Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23802381238223832384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu kalemi çıkaramıyorum ben. Sıkıştı kaldı. Ümmet-i Muhammed adına birileri lütfen yardım etsin.
  • Merhaba, annemin note5 telefonu var.
    Şarjı inanılmaz sorunlu. %100 dolu gösteriyor kapatıp açınca 80e düşüyor, %70'lere düşünce tamamen kapanıyor. Toplam 1 saat ekran süresi alamıyor. Şarj olup olmadığı belli değil, %100 gösterirken açınca %60larda görünüyor veya kapalıyken şarj olurken %60'dayken telefonu açınca %100 gösteriyor.

2,3 defa orjinal pil değiştirttim(orjinal diyorlar). Piller 2 ay dayanmıyor.
    Ne yapmam gerekiyor, bu sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: urunguG

Merhaba, annemin note5 telefonu var.
    Şarjı inanılmaz sorunlu. %100 dolu gösteriyor kapatıp açınca 80e düşüyor, %70'lere düşünce tamamen kapanıyor. Toplam 1 saat ekran süresi alamıyor. Şarj olup olmadığı belli değil, %100 gösterirken açınca %60larda görünüyor veya kapalıyken şarj olurken %60'dayken telefonu açınca %100 gösteriyor.

2,3 defa orjinal pil değiştirttim(orjinal diyorlar). Piller 2 ay dayanmıyor.
    Ne yapmam gerekiyor, bu sorunu yaşayan var mı?
    Anakart sıkıntılı olabilir hocam orijinal pil bu kadar çabuk bu hale gelmez.
  • urunguG U kullanıcısına yanıt
    hocam iki ihtimal var ya anakart sıkıntılı hemen pilleri bozuyor ya da taktıkları piller orjinal değil zaten telefoncuda orjinal pil bulunmaz
    orijinal piller sadece Samsung'un kendi servislerinde oluyor ayriyeten İstanbul'da iseniz GSM iletişimi tavsiye ederim ellerindeki pil tamamen orijinal olmasa da orjinale yakın kaliteli piller kullanıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba note 5 kullananlara bir sorum olacak telefon pubg kasıyor mu nasıl bir performans veriyor

• excuse mi E kullanıcısına yanıt
    Çok iyi değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Mesela iPhone 6'dan iyimidir Bir fikriniz var mı

Aşağı yukarı aynıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben note 5 kullanmıyorum ama
    iPhone 6 kullanan arkadaşlarım var
    Pubg oynarken çoğu zaman özellikle kalabalık ortamlarda aşırı bir kasma oluyordu
    O zaman ben de note 4 vardı benim note 4 bile iPhone 6 dans daha iyi oynatıyordu o yüzden note 5'in de iPhone 6'dan daha iyi oyun atacağını düşünüyorum

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Deji batarya hakkında ne düşünüyorsunuz kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklıma gelen tek şey android sürümü hocam, son sürüm kullanıyorum, 1 ay önce batarya değiştikten sonra telefonun ilk geldiği mart 2016 android 6 ya da android 7 nin ilk sürümünü yüklemeye çalıştım ama nafile fail hatası veriyor devamlı eskiye dönme bitmiş tamamen :/
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    GSM İletişim kadıköy 180 tl fiyatı youtube da videoları var
    note 5 iphone 6 dan daha iyi ama 6s de note 5 den çok daha iyi hocam, ben note 5 ile memnunum genel olarak donma yok pubg de orta derece akıcı
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Bar0n. kullanıcısına yanıt
    hocam kullandığınız sürümden memnunsanız hem şarj hem akıcılık hatasızlık yönünden, güncelleme tavsiye etmem. tamam iyi hoş farklı arayüz ama bence marsmallow daha iyi gibiydi. ayrıca son sürümdeyim kesinlikle önceki sürümlere dönemiyorsunuz..
  • Arkadaşlar spen duz takmış olmama rağmen çıkmıyor. Var mı çıkarmanın bir yolu. İnternete spen ters takarsan kağıtla çıkarma yöntemi anlatılmış. O işe yaramadı çünkü kalem ters değil.

• Ekranı note5 temperedi tam kapatmıyor neden acaba?

• Merhaba herkese,

uzun süredir note 5 kullandım ve 1,5 yıl önce telefonu değiştirdiğim için oğluma vermiştim.
    Bataryanın değişmesi gerekiyordu. İlaveten bir süre önce telefon cebinden düşmüş ve ekran gitmiş.
    Telefon çalışıyor ama ekran yok.
    Orijinal ekran ve batarya değişimi 1000 TL'nin üzerinde tutuyordu. Ben o parayı tamire vereceğime yeni bir telefon aldım ve şu anda onu kullanıyor.

Fakat sonuçta note 5 de elimde ekranı bozuk bir şekilde duruyor. Bunu çalışır hale getirmek ve evde yedek telefon olarak tutmak niyetindeyim ama telefonun ederinden fazla paraları da asla vermem.
    Ekranı çalışan ikinci el telefon alayım desem yine aynı paraya geliyor. Telefon iyice piyasadan silinip fiyatlar düşene kadar beklemek kalıyor geriye.
    Evde 4 kişiyiz ve şu anda bir telefon ihtiyacımız yok. Sadece olası bir arıza durumlarında yedek telefon amacıyla tutmak istiyorum. Bu konuyu sizlere de danışayım istedim. Note 5 ekran değişimi için bildiğiniz ucuza halledebileceğim bir yöntemi varsa önerilerinizden memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 23802381238223832384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.