Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23382339234023412342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oreo Touchwiz için portlandı sonunda. Note 5 ile Oreo keyfi için ilk sürüm yayımlandı.

https://forum.xda-developers.com/note5/development/rom-floyd-n7fe-port-v1-0-t3882804
  • nasıl yüklenir denedin mi? yorumların?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

nasıl yüklenir denedin mi? yorumların?
    bence hiç deneme. bu rom'la kamera gcam uygulaması dışında çalışmıyormuş.
  • Ekranı arızalanan telefonu İstanbul'da Tufan iletişim isimli iş yerine gönderip 880 TL karşılığında 1,5 ay önce değiştirttim. Şimdi telefon ekran dokunmatiği hiç çalışmıyor, s pen kalemle çalışıyor. Formatladım vs düzelmedi. Tekrar firmaya gönderdim, bakalım ne diyecekler. 6 ay garanti veriyorlardı.
  • qqqqqq0 Q kullanıcısına yanıt
    Daha yüklemedim. Muhtemelen yılbaşından sonra denerim yada v2 beklerim.
    Bazı eksikleri olduğu için denemeyi pek düşünmüyorum.

Test eden arkadaşım Nougat'tan daha iyi şarj süresi olduğunu söyledi.
  • Ilginç bir durum var

Telefon sık sık mesaj gönderiyor veya alıyor gibi.

Bildiri bölümünde hemen koybalan bir simge çıkıyor, ne olduğunu göremiyorum ve telefon titriyor.

Sizce neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maestro2 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var ancak bildirim sesi ve ya titreşim olmuyor. Dün teli açtığımda ilk defa o bildirimi ucundan görebildim :) Samsung...... yazıyordu reklamla ilgili bir şey olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 5 cihazimda şebeke sorunu yaşıyorum arkadaşlar yeniden başlamadan gelmiyor gittiğini de anlayamıyoruz sürekli hat varmı diyr bakmaktan tetenek oldum hard format attım daha ne yapalım buna

• Gsm iletişimde batarya değişimi yaptıran oldu mu? 180 TL yazıyor sitelerinde. Samsung servisi geçen yaz arka kapak fiyatıyla 250 diyordu şimdi daha da artmıştır. Telefon 3 seneyi devirdi. Bataryası beni bırakın artık diyor

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yanıtınız için.

Benim tel titreşimde ondan titreşim oluyor.

Bakalım bugün hiç olmadı belki de bitmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAYSERS0ZE

Note 5 telefonumun arka kapağı çatladı. Pili de eski performansını yitirdi.

Arka kapak ve pil değişimi nasıl ve nerde yaptırabilirim. Ayrıca ne kadar mal olur
    Yetkili servis 260 arka kapak (evet plastik malzeme)

180 pile istiyor. Dışarda 150ye orjinal pil ve yan sanayi kapak yaptırdık.

Dışarda 30 40 a satılan kapağı hadi 100e sat.. 260 resmen vampirlik

• quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

Yetkili servis 260 arka kapak (evet plastik malzeme)

180 pile istiyor. Dışarda 150ye orjinal pil ve yan sanayi kapak yaptırdık.

Dışarda 30 40 a satılan kapağı hadi 100e sat.. 260 resmen vampirlik

Alıntıları Göster
    TAM ÇAKAL SERVİSLER
  • Aksam yatarken telin pili 75 civarında oluyor, 6-7 saat sonra kalkıyorum bakıyorum pil yüzde 3 e düşmüş. Bir kaç gündür böyle neden olur ki acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    bence playstoredan popüler olanlar arasından bir kalibrasyon uygulaması yükleyerek pil kalibrasyonu yapmayı dene.

eski telefonumda benzer sorun vardı hiç beklemediğim kadar iyi bir sonuç almıştım.

tavsiye ederim.

• Arkadaşlar bahsettiğiniz sorunlar sanırım hepimizde var. Sanki telefonun ömrü 3 yılmış gibi yapmışlar :) Bataryayı değiştirttim. Ancak 1 gün gidebilir az kullanımda. Bu arada bataryayı Ankaradaki arkadaşlar için belirteyim Balıkçıoğlu işhanında değiştirttim. kılıfla kullanmama rağmen kasası bozuldu çizildi. orta tuşu deforme oldu ve parmak izinde bazen sıkıntılar yaşayabiliyorum. Düşürmediğim halde ön camda sol üst köşe bildirim ışığı kısmında ekran açılması var. sanki üst tabakası açılmış gibi arada hava boşlukları oluştu. Ekranı da değiştirilebilir tabi ama 3 yılını doldurmuş bir cihaza yatırım mı yapılır yoksa gidip poco f1 mi alınır kararsızım var mı telefonunu değiştirmeyi düşünen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartagnan90

Arkadaşlar bahsettiğiniz sorunlar sanırım hepimizde var. Sanki telefonun ömrü 3 yılmış gibi yapmışlar :) Bataryayı değiştirttim. Ancak 1 gün gidebilir az kullanımda. Bu arada bataryayı Ankaradaki arkadaşlar için belirteyim Balıkçıoğlu işhanında değiştirttim. kılıfla kullanmama rağmen kasası bozuldu çizildi. orta tuşu deforme oldu ve parmak izinde bazen sıkıntılar yaşayabiliyorum. Düşürmediğim halde ön camda sol üst köşe bildirim ışığı kısmında ekran açılması var. sanki üst tabakası açılmış gibi arada hava boşlukları oluştu. Ekranı da değiştirilebilir tabi ama 3 yılını doldurmuş bir cihaza yatırım mı yapılır yoksa gidip poco f1 mi alınır kararsızım var mı telefonunu değiştirmeyi düşünen?
    al benden de o kadar. ben de bataryayı iki hafta önce değiştirmiştim. kapakla gövde arasında ayrıklık vardı. batarya da 1 günü çıkaramıyordu bile. ctesi yyine götürdüm kapağı alel acele kapattınız açıklık var ve pil iyi değil dedim. tamam dediler. 2-3 saat sonra aldım yine açıklık var. pili yine değiştirdik dedi ama pil yine 1 günü bulamıyor. sanırım bu gidişle Xiaomi Poco F1 alıp bunu da satacağım.

• infocaner İ kullanıcısına yanıt
    cihaz root yapılmışsa çok kolay birkaç dosya değişikliği ile wifi arama ve 4.5G yazısı beliriyor. Root olmadan nasıl yapılır çok kaynak var internette.
  • Romu kurup 1 gün denedim. Gerçekten harika, keşke v3 filan olsaydı. İlk versiyon ve Ciddi kamera problemi var. Fix filan yazmışlar ama nafile... Whatsapp üstünden resim çekip atamıyorsun. Web Whatsapp açacaksın karanlık ve hata veriyor. Bluetooth denedim iyi gibiydi ama bişey diyemem. Level u pro bağladım. Kamera işini çözer birkaç düzeltme yaparsa Note 5 1 yıl daha kullanılır FE den farklı kalmaz. Görsellik hız açılış harika, ilk versiyon için iyi bir çıkış olmuş. Peki geri ne mi kurdum. MSR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLMEN

cihaz root yapılmışsa çok kolay birkaç dosya değişikliği ile wifi arama ve 4.5G yazısı beliriyor. Root olmadan nasıl yapılır çok kaynak var internette.
    Root yaptıktan sonra da banka uygulamalarını ve diğer hassas şeyleri kullanmak risk oluyor, olmasa rom denenir aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

al benden de o kadar. ben de bataryayı iki hafta önce değiştirmiştim. kapakla gövde arasında ayrıklık vardı. batarya da 1 günü çıkaramıyordu bile. ctesi yyine götürdüm kapağı alel acele kapattınız açıklık var ve pil iyi değil dedim. tamam dediler. 2-3 saat sonra aldım yine açıklık var. pili yine değiştirdik dedi ama pil yine 1 günü bulamıyor. sanırım bu gidişle Xiaomi Poco F1 alıp bunu da satacağım.

Alıntıları Göster
    Kalem lazım olmasa android one bir cihaza geçecem ben de ama el mahkum işte. 1 sene daha kullanıp note 10 çıkınca değişecem artık. Pil sağlığı şuan 70 in altına düştü. Aktif kullansam günü çıkarmıyor.

• 
Sayfa: önceki 23382339234023412342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.