Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ikokci

Telefonun ekranının üst tarafı çerçeveden ayrılmış, oynuyor. Garantisine baktım, 15 gün önce sona ermiş. Neden kaynaklanmış olabilir? Daha önce serviste işlem görmüştü.
    Ne yapabilirim? Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Cihazın serviste kaldığı süreyi de fatura tarihine ekleyin. Garanti süresi kıl payı kurtarabilir. Öyleyse hemen verin servise.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Güncelleme boyutunuz 50 mb daha fazla da. Onun için sormuştum ilginç neden daha fazla geldi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda Samsung Türkiye bana da 270 mb lık güncelleme geldi.

• cihazımda 6.0.1 yüklü ve anakart değişiminden dolayı root ile imei atıldı. nasıl 7.0 a yükseltebilirim?
  • Şarjım %15ten sonra hızlı bir şekilde düşüyor.Yaklaşık 1 ay önce şarj kalibrasyonu yapmıştım o zamandan beri %15 in altına düşürmemeye çalışıyordum şarjı.Bugün fark ettim %15 olan şarj 2-3 dakıka içerisinde %1i gördü.Telefon yaklaşık 2 senelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Şarjım %15ten sonra hızlı bir şekilde düşüyor.Yaklaşık 1 ay önce şarj kalibrasyonu yapmıştım o zamandan beri %15 in altına düşürmemeye çalışıyordum şarjı.Bugün fark ettim %15 olan şarj 2-3 dakıka içerisinde %1i gördü.Telefon yaklaşık 2 senelik.

Sonradan yapılan kalibrasyon çabuk bozuluyor tekrar kalibre et. Yada pili değiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 20 Aralık 2017; 21:38:3 >
  • siz nasıl yapıyordunuz kalibre işlemini?

• An itibari ile cihazımı satıp OnePlus 5'e geçtim. Kaçın kurtulun şu laglı cihazdan 2 senedir kanser ediyordu beni. Op5'e geçince dünya varmış dedim
  • quote:

siz nasıl yapıyordunuz kalibre işlemini?

Battery calibration adlı uygulama ile

• NonFirStep kullanıcısına yanıt
    oneplus mükemmel bir cihaz gerek stabil gerekse performans olarak çok başarılı bir cihaz samsung gibi şişme ve kasma yapmıyor
  • NonFirStep kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam nasıl cihaz memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

siz nasıl yapıyordunuz kalibre işlemini?

Battery calibration adlı uygulama ile

cihaz rootsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar S8 plus telefonumun ekranı kırılınca 2 haftalık sıfır niyetine bir note 5 ile takas yapmıştım. 2 aydır kullanıyorum ve ister inanın ister inanmayın bu telefondan daha memnunum. Bu süreçte bu kadar eski bir telefona 2 tane de güncelleme aldım. Duyduğuma göre oreo da alacakmışız doğru mudur?

Al bendende o kadar. Son 1 ay da note 8 ve s8 plus aldim. Note 5 bambaska. Hala hizli ve insana guven veriyor. Note 8 i 20 cm den dusurdum kose hafif ezildi ve inanin cok koyuyor insana. Her an kirilanilir. O pisikoloji ile kullanmak zaten zor. Her an ekran kirilacak gibi. Note 5 hala hizli ve her isi gorebilecsk bir telefon.l

Bende geçmişte S3, Note3,Note4, veşimdi note 5 kullanmaktayım

S3 ile hiçsorun yaşamadım son zamanlarda kasması hariç

Note 3 favorim dayanıklık ve kullanım açısından Note 4 ön kamera sorunu yaşadım Ve Note 5 Allah belasını versin dedirtti bana nedeni

Hoparlörün bozulması, kalemin click mekanizmasının bozulması ve batarya Birde bunların üzerine Samsung radom yetkili servislerinin aymazlığı eklenince bu seviyeye ulaştım sanırım bu telefon sonuncu Samsung telefonum olacak birdahamı ? Asla!

• 1 haftalık garantiden değişmiş pil ile wi-fi performansı. 4.5g wi-fi karışık 5-6 saat arası alıyor, sadece wi-fi 7-8 saat arası ekran süresi. Resimler wi-fi kullanımını belirtiyor.

Accubatery tahmini kapasite

Pil değişimi öncesi: 2100-2200 mAh civarı

Pil değişim sonrası: 2863 mAh
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 21 Aralık 2017; 16:59:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

1 haftalık garantiden değişmiş pil ile wi-fi performansı. 4.5g wi-fi karışık 5-6 saat arası alıyor, sadece wi-fi 7-8 saat arası ekran süresi. Resimler wi-fi kullanımını belirtiyor.

Accubatery tahmini kapasite

Pil değişimi öncesi: 2100-2200 mAh civarı

Pil değişim sonrası: 2863 mAh
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Benim cihazı ilk aldığımdaki pil performansıyla aynı. Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu batarya karın ömrü hep 2 yilmi dır ? Üstelik hep aynı değere düşüyorlar 2100 kusur civarı

• eakgun352 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, baya memnunum çok akıcı kesinlikle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Bu batarya karın ömrü hep 2 yilmi dır ? Üstelik hep aynı değere düşüyorlar 2100 kusur civarı

Mevcut teknolojide hangi cihazı alırsak yüzdesel düşüş aynı olacak. Döngü sayısına göre yıpranıyor çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sizden yardim rica ediyorum. Sorunum su note 5 telefonumda aniden ekranin dokunmatiginde calismamaya basladi ama kalemle dokunmatik calisiyordu. Birde home tusunun alt kismina dogru siyah leke seklinde bir dökülme vardi. Ekran sorunumla birlekte sag ust kosede mavi bir leke bad gosterdi ve garantiye goturene kadar baya bir buyudu. Garanti tahmin edeceginiz gibi parasiz olmaz dedi. 950 tl istiyotlar.

Telefonu daha once ufak tefek dusurmelerim olmustu ama son zamanlarda hic dusurmedim. Ekraninda ya da baska bir yerinde darbe izi kirilma vs yok. Sizce ne yapmaliyim?

Parayi odesem yarin baska birseyde garanti de yok ki olsada kullanici hatasi diyorlar zaten. Baska bir trlefon icin de hic durumum yok iyi telefonlar cok pahali ne yapmaliyim cok bunaldim yardim edin lutfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bellerefon -- 21 Aralık 2017; 23:55:47 >
  • 
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.