Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sürüm. Benim cihaz n920c Samsung Türkiye Garantili (exynox) rom kurulumu bitince wipe/cache yapmayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özcan DELİKANLI -- 28 Mart 2020; 22:35:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Aynı sürüm. Benim cihaz n920c Samsung Türkiye Garantili (exynox) rom kurulumu bitince wipe/cache yapmayı unutmayın.
    Benimki de 920c uae paralel ithalat ama bunun etkisi olacağını sanmıyorum. Wipe ta yapıyorum ama değişen birşey olmuyor. Şimdi aklıma geldi csc yi seçerken oto değilde tur seçiyorum acaba birşey fark ediyor mudur ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 28 Mart 2020; 22:39:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz her yeniden başlatmada arama mesaj engelleme diye birşey çıkıyor bildirim çubuğunda bunu iptal edemiyormuyuz yada kurarken seçmeden geçemiyor muyız?

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Auto seçin.

Ben onu 1 kere kapattım bir daha çıkmadı. Bu arada münkün olduğunca az uygulama seçin. Özellıkle play store'dan yüklenen uygulamaları kendiniz yükleyin

• quote:

Ben onu 1 kere kapattım bir daha çıkmadı. Bu arada münkün olduğunca az uygulama seçin. Özellıkle play store'dan yüklenen uygulamaları kendiniz yükleyin
    Nasıl kapattınız bende sürekli çıkıyor. Zaten ilk kurulumda hiçbir şey seçmiyorum ama bu mesaj engelleme nasıl kuruluyor anlamadım.

Fortnite'ı kurdum. Bir sıkıntı yaşamadan açtım ta ki oyuna girene kadar. Önce usb hata ayıklamasını kapatıp tekrar girin dedi. Sonrasında ise aşağıdaki hatayı/uyarıyı verdi ve oyun ana sayfasına attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spee-D -- 28 Mart 2020; 23:10:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spee-D

Fortnite'ı kurdum. Bir sıkıntı yaşamadan açtım ta ki oyuna girene kadar. Önce usb hata ayıklamasını kapatıp tekrar girin dedi. Sonrasında ise aşağıdaki hatayı/uyarıyı verdi ve oyun ana sayfasına attı.
    Cevap için teşekkürler hocam. Bende de bir kere bu hatayı verdi geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı kapattım sonra tekrar başlattım bu seferde direk oyundan atıyor. Daha önce direk atıyordu . Yani sende olan herşey aynen bende de oluyor. Peki kamera çalışıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 28 Mart 2020; 23:48:53 >

Stok kameralar ve whatsapp, messenger kameraları çalışmıyor. Twitter, Facebook ise çalışıyor. (İnstagram kullanmadığımdan kontrol edemedim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spee-D -- 29 Mart 2020; 0:14:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spee-D

Stok kameralar ve whatsapp, messenger kameraları çalışmıyor. Twitter, Facebook ise çalışıyor. (İnstagram kullanmadığımdan kontrol edemedim.)
    Teşekkürler hocam bende de aynı problemler var ama başkasında olmayınca kurarken hata mı yapıyorum diye düşünmüştüm demekki rom gerçekten sıkıntılı.

• Spee-D kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç, stok kamera ve Fortnite birtek ben de mi çalışıyor yani.

• Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Öyle görünüyor hocam. Toplamda 4 kere gösterdiğiniz şekilde formatlayıp kurulum yaptım. Yine de olmadı.
    Uzaktan bağlantı ile olsa hemen yardımcı olmaya çalışırdım gerçekten. Umarım bir sonraki sürüm sizin için sorunsuz olur

• ekonomili E kullanıcısına yanıt
    Biraz konuyu hortlatmış olacağım ama bende de aynı sorun var. Bu konuya çözüm bulabildiniz mi üstadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkozan

Biraz konuyu hortlatmış olacağım ama bende de aynı sorun var. Bu konuya çözüm bulabildiniz mi üstadım ?
    Bu tarz sorunlar hiçbir zaman düzelmez bi tarafını halledersiniz bi tarafında bi sorun çıkar. En son 2 asır önce gelen güncelleme ile patladı bu sorunlar gerçi alıştık. Tek çaresi yeni bir telefona geçmek. (rom filan hiç kurmadım)

Tele bakıyorum 50 tane mesaj gelmiş bir tane bildirim sesi yok :D mobil veriyi kapatıyorum wifi'yi açıyorum o ara ekranı kapatırsam wifi'ye bağlanmıyor filan filan bunun gibi bir ton sorun :D iyi dayanıyoruz valla bu telefona ama seviyorum satmaya kıyamıyorum :D

Aklıma gelmişken şunu da yazayım güç tasarrufuna alınca tam evlere şenlik arama bile gelmeyecek diye tedirgin oluyorum o kadar :) bildirimlerle ilişkisini kesiyor telefon resmen :D Ekranı açınca mesajların bildirimlerin hepsi düşmeye başlıyor o yüzden zorunlu olmadıkça güç tasarrufunu açmıyorum.

Mesajınızla hiç alakası olmadı cevabım ama içime dökeyim dedim. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 29 Mart 2020; 22:16:55 >

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Bence satmayın zaten yedek kalsın ben öyle yaptım (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Bence satmayın zaten yedek kalsın ben öyle yaptım (:
    Satmayı düşünmüyorum hocam zaten :) maalesef güncelleme kurbanı oldu telefon yoksa halen hızlı ve güçlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 29 Mart 2020; 22:18:53 >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstadım. Ben Android 7 sürümü kullanıyorum. Bahsettiğin sorunların hiç biri yok. Wi-fi de sıkıntı yok sadece mobil veri de kopma yasiyorum. Pil zorlasa da kamera işimi görüyor. Diğer telefon üreticilerine anlam veremiyorum. Spen tarzında kalemi olan bir telefon neden cikarmiyorlar. Cikarsalar note serisi belki bu kadar pahali olmaz.
    Herkese bol sağlıklı ve virüs günler dilerim.
  • quote:

Uzaktan bağlantı ile olsa hemen yardımcı olmaya çalışırdım gerçekten. Umarım bir sonraki sürüm sizin için sorunsuz olur
    Özcan hocam, kusura bakmayın biraz rahatsız edeceğim. Bu kurduğumuz romdan orijinal rom'a dönmek için ekstradan bir şey yapmamız gerekiyor mu? Bir bilginiz var mıdır acaba? Şimdiden teşekkür ederim.
    Estağfurullah kardeşim, samfirm tool uygulamasını pc'ye indirin. Csc kısmına Türkiye için TUR, Almanya İçin DBT yazın. Model kısmına SM-N920C yazın. En alt sol kısımdan binary nature kısmını seçin. Odin ile yükleyin. Hepsi bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özcan DELİKANLI -- 30 Mart 2020; 20:44:23 >
  • 
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.