Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.323
Cevap
77
Favori
167.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce indirim olur mu bu ay yoksa direk alayim mi telefonu
  • awos kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaşta bugün gitmiş o cihaz hala duruyormuş.
    Note 3 1050 liraymis Ve birkaçta teşhir varmi$...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala kararsızım note 4 mü yoksa A7 2016 mı

Note 4 hb da 1.719 TL olmuş.Vatanda geçen gün note 4 1.699 TL , A7 2016 ise 1.599 TL idi. Artık hangisi tekrar indirime girerse alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖiLkér -- 20 Ağustos 2016; 22:30:39 >
  • ÖiLkér kullanıcısına yanıt
    galaxy a7 hepsiburada da samsung garantili 1199tl. acaba farklı telefonlardan mı bahsediyoruz?

• Sizin bahsettiğiniz 2016 dan önce çıkan model. 2016 da tasarım ve bikaç özellik değişti. Ram 3 gb 2016 yazanlarda (A710 yada A7 2016 yazıyor ilanlarda)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Hala kararsızım note 4 mü yoksa A7 2016 mı

Note 4 hb da 1.719 TL olmuş.Vatanda geçen gün note 4 1.699 TL , A7 2016 is 1.599 TL idi. Artık hangisi tekrar indirime girerse alacağım

Bende iki telefon arasında kalmıştım. Çoğu incelemelerde note 4 u öneriyorlar. Bana göre tasarım olarak a7 daha güzel. Ama ekran büyük olsun dersek note4. Ama eğer kilif kullanıyorsanız bu sefer tasariminda önemi pek kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de A7 nin tasarımı daha güzel :) Genelde kılıfla kullanırım. Ön kamerada hangisi başarılı bilmiyorum. Note 4 ün çekici tarafı güncelleme alma ihtimali. Ekran büyüklüğü bakımından büyük fark yok gibi ama note 4 birazcık kaba dururken a7 daha oturaklı geldi.Siz hangisini tercih ettiniz?

• Hb daki a7 alinir mi. Sadece ram ve kasa farki mi var

• Dostlar Laptop hp pavilion g6 yada HTC Desire 820 cihazlarimin birisiyle takas edebileceğim edge yada note 4 tekliflerini bekliyorum . İyi akşamlar PM ile iletişime geçebilirsiniz

• Icerenkoy carrefour bimeks e girdim bugun. Note4 un uzerinde 1299 tl yaziyodu. Kapali kutu varsa alayim dedim. Sadece teshirdekiler varmis. Hepsininde ekraninda hatalar(leke) vardi. Almadan ciktim tabi.

• Noten 4 devri kapanıyor a710 çok şık ve performanslı bir cihaz onu alın bence

• Fakir Kemancı kullanıcısına yanıt
    Hocam temiz garantili note 4 veya edgelerin 2. El fiyatları ortalama nedir alacak olsam en fazla kaç vereyim?

a710 un grafik birimi pişman eder. note 4 hala çok daha iyi bu tip cihazlardan.
    cikisindan sonra baya bir sure gecmis olsa bile sonucta bir amiral gemisi. a710 dan ustun oldugu kesin...

• Hayırlı geceler acaba hala uygun bi samsung türkiye garantili bir ürün yokmudur?

• Şöyle 1,000 TL civarına düşer mi acaba 4G uyumlu olan modeli? 2. telefonum S2 ama artık zavallının miadı dolmak üzere, diğer telefonum S5 onun yanına Note4 iyi gider diye düşünüyorum (hem iş için net, mail, foto vs hem de eğlence amaçlı). Gittigidiyorda bakıyorum maşallah kullanılmış cihazlar için 1,250 den başlıyorlar. O yüzden burayı takip etmekte fayda var diye düşündüm bakalım.

• note 4 ten sonra note modellerinde radikal (cogu kimseye gore negatif) degisimler oldu. Bu sebeplerden dolayi hala acik ara favori cihaz.

• Edge modelini kullandım kamera perfomansı berbat..Özellikle düşük ışıkta apışıp kalıyor.Belki lg ler iyi olduğu için gözüme berbat gözüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

note 4 ten sonra note modellerinde radikal (cogu kimseye gore negatif) degisimler oldu. Bu sebeplerden dolayi hala acik ara favori cihaz.

Hocam öyle açık ara değil özellikle tasarım olarak kullanılan malzeme olarak note4 berbat premium hissiyatı sıfır diğer özellikler bakımından note5e yakın haklısınız.
  • telefon miadını doldurdu hala fiyat düşmedi

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.