Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.hepsiburada.com/samsung-kablosuz-hizli-sarj-pad-siyah-ep-ng930-ithalatci-garantili-p-TELSARJKSPS7EHSB
    Ben bu linkteki ürünü satın aldım 2 gün sonra geldi ve sanıyorum ki orjinal. Telefonu standa bıraktığımda üstünde kılıf bile olsa "Fast Charging Wirelessly" yazıyor ve 0 dan 100'e iki saat gibi bir sürede şarj oluyor şu an şarjım 33 telefonu alete yerleştirdiğimde 1 saat 17 dakika diyor. Ayrıca ilk kablosuz şarjımdan sonra batarya ayarlarında "Kablosuz Hızlı Şarj" diye bir ayar çıktı normal hızlı şarjın altında.

• KadirSipahi K kullanıcısına yanıt
    benim anlamadığım bu elektrik nerden nasıl geçiyor insanı çarpmadan, daha neler göreceğiz bakalım teknoloji çok ilerledi çok 2010 du galiba bir 5800nokia almıştım o zaman kimsede böyle dokunmatik telefon yok en azından çevremde yok gören bakar gören bakar ulan ne günlerdi be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona 2. Kez red çıktı bugun. 3. Kez bir daha deneyeceğim tansu beye yazıp çözmeyi. Ben onlardan cevap beklerken bile kamera zarar görüyor ya bu da mı benim suçum telefonu da kendin yapmışsın bozmuşsun beni bekletmişsin ben de beklemişim daha napayım sana ya yazıklar olsun böyle markaya da firmaya da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BUGÜN okuduğum en güzel haber işte budur :)

Samsung Resmi Olarak Onayladı: Galaxy Note Serisi, Note 8 ile Devam Edecek!

Büyük beklentiler ile tanıtılan Galaxy Note 7'de adeta hüsrana uğrayan Samsung, mobil cihaz sektörünün son zamanlarda gördüğü en ciddi skandallardan birinin de ister istemez merkezine oturmuştu.

Önce Note 7 satışlarını durduran, ardından dünya genelinde tüm Note 7 cihazlarını geri çağırarak kullanıcıları S7 ve S7 Edge'lere yönlendirmeye çalışan Samsung'un, bu olay ardından Note serisini de sonlandıracağı konuşulmaktaydı.

Tabii bu olaydan sonra muhtemel Note 8 cihazı için bazı sızıntılar vb şeyler oldu ancak Samsung cephesinden, Galaxy Note serisinin devam ediğ etmeyeceğine dair resmi bir açıklama gelmemişti. Bu güne kadar. Şirketin yıl içindeki planları hakkında bir röportaj gerçekleştiren mobil cihaz bölümünün başındaki isim Koh Dong-jin, Galaxy Note 8'in resmi olarak geleceğini de duyurdu.

İnşallah çıktığı gün Note8 alıp geçici süre için aldığım S7 Edge cihazımı satıp, Note8 i keyifle şöyle 2 yıl kullanmak olacaktır.

Kaynak : http://www.webtekno.com/samsung-resmi-olarak-onayladi-galaxy-note-serisi-note-8-ile-devam-edecek-h24446.html

BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN BİLGİLENDİRME...

• SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Bu resimdeki kabloyu kullanan var mi acaba? Ayni anda hem hdd baglayip hem hdmi dan goruntu alabilmek mumkun mu?

• advacatous A kullanıcısına yanıt
    415616267172617 kere cevap vedim ama bir daha vereyim ki paranız boşa gitmesin Note 5 mhl desteklemiyor. Kablolu görüntü aktarımı yapamazsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_tl11

Hocam benim telefonun arka kapak degisti.telefon root lu stock rom var ama artex kernel var.bunlardan olma ihtimali varmi?zımbırtıyı samsung tan aldım

Merhabalar hocam ben de stock rom kullanıyorum rootlu ancak stock kernel var, daha önce xtereme kernel kullandım şarj olarak iyiydi ancak telefon biraz yavaşladı sonra stocka döndüm.

Peki siz stock rom ile artex kernelden memnun musunuz? Şarj olarak ekstra sağlıyor mu ve de bug var mı? Xda dan da bakıyorum şimdi

• Sarj 1 gunu cikariyor.1 ay oldu kernel atali daha bir bug a denk gelmedim.

• Cihazı daha kaç yıl kullanırız benim 7 ay oldu 1.5 sene daha dayanır mı acaba

• chengineer kullanıcısına yanıt
    http://mobil.mobilcadde.com/samsung-galaxy-note-5-ezcast-kablosuz-hdmi-goruntu-aktarim-cihazi-39846

Boyle birsey mi almak gerekli? Cevap icin sagolun .

• cihaza geçen hafta format attım. O günden beri sürekli birşeyler upload ediyor. Bunu nasıl kapatırım?
  • 4 ay kullandım 2 yerinde çok minnacık ezilmeler oluştu o da çok sert düştüğü için en kötü vatan bilgisayardan 5 tlye note 5 kılıfı alabilirsin
  • advacatous A kullanıcısına yanıt
    Evet bir tek kablosuzlar çalışıyor. Chromecast 2'ye bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 24 Ocak 2017; 13:49:07 >
  • PoroIsmylife kullanıcısına yanıt
    Benim 1.5 yıla yakın oldu, en az 2 yıl daha gideri var. Cihazı düşürmedikçe daha uzun yıllar hizmet verir diye düşünüyorum. Halen Note 2 kullananlar var mesela ve gayet memnunlar.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Note 2 nin çok ağırlığı var yalnız mesela resim çekerken 2 saniye felan bekletiyor
  • ali_tl11 kullanıcısına yanıt
    Hocam arka kapağını serviste degistirdiyseniz sıkıntı okacagini sanmam. Ama disardan değiştirdiyseniz ve kavlosuz alici arka kapakta ise arka kapak yan sanayi ise uzerinde olmayabilor tabi bunlar bir tahmin. Arka kapak sokulmedigi icin bilmiyorum kablosuz şarj alicisinun nerde olduğunu.

• hhornek kullanıcısına yanıt
    Bizim cihazlarda o olay olmaz diye düşünüyorum. Her şekilde çok büyük teknoloji farkı var.

• Towns T kullanıcısına yanıt
    Kolay kırılmalar dediğin telefon yan tarafları aslında özel bi alüminyumdan alaşımından yapıldı tersine çok zor kırılmalar olucak bi telefon o çok ufak ezilmeler dediğim gibi çok sert düştüğü için oldu ama ön ve arka camında herhangi bi çizik yok gorilla glass iyi yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoyrazKarayel59

Telefona 2. Kez red çıktı bugun. 3. Kez bir daha deneyeceğim tansu beye yazıp çözmeyi. Ben onlardan cevap beklerken bile kamera zarar görüyor ya bu da mı benim suçum telefonu da kendin yapmışsın bozmuşsun beni bekletmişsin ben de beklemişim daha napayım sana ya yazıklar olsun böyle markaya da firmaya da

Samsungun servisi berbat oglu berbat tvlerden tecrubem var burada yok gidin ekstradan 500 tl bayilin samsung turkiye garantili al diyen var sacmalik. Samsungun Turkiye garantisi paralel kalitesindedir

• Şu anda o kadar sinirliyim ki birazdan periscopetan canlı yayın açıp yakıyorum telefonu o kadar sinirliyim git gide sinirim arttı diri diri yakıcam telefonu çıldırmak üzereyim

• 
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.