Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
279
Favori
1.683.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar clear view kılıf kullanan varmı?
    Bende almayı düşünüyorum ama ekrana cam koruyucu taktırdım acaba kapağın kapanmasında sıkıntı olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahattin.oguz

Valla hocam beni iyice soğuttu bu durum samsung dan şimdi mahkeme davası açsam iyice gerilecek durum sizce ne yapmalıyım :)

Bence hiç uğraşma . Pil olayını parası ne kadarsa öde hallet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam batarya değişimi için hangi servise gitmiştiniz? benim telefon Delta garantili. aralık ayında 2 senesi dolacak. batarya değişimi için bataryanın durumunu nasıl kontrol ediyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 23 Ağustos 2017; 13:31:43 >
  • Benim samsung garantili ankara simge elektroniği gittim hocam. Delta servisli bi telefonum vardı LG G3 delta servisi vasat bi servis çok sıkıntı yaşadım en son tüketici hakem heyetine başvurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahattin.oguz

Benim samsung garantili ankara simge elektroniği gittim hocam. Delta servisli bi telefonum vardı LG G3 delta servisi vasat bi servis çok sıkıntı yaşadım en son tüketici hakem heyetine başvurdum.

peki parasını versek yaptırsak, acaba batarya değişimine simge elektronik kaç lira ister ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equivalence

Arkadaşlar clear view kılıf kullanan varmı?
    Bende almayı düşünüyorum ama ekrana cam koruyucu taktırdım acaba kapağın kapanmasında sıkıntı olurmu ?

• quote:

Şu kapaklı kılıfsa onlar bence telefonun inceliğini hiç bozmayin

• Nougat'ın ilk sürümüne geçip en son yayınlanan Touchwiz , Telefon , Kişiler , Mesajlar , Galeri ve E-Posta uygulamasını kurdum.

Şunu söylemem gerekir ki son güncellemeden şarj olarak çok daha iyi ve ayrıca son yayınlanan touchwizde animasyon problemi vs. giderilmiş gayet akıcı.

Kaydadeğer güncelleme gelmeyene kadar ilk sürümde böyle kullanacağım.

Telefon ilk defa keyif verir oldu. Lag vs. olmayınca hoşuma gitti.

Ayrıca son güncellemede Multitask biraz yavaşlamıştı. İlk Nougata dönünce tekrar fişek gibi oldu.

İlgilenenlere duyurulur. Memnuniyet garantisi verebilirim

• quote:

quote:

Bu tarz kılıflar ekrana zarar verebiliyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasmoon kullanıcısına yanıt
    Cihazda yazılımsal sorun yoksa ve pili iyi kullanılmışsa mantıklı görünüyor. O paraya eğer Xiaomi alma düşüncesi beslemiyorsanız ikinci el XZ ve P9 bulmanız da zor olacağı için. Mantıklı tercih bu olur diye düşünüyorum. Ayrıca ben iki defa getirdim cihazı ondan az daha küçük bir ezik yüzünden. Belki aksesuar kaynaklı sorun yaşadığım için problem çıkarmadılar ama havadan nem kapan servislere sahip olduğu için sanmıyorum yani servislerin o eziğe takacağını. Taktı diyelim şikayetinizi de edersiniz güzelce thh kısmına. O zaman tıpış tıpış onarılır cihazınız.

Benim cihazın eziği biraz daha zor göze görünüyor. S pen kısmına doğru hafif bir ezik var.

Bir de bu telefonu alma niyetlisi iseniz ve powerbank sahibi değilseniz kendinize güzelinden powerbank bakmanızı öneririm.

Hayırlısı olsun diyelim şimdiden. Bir de forumdaki ikinci el telefon almadan önce dikkat edilmesi gereken yaşanmış durumu anlatan bir arkadaş var. Bu konuda yazılanlara uygun hareket etmenizi tavsiye ederim.
    "https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128220438"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 23 Ağustos 2017; 17:44:32 >

• Arkadaşlar merhaba, nogattaki klavye kelime tahminleri çok kötü. Acaba note 4 apk'sını root olmadan kurmanın bir yolu var mıdır?

Note 4 Klavye apk
  • Hocam tam anlayamadım.Kapakli ama aynalı olan diğer cüzdan gibi olanlardan değil.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl bir zarar?
    Bende cam koruyucu var ama ben daha çok ekranın kapanmama ihtimalini düşünüyorum çünkü fiyatı diğer kılıflara göre astronomik :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8 terfisi yapacak olan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Çöp almayı düşünmüyorum hocam
  • Equivalence kullanıcısına yanıt
    Ekranın bazı bölgelerine zarar veriyor kapaklı kılıflar.

Bir ihtimal geçmeyi düşünebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Note 8 terfisi yapacak olan var mı

Sadece hafıza kartı özelliğine tav oldum

8 gb ram olsa geçerdim. 4 gb dan 6 gb a geçmenin bir anlami yok bence. 1 sene daha idare edip 8 gb ram ile gelecek note 9 a geçiş yaparim.

• Equivalence kullanıcısına yanıt
    Telefonu ilk aldığımdan beri orjinalini kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. En güzel tarafı kapağı açınca kilit ekranı aktif oluyor. Parmak izi için dokunmak yeterli oluyor. Ekran koruyucunun da hiç bir etkisi yok.
  • 
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.