Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20372038203920402041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Photo Editor_2.1.20
    Samsung Email 4.1.43-5
    Samsung Internet Browser_5.4.00-72
    Samsung Voice Recorder_20.1.84-21
    Touchwiz Launcher_6.1.01

eklendi, ayrıca öğlen eklenilenleri Drive'a atmayı unutmuşum şuan hepsi hazır indirilebilir.

Not : Touchwiz'de sorun yaşayanlar için her zaman bir önceki sürümde Drive'da bilerek bırakılacaktır zor durumda kalanlar ulaşabilir.

Not 2 : Yeni Galeri, Touchwiz'i yükleyin yağ gibi kayıyor.

S8 Uygulamaları 29.04 | Samsung Nougat Rehberi | Anlatımlar | İpuçları | Rom Linkleri | +Marshmallow

• NonFirStep kullanıcısına yanıt
    Hocam direk knoxtan dolayı çalışmadığını söylüyor. Emin misiniz kalmayacağına ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HorizonBorn H kullanıcısına yanıt
    Hocam murat hocanin verdigi linktegi guncellemelerde format atmadan yuklenebiliyormu artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 29 Nisan 2017; 1:51:15 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam bu şekilde hersey birbirine karışıyor. Drive hesabınızda klasor klasor acsanız tarihe göre daha iyi olur sanki bizler içinde. Bunu yapma durumunuz olursa minnettar oluruz ve daha yenilikleri daha saglikli takip etme olasılığımız artar. Haricinde çok güzel uğraşlar veriyorsunuz Emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederiz.
  • alpvahit A kullanıcısına yanıt
    Yedek alıp wipe yapın uzun süredir yapmadıysanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • minormajor05 M kullanıcısına yanıt
    BT arama geçmişine bakın bakalım hangi uygulama açıyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Touchwizin 6.1 sürümü bende yüklendi. Normalde yüklemiyordu deneyin

Edit: Apkmirror'da yayınlanan tüm Nisan sonu uygulamalar wipe vs yapmadan yuklenebiliyor. Ben hepsini yükledim.

Edit2: touchwizi sevmedim. Ne zaman snot eklesem anasayfaya, durduruldu hatası veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 29 Nisan 2017; 11:10:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu smart swicht yemin ederim kies air dan berbat.. Neyse yeni güncelleme var diyor sevgili samsung ama 2 saat te % 18 anca oldu bu yeni mecarays atılmak mantıklı mı arkadaşalar .. Şimdiden iyi forumlar son 3 haftadır 11,00 ile gece 3,00 arası mesai yaptığım için yukarı sayfaları okuyamadım idar edin

• theicestorm kullanıcısına yanıt
    Adım gibi eminim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanimsiz

Hocam bu şekilde hersey birbirine karışıyor. Drive hesabınızda klasor klasor acsanız tarihe göre daha iyi olur sanki bizler içinde. Bunu yapma durumunuz olursa minnettar oluruz ve daha yenilikleri daha saglikli takip etme olasılığımız artar. Haricinde çok güzel uğraşlar veriyorsunuz Emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederiz.

Öncelikle öneri için teşekkürler, dediğinizi tabiki düşündüm fakat bu seferde çok fazla tarihli klasör olur bir iki uygulamaya ihtiyacı olanlar bunları bulmak için klasörleri tek tek gezmek zorunda kalır bunun dezavantajı daha fazla, ötekisinde tek klasör benim buraya yazdığım güncellemeyi orada bulup indireceksiniz bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam samsung 2016 eylul ayindan itibaren degistirmis note 5 lerdeki sistemi indan root olmadan degismiyormus. Hatta ben ilk teli aldigim zamanlarda turkcell uygulamalarindan kurtulmak icin bae romu atmistim sonrada unuttum degistirmeyi. Android 7 ile volte gelince degistirmeye calistim ama olmadi root ile degistigini yaziyordu benim telde garantili oldugundan rootlamadim goturdum servise verdim dedim csc yanlis neden boyle diye safa yattim servis csc nin bile ne oldugunu bilmiyor bu arada. Anakarti degistirdiler :)

Hocam telefona Android 5.0 Turkiye romunu 4 parcali kurarak Csc'yi degistirmeye calisicam. Olursa oyle olur o da olmazsa zaten yapacak bise yok:)

Root atinca Deep Sleep'e girmeyecegini bilsem son care onu denerim.

• Kardes android 5 romunu yukleyemeyecegin icin olmayacak. Donmuyir android 5 e birak 5 i 6 nin eylul ayina kadar olan surumune dinebildim bende cok ugrastim olmadi.

• Arkadaşlar telefonun sol üst köşesi darbe almadığı halde içine çökmüş gibi bişey oldu kronik sorunmus galiba garanti karşılıyor mu bilen var mı

Birde telefonu 2. El aldım telefoncudan garantiye verirsem benim ismimi falan alıyorlar mı nasıl ulasicaklar bana daha önce garantiye hiç telefon vermedim

• Eylül'ün 3. haftasında Slim Armor takılı Note 5'imi ekranının üstüne ufak bir mesafeden düşürdüğüm için dokunmatiği bozulmuştu. Sonuç olarak sıvı teması var diyerek 650 Lira fatura çıkardılar. Ben de Kasım'ın 10'unda tüketici hakem heyetine başvurdum. Mart'ın ortasında karar çıktı ve ben haklı bulundum. 25 Nisan itibariyle de telefonu yasal hakları olan 21 günün son günü tamir ederek gönderdiler. Sonuç olarak ben şanslıydım 7 ay boyunca kalem ile idare ettim ve 'Sıvı teması' yalanını onlara yalattım. Siz de hakkınızı arayın arkadaşlar Gerekirse arama yapabilmek için 50 liraya Nokia 1110 falan alın ama bu yalancılara para vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sterman

quote:

Hocam samsung 2016 eylul ayindan itibaren degistirmis note 5 lerdeki sistemi indan root olmadan degismiyormus. Hatta ben ilk teli aldigim zamanlarda turkcell uygulamalarindan kurtulmak icin bae romu atmistim sonrada unuttum degistirmeyi. Android 7 ile volte gelince degistirmeye calistim ama olmadi root ile degistigini yaziyordu benim telde garantili oldugundan rootlamadim goturdum servise verdim dedim csc yanlis neden boyle diye safa yattim servis csc nin bile ne oldugunu bilmiyor bu arada. Anakarti degistirdiler :)

Hocam telefona Android 5.0 Turkiye romunu 4 parcali kurarak Csc'yi degistirmeye calisicam. Olursa oyle olur o da olmazsa zaten yapacak bise yok:)

Rootlu iken deep sleep olmuyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: frknl

quote:

Orijinalden alıntı: sterman

quote:

Rootlu iken deep sleep olmuyor artık

Tesekkurler hocam. Dedigim gibi Romla yapamazsam rootla deniycem.

• quote:

Kardes android 5 romunu yukleyemeyecegin icin olmayacak. Donmuyir android 5 e birak 5 i 6 nin eylul ayina kadar olan surumune dinebildim bende cok ugrastim olmadi.

Kotu oldu hocam bu neyse yapacak bise yok artik bekliycez.

• Volte simgesi kayıp oldu hat türkcell aynı sıkıntıyı yaşayan varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karbonbazliorganizma kullanıcısına yanıt
    Bende sabah yedekleme yapmak için PC ye taktığım da güncellemeyi gördüm yedek aldım ve güncelle diyerek başka işlerime baktım ama çok uzun sürdü 3 saat desem abartmış olmam ...ama bir değişiklik göremedim ve sürüm hala 7.0 'smarth switch' denilen programı da anlayamadım.. eskiden 'Kies''te son güncellemeyi geri yükle dediğimde hiç bir ayar ve düzeltme yapmama gerek kalmazken bunda uğraşıyorum.. ''Smarth swithc''te güncellendi ondan mı oldu acaba diyeceğim de neden bu kadar uzun anlamadım güncelleme dosyaları indirdi ... ANLAMADIM ..
    iyi forumlar

• Elbi46 E kullanıcısına yanıt
    Bendede öyle hocam bu güncellemede bug var sanırsam. Bendede kayboldu açık olmasına ragmen..

• 
Sayfa: önceki 20372038203920402041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.