Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
48.001
Cevap
332
Favori
1.557.584
Tıklama
Giriş
    3607 Mesaj
    Arkadaşlar mesela buraya bir plaka yazacağım 16 ABC 16 olsun, plaka kısmına yazdığımda 16A16AB16ABC16ABC116ABC16 gibi saçma bir şey yazıyor. Silip yazmaya çalışıncada aynı şekil yazmak zulüm. Kendi internet tarayıcısı ve chrome bu şekilde. Sizde böyle bir sorun var mı? Birkaç farklı sitede böyle oluyor.

https://www.tuvturk.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 6 Aralık 2018; 0:57:31 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Evet hocam bendede dediğiniz gibi oldu , bu tür sorunlarda not defterine yazıp kopyalayıp buraya yapıştırıyorum ben

|
    |
    Şekilsiniz ya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: emz

Arkadaşlar merhaba, telefonumun son dönemde en belirgin hatası bu imstagramda donma kasma atma durumu. Ve hafızayı 10 gb boşalttım, ram 1.5 gb boş olmasına rağmen ne yaptıysam geçmiyor. Güç tasarrufunu açmıyorum bile. Ayrıca telefonun kendisi de zamam zaman kasmaya başladı. Format atalı 3 ay oldu. Yani durmadan sıfırlamaktan sıkıldım ben artık. Bi de şu güç tasarrufunu uygulamada açınca yazıların çok büyümesi veya küçülmesi sorunu var. Bunların çözümü var mı?

Bir de cidden artık bu samsung orjinal rom ile olacak gibi değil. Tavsiye ettiğiniz rom var mı telefonun donanımını gerçekten kullanıp performansını ortaya koyan? Root rom olayı tavsiye ediyor musunuz? Bu alacağım cevaplar gerçekten önemli benim için. Tavsiyelerinize göre geçmeyi düşünüyorum şuan.
    İnstagram kaynaklı sorun bence. Bende de oluyor ara ara
    |
    |

• Yüzbaşı
    418 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba istanbul da batarya değişimi için önereceğiniz bir yer var mı ?

|
    |

ekran sağlam dokunmatik sorunsuz kırık çatlak yok. ekran gidip geliyor. özellikle de ısındığı zaman yapıyor bunu.

|
    |

Zaten volte acinca telefonla normal görüşmeler bile kafayı yiyor. Ben hepsini kapatmak zorunda kaldım. Uğraşmanıza deymez. Note 5lerde volte sıkıntılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    trtunski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selamlar, Telefonunum pili serviste 3-4 ay oluyor. Geçen gün %80 gösterirken telefonu takılıyor diye yeninde başlatınca %10 gösterdi sonra her dakika başı %1 düşerek kapandı. Dünde %5 şarjı varken şarja taktar takmaz pil bitti diye kapandı. Sorun pilde mi yoksa yazılımsal mı acaba?

Hocam dosya yöneticisine girin gizlemek istediğiniz fotoğrafın ismini değiştirip başına nokta koyun.
    Örnek olarak xxxx.jpeg yerine .xxx.jpeg olacak.
    |
    |
    york34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar note 5 kullanıcısıyım ama başka bir sorunum var. Alcatel pixi a3 10" tabletime kingrootla rootladıktan sonra trojan bulaştı iki tane. Üç antivirüs ile uğraştım. İki kere recovery'den tam format attım yine de kendi kendine geri geliyorlar. Birisi shell'e bulaşmış, diğeri başka bir sistem dosyasına. Nasıl kurtulurum bunlardan? Önerebileceğiniz virüs programı var mı? Stock rom dosyasını İnternetin altını üstüne getirdim yine de bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Arkadaşlar merhaba, bir tanıdıktan elime Note 5 geçti. Telefon çok güzel ve akıcı bir şekilde çalışıyor. Fakat bu telefonun gyro, yakınlık sensörü gibi şeyleri çalışmıyor. Arama ekranında ekran kapanmıyor, otomatik parlaklığı elimle basitçe test ettim tepki yok. Test ekranında da gyroscope ile ilgili verilerde hiçbir oyna yok. Parmak izi sensörü ve ön kamerası falan çalışıyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Ben hard reset atıp yeniden kurdum ama etki etmedi. Anakart değişecek demişler ve uğraşacak vakti yok diye bana verdi. Ben bunu halledebilirsem kullanacağım. Bu halde pek kullanasım yok. Araştırdım pek bir şey bulamadım açıkcası. Teşekkürler şimdiden.
    |
    |
    i7 4790 CPU - MSI H81M-P33 - 8+4=12 GB 1333 Mhz Ram - Sapphire Pulse RX580 4 GB - James Donkey 240 GB SSD - WD Blue 1TB Sata III HDD - Cooler Master Elite V3 600W PSU - Rampage Glory G01 Kasa - BenQ GW2270 Monitör Konsol: Xbox One S 500GB
  • Er
    7 Mesaj
    Cumartesi gecesini benim gibi evde geçiren dostlar başta olmak üzere saygılar sevgiler herkese. Vakit kaybetmeden hemen derdimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Gündüz iş görüşmesi için hazırlanırken telefonu şarja yapıştırdım. Şarj da %30'larda. 10-15 dakikada %50'yi görür çıkarım dedim. İşim bitince telefona bi baktım şarjda şarj bitmiş. Lan dedim bu nasıl bi paradoks. Yapacak bir şey yoktu eldeki %30'dan da olmuştum. Tekrar kabloyu sokup bekledim kırmızı led yanmıyordu. Evde iki orjinal şarj aleti var ikisini de denedim bi umut. Şarj etmeyince şarj aletlerinin çalıştığını anladım. Vakit kaybetmeden önce bütün tuş kombinasyonlarını sonra bütün küfürleri denedim yok abi açılmıyor nalet şey. Önceden sinyal veren bir sıkıntısı da yoktu dağ gibi telefon tık dedi gitti. Böyle bir durumla karşılaşıp da çözüm bulabilen arkadaşlara sesleniyorum, var mı bir umut? Garantisi bittiği için servise öptürtmeden halledebilmek önceliğim elbet; ancak ola ki mecburen gitmek zorunda kalırsa, ortalama masrafı ne kadardır? Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını beklemedeyim.

• Yarbay
    2537 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ikaratas09

Cumartesi gecesini benim gibi evde geçiren dostlar başta olmak üzere saygılar sevgiler herkese. Vakit kaybetmeden hemen derdimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Gündüz iş görüşmesi için hazırlanırken telefonu şarja yapıştırdım. Şarj da %30'larda. 10-15 dakikada %50'yi görür çıkarım dedim. İşim bitince telefona bi baktım şarjda şarj bitmiş. Lan dedim bu nasıl bi paradoks. Yapacak bir şey yoktu eldeki %30'dan da olmuştum. Tekrar kabloyu sokup bekledim kırmızı led yanmıyordu. Evde iki orjinal şarj aleti var ikisini de denedim bi umut. Şarj etmeyince şarj aletlerinin çalıştığını anladım. Vakit kaybetmeden önce bütün tuş kombinasyonlarını sonra bütün küfürleri denedim yok abi açılmıyor nalet şey. Önceden sinyal veren bir sıkıntısı da yoktu dağ gibi telefon tık dedi gitti. Böyle bir durumla karşılaşıp da çözüm bulabilen arkadaşlara sesleniyorum, var mı bir umut? Garantisi bittiği için servise öptürtmeden halledebilmek önceliğim elbet; ancak ola ki mecburen gitmek zorunda kalırsa, ortalama masrafı ne kadardır? Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını beklemedeyim.
    Batarya için forumda arkadaşlar en son 165 civarı yazıyordu. Tabii arka kapak kırılırsa daha da masraf çıkar. Bu cihazların pilini çıkartmak dert. Sonra da boya akması oluyormuş. Ön ekranının pozisyonu bozulan bile var. Batarya işi sıkıntılı iş kısacası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 9 Aralık 2018; 14:2:47 >
    |
    |

• Yarbay
    2537 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Arkadaşlar note 5 kullanıcısıyım ama başka bir sorunum var. Alcatel pixi a3 10" tabletime kingrootla rootladıktan sonra trojan bulaştı iki tane. Üç antivirüs ile uğraştım. İki kere recovery'den tam format attım yine de kendi kendine geri geliyorlar. Birisi shell'e bulaşmış, diğeri başka bir sistem dosyasına. Nasıl kurtulurum bunlardan? Önerebileceğiniz virüs programı var mı? Stock rom dosyasını İnternetin altını üstüne getirdim yine de bulamadım.
    Hangi programdan bulaştı?

Orijinalden alıntı: dawras

Selamlar, Telefonunum pili serviste 3-4 ay oluyor. Geçen gün %80 gösterirken telefonu takılıyor diye yeninde başlatınca %10 gösterdi sonra her dakika başı %1 düşerek kapandı. Dünde %5 şarjı varken şarja taktar takmaz pil bitti diye kapandı. Sorun pilde mi yoksa yazılımsal mı acaba?
    Bataryada muhtemelen. Taktıkları pil orijjinal miydi acaba? Anormal bir durum.

Samsung servisinde değiştirdim aşırı memnundum 1.5 gün çıkarıyordu ama şimdi böyle sapıtmaya başladı yavaş yavaş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    chengineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2537 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Samsung servisinde değiştirdim aşırı memnundum 1.5 gün çıkarıyordu ama şimdi böyle sapıtmaya başladı yavaş yavaş.
    Bence değişimi yaptırdığınız servise fişinizle gidin. Bataryalar en az 6 ay garanti kapsamında. Bir baksınlar.

|
    |
    Beyler önerebileceğiniz şarjı sömürmeyen sorunsuz stabil rom var mıdır? Ayrıca batarya iyice öldü. AliExpress den uygun fiyatlı batarya almayı düşünüyorum. Tavsiyesi olan var mı? Orijinal batarya mı alayım yoksa?

|
    |

Psn:PratikAdam, Kolbozuk-
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.