Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23792380238123822383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar emektar Note 5 dört senelik kullanımdan sonra yavaştan miadını dolduruyor. Bu özellikteki bir telefondan sonra Samsung A70 e geçmeyi düşünüyorum fikirleriniz nedir üzer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Dostlar emektar Note 5 dört senelik kullanımdan sonra yavaştan miadını dolduruyor. Bu özellikteki bir telefondan sonra Samsung A70 e geçmeyi düşünüyorum fikirleriniz nedir üzer mi?
    Evet ben de artık yavaşlığını hissetmeye başladım.
    Alternatif arayış vakti geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Evet ben de artık yavaşlığını hissetmeye başladım.
    Alternatif arayış vakti geldi :)

Alıntıları Göster
    Bende hantallık hissediyordum cihazımda, novalauncher yükledim animasyonları hızlı yaptım falan cihaz hızlandı gibi. Sizde değiştirmeyi düşünüyormuşsunuz zaten bi deneyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Bende hantallık hissediyordum cihazımda, novalauncher yükledim animasyonları hızlı yaptım falan cihaz hızlandı gibi. Sizde değiştirmeyi düşünüyormuşsunuz zaten bi deneyin derim.

Alıntıları Göster
    Nova launcher iyidir uzun süre kullandım ben. Geçişler animasyonlar güzeldir tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydar345

Evet 4 senelik note5 serüvenımı bıtırmek zorunda kaldım . gene samsung dan aldım servıs ve garantı ısleyısınden dolayı (Ankara'da servis sıkıntısı cekmedıgım ıcın)

Samsung A70 aldık bakalım birazda bunu kullanalım . Note serilerinin yanına yaklaşılmıyor maddi olarak .
    hayırlı olsun, ankarada hangi servise genelde gidiyordunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam eğer benim gibi sabırsız iseniz bir gün bastırmanızla birlikte yayı atıp kalem içeride basmalı kısmı dışarıya fırlamış şekilde elinizde kalır. Ben o fırlayan parçayı da, kalemi de servise getirmiştim. Yapabilecek çok da bir şey yok serviste sıfır kalem verdiler 6 gün sonra. Yani yapılabilecek bir şey olsa servis yapardı. Onun yerine direkt kalemi değiştirdiler.
    --
    Arkadaşlar bu arada meraktan soruyorum aranızda One UI, veya Android 8 Experience tabanlı ROM kullanan var mı? Pil süreleri ve performansı nasıl oluyor bu tür ROMların. Merak ettiğim için sordum.
    bende merak ediyorum o romları deneyen var mı diye?
  • Arkadaşlar note 5 cihazımı 3 yıldır kullanıyorum . Aldığımdan beri ne fabrika ayarlarına döndürüp format attım ne de temel bir güncelleme yaptım ilk aldığım gibi kullanıyorum batarya da değişmedi . Ama artık nougat'a güncellesem mi diyorum cihaza format atacağım ve atmışken işletim sistemini de değiştiriyim diyorum . Allah'a şükür aldığımdan beri sorun çıkarmadı marsmallow da stabil kullandım . Yeni nougattan memnun kalır mıyım arkadaşlar?

Kullanan kişiler yardımcı olabilirse çok sevinirim 6.0 dan sıkılmış bulunmaktayım teşekkürler.

• Ayrıyeten arkadaşlar kenarlarda boşluk bırakmayan bir ekran korucuya ihtiyacım var . Biliyosunuz note 5'in kenarları kavisli ondan dolayı çoğu koruyucu da hava boşlukları kalıyor bu durumdan muzdaribim. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum teşekkürler.

• Arkadaşlar bir arkadaşım note 5 kullanıyor telefonu yaklaşık 4 yıl önce almış ve çok temiz bakmış ama bir sorunu var telefon durup dururken kapanıyormuş sonra kendisi açmak zorunda kalıyormuş yani reset atmıyor tamamen kapanıyor telefon
    Sizce bu sorun donanımsal mıdır ne diyorsunuz
    Mesela kapandığı zaman geri açınca şarjın da bir değişiklik olmuyormuş kapanmadan önce 60 ise açınca da 60 oluyormuş şarjdayken kapanma olmuyormuş bana donanımsal gibi geldi sorun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bar0n.

Arkadaşlar note 5 cihazımı 3 yıldır kullanıyorum . Aldığımdan beri ne fabrika ayarlarına döndürüp format attım ne de temel bir güncelleme yaptım ilk aldığım gibi kullanıyorum batarya da değişmedi . Ama artık nougat'a güncellesem mi diyorum cihaza format atacağım ve atmışken işletim sistemini de değiştiriyim diyorum . Allah'a şükür aldığımdan beri sorun çıkarmadı marsmallow da stabil kullandım . Yeni nougattan memnun kalır mıyım arkadaşlar?

Kullanan kişiler yardımcı olabilirse çok sevinirim 6.0 dan sıkılmış bulunmaktayım teşekkürler.
    Aradan o kadar zaman geçmiş ki ne iyi diyebilirim ne de kötü. Bence de değişilik güzel olur dediğiniz gibi.

Bence full wipe formatı attıktan sonra son güncellemeyi kurun.
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Genel de böyle sorunlar anakart kaynaklı olabiliyor.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de öyle düşünüyorum
    Cevap için teşekkür ederim

Hocam merhaba bence güncellemeyi kurduktan sonra format atarsa daha temiz olur
    Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam merhaba bence güncellemeyi kurduktan sonra format atarsa daha temiz olur
    Saygılarımla
    İki türlü de olur. O kadar uzun süre hiç formatsız kullandıktan sonra ben hem güncellemeden önce ve güncellemeden sonra tekrar formatlarım en temizinden.
    aynen hocam ben de öyle yazacaktım da hem güncellemeden önce hem de güncellemeden sonra formatlamak mantığı biraz saçma gelir diye yazmadım

• ensar14 E kullanıcısına yanıt
    nerede batarya değiştirttiniz ve kaç paraydı acaba ?
  • Bar0n. kullanıcısına yanıt
    7'ye geçince eski şarj sürelerinizi göremeyeceksiniz ve pişman olacaksınız. Her şey görsellik değil. Launcher kurun değişiklik olsun ama romunuzu yükseltmeyin bence. Ben pişman oldum açıkçası.

• yetkili servislerde batarya mevcut mu note5 in?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Etlikte simge elektronik var oraya veriyorum ayni gun tamir oluyor.

• aydar345 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam. Tşk ler

• 
Sayfa: önceki 23792380238123822383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.