.2 yükleniyormu tablete
  • quote:

kies den 4.2.2 yükleniyormu tablete

Türkiye için yayınlanmadığından Odin veya CWM ile yükleyebilirsiniz.
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=wc6nMXHW2Lw

bu adresteki incelemede watchON yüklenmiş gözüküyor ben yükleyemedim nasıl yapılmış bilen varmı telefona kuruluyor tabletten aratıyorum programı bulmuyor telefonda s4 de kurulu

Note 8 resmi desteği yokmuş pardon.
    Market dışından apk dosyasını indirip yükleyebilirsiniz.
    Bilinmeyen kaynaktan uygulama yükleme ayarı açmayı unutmayın.
    Buyrun note 8 de çalışan watchonhttp://www.dropbox.com/s/nhokxicrdc0p1q8/Samsung%20WatchON_4.0.4.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan78 -- 24 Ekim 2013; 22:29:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan78

quote:

kies den 4.2.2 yükleniyormu tablete

Türkiye için yayınlanmadığından Odin veya CWM ile yükleyebilirsiniz.

Odin ile yükleyince daha sonra güncelleme olursa ota ile güncelleyebiliyor muyuz? Bir de uk için olan firmware içinde türkçe mevcut mu?

• samsunga sordum telefon özelliği yeni güncelleme ile açılacakmı dedim HAYIR dedi şimdilik bir güncelleme bulunmamaktadır dedi yapay cevaplar verdiler 4.2.2 güncelleme başka ülkelere verildi bize ne zaman gelecek dedim şimdilik resmi bir güncelleme yok dedi bilginize artık telefon özelliğini orjinal yedeğini alarak nasıl alıp yükleriz açabiliriz bilen ler bilmeyenlere ayrıntılı anlatsın samsungtan fayda yok :)
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.